999 rezultate për

gardianit

Selmani pranë hapit të madh në karrierë, gjigandi turk kërkon shërbimet e gardianit Mediat turke vazhdojnë të shkruajnë për Gentian Selmanin.Portieri i talentuar i kombëtares shqiptare në vetëm një sezon
I vihet zjarri makinës së gardianit të burgut Një automjet është djegur gjatë natës së djeshme në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë. Mësohet se automjeti është në pron
Nuk mbeti asgjë: Si u dogj banesa e gardianit që vrau dy persona në Patos Banesa e Martin Skëndaj, gardiani të burgut që më 19 dhjetor vrau me 13 plumba ish-të dashurin e motrës dhe kushëririn e
Vrau dy persona për nderin e motrës, i digjet banesa gardianit në Patos Pak ditë më parë opinioni publik u trondit pas ngjarjes së rëndë ku një gardian, Martin Skendaj, ekzekutoi për vdekje dy
Shkarkoi karikatorin mbi të dashurin e motrës dhe kushëririn, zbardhet biseda e gardianit me viktimat Gardiani i burgut të Fierit, Martin Skëndaj, ka qëlluar plot 13 plumba mbi komshiun e tij, Manol Rrapaj dhe kushëririn e
Do fuste iPhone 5 në burg, zbulohet plani djallëzor i gardianit (FOTO LAJM) Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm në Sistemin e Burgjeve kanë arestuar në flagrancë në gardian me detyrë në burgun e Fu
Arsenal dhe Liverpool rivalizojnë njëri-tjetrin për Jan Oblak Jan Oblak mund të fillojë ta projektojë të ardhmen në Premier League. Sipas raportimeve të AS, Arsenali dhe Liverpool
Mediat italiane vlerësojnë lojën e Strakoshës: I tradhëtuar nga shokët (FOTO LAJM) Strakosha payshim ishte një nga më të mirët në fushën e lojës dje, aq saqë gjatë 90 minutave bëri dhe paraqitje më të mi
Rrëfimi i gardianit të Spaçit: Si u pushkatua vëllai i këngëtares Liljana Kondakçi Ishte vetëm 19 vjeç kur përfundoi në birucat e kohës së diktaturës. Për 12 vjet ka përjetuar ferrin në Burgun e Spaçit,
Tragjedia pas mortit të gardianit, ja si ndodhi aksidenti Dy të vdekur dhe tre të plagosur është bilanci tragjik i regjistruar pasditen e së mërkurës, ku katër oficerë policie të
E keni parë Moratën në rolin e Portierit?! (VIDEO) Spanja duket se ka një portier të katërt në skuadër. Bëhet fjalë pikërisht për Alvaro Morata-n. Sulmuesi i Realit të
Të burgosurit i shpëtojnë jetën gardianit (VIDEO) Përmes videos do të shikoni momentin kur të burgosurit kanë shpëtuar një gardian burgu në Teksas i SHBA-ve. Ai ka humbur
Pranga gardianit të burgut në Fier, fuste celularë në burg Policia e Fierit ka vënë në pranga gardianin e burgut, Sokol Rrapaj i cili akuzohej se fuste në Burgun e Fierit telefona
Alban Hoxha drejt Chievos Në fund të këtij sezoni futbollistik, Partizani pritet të humbasë disa nga lojtarët më cilësorë, të cilët mendohet se do
Mesazhi e Karelit: Gardianit i dhashë 60 mijë euro, më gënjeu "Gozhda ime u këput. Gardianin që i kisha dhënë 60 mijë euro që të më rregullonte tri ditë leje e vrava aksidentalisht.
"Dora e Zotit", talenti i Newcastle gol si Maradona (VIDEO) "Dora e Zotit" rikthehet të godasë: në Angli, gjatë ndeshjes gjysëmfinale të FA Youth Cup mes ekipit U18 të Newcastle dh
Komisioni i Ligjeve miraton pr/ligjin për burgjet Me 14 vota pro, Komisioni i Ligjeve miratoi sot ndryshimet për policinë e burgjeve duke kaluar në parim projektligjin nd
Atentati ndaj gardianit, shoqërohen disa persona Policia e Tiranës ka shoqëruar disa persona në lidhje me ngjarjen e ndodhur gjatë ditës së djeshme në kryeqytet ku mbeti