999 rezultate për

garcia

Koeman: Rudi Garcia njeri i parëndësishëm, Messi më i madhi Ronald Koeman shpërfill trajnerit e Lyonit, Rudi Garcia, i cili së fundi ka deklaruar se, nëse te PSG po tregojnë munges
Garcia te Barcelona? Pep: Tani apo në verë, e sigurt që ikën Pep Guardiola përforcon bindjen që Eric Garcia do të transferohet te Barcelona. Trajneri i Manchester City-t, ku luan ak
Nuk ka El Clasico, Reali eliminohet nga Kupa (VIDEO) Real Madrid ka pësuar humbje shokuese ndaj Athletic Bilbao duke u eliminuar nga Kupa. Golin për Athletic Bilbao e kis
Ath Bilbao befason Realin (VIDEO) Ath Bilbao ka befasuar Real Madridin në sfidën gjysmëfinalen e Super Kupës së Spanjës. Në minutën e 18’ Raul Garcia k
Formacionet zyrtare, Reali kërkon finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbao Real Madrid do të takohet me Athletic Bilbao për gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës, ku në finale do ta gjejnë Barcel
Ylli i Manchester City-t akoma edhe më afër Barcelonës Eric Garcia është shumë afër që të bëhet lojtari më i ri i Barcelonës. Diario Sport raporton se mbrojtësi i Mancheste
Athletic Bilbao merr një super trajner (VIDEO) Marcelino Garcia Toral është emëruar trajneri i ri i Athletico Bilbao, pas shkarkimit të Gaizka Garitano nga posti i tij
E BUJSHME/ Ylli i Manchester City-t transferohet te Barcelona Tashmë thuhet se është arritur marrëveshje që mbrojtësi i Man City, Eric Garcia do të kaloj 100 për qind në Barcelonë.
Prekëse: E bija infermiere shikon babain teksa humb betejën me COVID-19 Kjo foto që të prek në shpirt është shpërndarë gjerësisht në mediat sociale, ku shihet një infermiere duke përkëdhelur f
Liverpool në "luftë" me Barcelonën për yllin e Man.City-t Liverpool thuhet se ka interesimin për qendërmbrojtësin e Manchester Cityt, Eric Garcia, që pëlqehet që një kohë e gjatë
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Bilbao Real Madrid pret në shtëpi Athletic Bilbao. Los Blancos vijnë me moral të lartë në këtë përballje pas 3 fitoreve radh
Garcia dhe Depay, dy përforcimet që Koeman i do me patjetër te Barca Nuk është një fillim i lehtë për Ronald Koemanin te Barcelona. Situatës tashmë së vështirë të klubit pas ngjarjeve të ve
Koeman do me çdo kusht yllin e City-t Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman është duke shtyrë bordin që gjatë janarit të transferojë qendërmbrojtësin e Manches
Depay bëhet "mollë sherri" për trajnerët, Garcia: Më kujtoni ta sulmoj Koemanin, do ta shikojmë ç'do ndodhi Memphis Depay ishte dëshira e madhe e Ronald Koeman për Barcelonën e tij në merkaton e verës. Katalanasit e shprehën
Barcelona nis ofertën e fundit për Garcian, palët pritet të arrijnë marrëveshjen Gjasat janë maksimale që Eric Garcia të nënshkruajë sot me Barcelonën. Barcelona është në nevojë për një lojtar qendë
Barcelona rrit ofertën për mbrojtësin e Man.City-t, marrëveshja shumë afër Eric Garcia është dëshira kryesore e Barcelonës në këtë fund të merkatos. Barcelona kanë intensifikuar negociatat e t
Arrihet marrëveshja, mbrojtësi i Man.City pritet të mbërrijë në "Camp Nou" Eric Garcia do të transferohet te Barcelona. Barcelona raportohet të ketë arritur marrëveshje me skuadrën e Mancheste
Eliminoi Juventusin dhe Man.City, Garcia i jep merita vetes së tij Trajneri i Lyon ka marrë të gjitha meritat për fitoren e Lyon kundër Manchester City. Pas befasisë ndaj Juventus, sku
Javi Garcia merr drejtimin e skuadrës së njohur në La Liga Javi Garcia ka arritur një marrëveshje të parakohshme për të qenë trajner i Valencias prej sezonit të ardhshëm. 50
Bortameu shkarkon Setien javën e ardhshme? Setien duket se i ka të numuruara ditët te Barcelona. Sipas mediave nga Spanja, Bartomeu kërkon shkarkimin e Quique S