999 rezultate për

garda

Garda bëhet vegël e propagandës së Ramës: Kaq pak u mblodhën për Bashën (VIDEO) Garda e Republikës duket se është vënë në shërbim të propagandës së qeverisë gjatë protestës së sotme, ndërkohë që detyr
Autogoli i Gardës me sqarimin për heqjen e truprojave të Berishës Garda e Republikës ka sqaruar përmes një njoftimi tre radhë se përse vendosi që t'i heqë truprojat ish-kryeministrit Ber
Garda tregon pse i hoqi truprojat Berishës Në fillim të protestës së sotme u shpërnda një lajm ku thuhej se Garda i kishte hequr truprojat ish-krymeinistrit Sali B
E BUJSHME/ Garda i hoqi rojet fizike, dy gardistët marrin vendimin ekstrem Garda e Republikës i hoqi sëfundmi gardistët Sali Berishës, por këta të fundit kanë marrë një vendim ekstrem për të qend
Berisha flet pasi Garda i hoqi badigardët Ish-kryeministri Berisha ka folur sëfundmi pas vendimit të Gardës së Republikës për heqjen e rojeve fizike të tij. "N
Garda i heq badigardët Sali Berishës Pas protestës së 16 shkurtit garda ka vendosur që ish kryeministrit Sali Berisha ti heqë mbrojtjen ligjore që e ka gëzua
FNSH, RENEA e Garda, 1 200 policë bindojnë Kuvendin (FOTO LAJM) Para Kuvendit kanë filluar të mblidhen protestuesit e parë të thirrur nga Opozita. Siç shihet në fotot e siguruara n
1 200 policë dhe qindra forca speciale, Garda blindon Kuvendin 1 200 forca rendi janë angazhuar për protestën e nesërme të opozitës, e cila pritet që të mos jetë edhe aq paqësore duke
Lufta nën tymnajë në Kryeministri, pamjet që shpëtuan pa u parë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e protestuesve kanë sulmuar ditën e sotme derën dhe hyrjen e Kryeministrisë. Ata kanë sulmuar duke
Garda godet qytetarët për të mbrojtur kërpudhën e Ramës Garda e Republikës ka lëshuar sërish gaz lotsjellës ndaj protestuesve, të cilët i ishin afruar kërpudhës së vendosur nga
Ndërhyn garda, përplasje me protestuesit (VIDEO) Ndërkohë që disa protestues kanë çarë rrethimin e policisë duke u futur tek shkallët e Kryeministrisë, të tjerë kanë hip
"700 Forca Speciale në protestë", gazetari zbulon urdhrin e prerë që ka marrë Garda Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, ka zbuluar detaje të tjera nga masat e policisë për protestën e sotme , si dh
Nuk ishte bojë, Garda thotë se Rama u sulmua me solucion kimik (FOTO LAJM) Garda e Republikës, si institucioni përgjegjës për ruajtjen e personaliteteve të larta ka bërë padi për Edi Palokën pasi
Garda e Policia: Procedim penal ndaj Palokës Ditën e sotme një incident ka ndodhur në Kuvend, ky Edi Paloka me anë të një shiringe ka hedhur bojë ndaj kryeministrit,
Aksidentohet eskorta e Ramës, Garda tregon çfarë ndodhi Kryeministri Rama është nisur ditën e sotme drejt qytetit të Beratit, ku gjatë udhëtimit, një prej makinave shoqëruese ë
Nën mëshirën e plumbave, stërvitja e vështirë e gardistëve shqiptarë (VIDEO) Shpeshherë stërvitja e gardistëve në botë na ka bërë përshtypje për shkallën e lartë të vështirësisë. Ama faqja zyrta
Përdoret edhe nga garda, ky është automatiku që vrau çiftin në Shkodër Të tjera detaje janë bërë të ditura rreth ngjarjes që tronditi ditën e djeshme qytetin e Shkodrës, pasi humbën jetën dy
Momente kaosi, shihni përpasjen mes Flamur Nokës e Veliajt në Kuvend (VIDEO) Ditën e sotme në ka pasur tensione e debate të ashpra në Komisionin e Medias, kjo për shkak se kryetari i Bashkisë Erion
E FUNDIT/ Plas në Kuvend, PD kërkon të nxjerrë me forcë Veliajn (VIDEO) Rinis mbledhja e komisionit te medias. Kryetarja e komisionit te medias i kerkon gardes te nxjerre jashte kryetarin e ba
Garda Kombëtare vendoset në kufi me Meksikën Guvernatori i Arizonës, Dag Dusi tha sot se 225 ushtarë të Gardës Kombëtare u nisën për në kufirin SHBA–Meksikë. Kjo