999 rezultate për

garoje

Jozefina Topalli "tradhton" Shkodrën, ja ku do të garojë në zgjedhjet e ardhshme Jozefina Topalli do të garojë për deputete në Tiranë, pasi këtu shprehet se do të bëjë betejën e saj, por duke theksuar
As me PD e as me PS, Rudina Hajdari zbulon partinë me të cilën do të garojë në zgjedhje "Absolutisht, pa dyshim. Do hyj në zgjedhje me partinë e re. Do quhet nisma..." Deputetja e opozitës parlamentare Rud
Rossi nuk pensionohet, do të garojë me Petronas Petronas, skuadër satelite e Yamahas dhe italiani Valentino Rossi, nëntë herë kampion bote në MotoGP, kanë nënshkruar zy
Patozi sfidon me një muzikant për Bashkinë e Tiranës Bindja Demokratike e drejtuar nga ish-deputeti Astrit Patozi ka zgjedhur të sfidojë me një muzikant për kreun e Bashkisë
Kryemadhi: Rudina Hajdari mund të garojë në Tiranë kundër Erion Veliajt Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një emision ironizoi vendimin e deputetes Rudina Hajdari për futjen në zgjedhjet
Alonso nuk di të ndalet, tenton të garojë në Rally Daker Ka fituar 2 tituj kampionë bote në Formula 1, më pas garën 24 orëshe të La Mansh dhe së fundi atë të Daytona. Megjithatë
Një shqiptar vendos të garojë për president të Maqedonisë së Veriut Ish ambasadori dhe profesori universitar i diplomacisë, Blerim Reka do të jetë kandidat i pavarur në zgjedhje presidenci
Lushtaku flet për herë të parë, a do të garojë për kryetar në PDK? Kryetari i Degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Skenderaj, Sami Lushtaku, ka folur për zgjedhjet e brendshme në su
Virgin Racing do garojë me motorë Audi në Formula E Skuadra Virgin Racing do të ketë një furnizues të ri për motorë na Botërorin e Formula E dhe bëhet fjalë për kompaninë g
Historike, kinezi ia del të garojë me biçikletë në Everest Ngjitja e Everestit është një sfidë e stërlodhshme edhe për alpinistët më të përgatitur të botës, që e konsiderojnë si “
A do të garojë përsëri për kryetar komune Xhabir Zharku? Gjykata Themelore në Ferizaj – Dega Kaçanik ka ndaluar ekzekutimin e dënimit me burgim ndaj ish-kryetarit të Kaçanikut,
Lirimi nga Shkupi së shpejti do të garojë në Formula 1 me Luis Hamiltonin (VIDEO) Një djalosh i ri shqiptar 18-vjeçar me vendbanim nga Bochumi i Gjermansë, por me prejardhje nga Shkupi, e ka ëndrrën e t
Lojërat Olimpike Dimërore 2018, Shtyhet gara e skiatores shqiptare Gara e slalomit për femra në Lojërat Olimpike Dimërore, ku do të garojë edhe skiatorja shqiptare Suela Mëhilli, u shty p
Lika u premton tifozëve se Luftëtari do të garojë në të dyja drejtimet Hasan Lika kërkon të ulë euforinë brenda ekipit. I vetëdijshëm që suksesi me Skënderbeun mund të kthehet në “bumerang” t
Adnan Ismaili në krye të BESË-s? Ja çfarë thotë Kasami Gjatë fjalës së tij në një konferencë për shtyp, Bilall Kasami foli lidhur me zërat nëse në krye të lëvizjes BESA mund t
Rusi: Navalnyt nuk i lejohet të garojë për president Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Rusi sot e ka refuzuar kërkesën e aktivistit antikorrupsion dhe liderit opozitar, Alek
Ronaldinho i futet edhe politikës Ish-ylli i Barcelonës, Ronaldinho, do të garojë për Senat në Brazili në zgjedhjet e 2018-s. Gazeta e famshme "O Globo
Villas-Boas tërhiqet nga fubolli dhe fillon të garojë në Rally Trajneri portugez, André Villas-Boas është larguar nga skuadra kineze, Shanghai SIPG për të ndjekur ëndrrën e tij të fëm
Presidenti i Romës optimist për shanset e ekipit në fitimin e titullit kampion Presidenti i Romës, James Pallotta ‘shtie lart’, teksa e thotë me bindje se skuadra mund të shpallet kampione këtë sezon
Shpendi pyetet nëse do të garojë për kryetar të Vetëvendosjes, kjo është përgjigjia Sipas rezultateve jo-zyrtare kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka fituar Komunën e Prishtinës në zgjedhje