999 rezultate për

gardiani

Gardiani i Real Madridit rezulton pozitiv me covid-19 Andriy Lunin, portieri i Real Madrid, ka rezultuar pozitiv për COVID-19 në testet e kryera me Ukrainën kur është bashkua
Njihuni më të dashurën e Strakoshës Esther Adjoa Asiedu është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën Thomas Strakoshës. Gardiani i Kombëtares, prej disa kohësh
U lirua një ditë më parë nga burgu dhe OFL i çoi sot letrën, si e kërcënonte gardianin Saimir Gjipali Në ditë pas lirimit nga burgu, Operacioni Forca e Ligjit i ka trokitur në derë Saimir Gjepalit, i arrestuar me grupin Av
Kërcënoi gardianin, lirohet anëtari i bandës së Avdylajve Saimir Gjepali, anëtar i grupit Avdylaj është liruar nga burgu. Ai ishte i dyshuar për laboratorin e heroinës në Has,
Milani gjen zëvendësuesin e Donnarummas në League 1 Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo s
Rrihet gardiani në burgun e Vlorës, të dënuarit përfundojnë për tre muaj në biruca Katër të paraburgosur në Vlorë mësohet se janë konfliktuar fizikisht me njëri-tjetrin, në ambientet e dhomës së telefona
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Selmani pranë hapit të madh në karrierë, gjigandi turk kërkon shërbimet e gardianit Mediat turke vazhdojnë të shkruajnë për Gentian Selmanin.Portieri i talentuar i kombëtares shqiptare në vetëm një sezon
Super sezoni i Berishës, gardiani shqiptar mes 5 portierëve më të mirë në Europë Etrit Berisha po zhvillon një sezon të shkëlqyer. Këtë gjë e konfirmojnë edhe statistikat, ku Berisha listohet si por
80 milionshi nuk e bind Lampard, Chelsea "piketon" gardianin e Udineses Rendimenti I spanjollit Kepa Arrizabalaga, i cili i ka kushtuar Chelsea jo pak, por plot 80 milionë euro, nuk po arrin
I dogjën "Benz-in", flet gardiani: Kjo është çështje terroriste Gjatë mbrëmjes së djeshme automjeti tip "Benz" në pronësi të gardianit të burgut të Shënkollit, Nikolla Prenga, u përfsh
I vihet zjarri makinës së gardianit të burgut Një automjet është djegur gjatë natës së djeshme në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë. Mësohet se automjeti është në pron
Nuk mbeti asgjë: Si u dogj banesa e gardianit që vrau dy persona në Patos Banesa e Martin Skëndaj, gardiani të burgut që më 19 dhjetor vrau me 13 plumba ish-të dashurin e motrës dhe kushëririn e
Vrau dy persona për nderin e motrës, i digjet banesa gardianit në Patos Pak ditë më parë opinioni publik u trondit pas ngjarjes së rëndë ku një gardian, Martin Skendaj, ekzekutoi për vdekje dy
Shkarkoi karikatorin mbi të dashurin e motrës dhe kushëririn, zbardhet biseda e gardianit me viktimat Gardiani i burgut të Fierit, Martin Skëndaj, ka qëlluar plot 13 plumba mbi komshiun e tij, Manol Rrapaj dhe kushëririn e
Gardiani pranon krimin: Nuk na e ka fajin komshiu, por motra që i shkonte në dhomë Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e dyfishtë që ndodhi mesditën e sotme në poliklinikën e Patosit ku Martin Skëndaj me
DETAJET/ "S'të duam dhëndër", si i vrau gardiani të rinjtë pasi e rrahën me levë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Patos. Një i ri me profesion gardian, ka kryer një vrasje të dyfishtë du
Vrasja e dyfishtë mund të ishte ndaluar! Para dy ditësh viktima denoncoi gardianin vrasës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Patos ku një I ri I mori jetën të dashurit të motrës së divorcuar dhe sh
Nuk ishte dakord për lidhjen e motrës së divorcuar, si i eliminoi gardiani dy të rinjtë Detaje tronditëse dalin në dritë nga vrasja e dyfishtë në Patos. Ngjarja e rëndë ndodhi në poliklinikën e këtij qyteti.
Mori leje në punë, gardiani kishte planifikuar eliminimin e të rinjve? Ditën e sotme, si pasojë e një shkëmbimi me armë zjarri humbën jetën dy të rinj në Patos. Viktimat janë Elis Kapaj 22