999 rezultate për

garazh

Miliona euro në garazh, i njihni “bishat” e Noizyt? (FOTO LAJM) Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Zbriti nga Audi Q5 me vajzën 10 vjeçare pasi fshehu drogën, çfarë e lidh shqiptarin me vdekjen e italianes Arrestohet shqiptari 39-vjecar, qe eshte akuzuar se i ka shitur drogë nje vajze me emrin Sara Teneggit, e cila pasi e ko
U kap me 15 kg kokainë në garazh, arrestohet 48-vjeçari shqiptar në Itali Një 48-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi i është gjetur një sasi prej 15 kg lëndë nar
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Tymi i zi mbulon zonën, automjeti digjet brenda në garazh (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë pas shkollës Asim Vokshi në kryeqytet. Zjarri mësohet të ketë rënë në një kompleks banimi. D
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
“Babai i dy fëmijëve humbi jetën, policia fshehu ngjarjen” Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dixhital, një ngjarje sipas të cilit është fshehur nga po
Terror te 'Astiri', kambistit i grabisin 20 mijë euro në garazh (VIDEO) Pronari i një pike exhange është grabitur para tre ditësh teksa po dilte nga një garazh pranë shtëpisë së tij nga një pe
Shpërthim i fuqishëm në një garazh, tronditet Fushë-Kruja Fushë-Kruja është tronditur mbrëmjen e sotme nga një shpërthim i fuqishëm. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Punëtori në o
Biznesmenit i shpërthyen tritolin në garazhin e vilës, dyshimet e forta të policisë Një ndërtesë tre katëshe është tronditur nga një shpërthim me tritol në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e dj
Të gjithë i thanë mos e ble këtë garazh por u penduan kur doli thesari (FOTO LAJM) Thonë se pamja e jashtme mashtron dhe na ndodh gjithmonë që të gjykojmë dhe një libër nga kopertina e tij.Tom Cotter ish
Kosovari tregon tmerrin në Serbi: Një Range Rover i zi na ndoqi gjithë rrugës Janë të shumtë ata mërgimtarë të Kosovës dhe Maqedonisë që zgjedhin Serbinë për t'u rikthyer në vendin e punës në Zvicër
Shpërthen në flakë garazhi në Fushëkrujë Një garazh në pronësi të shtetasit A.H në Fushëkrujë, që ndodhet mes pallateve në lagjen "Punëtori" të këtij qyteti, i ë
Anglia dhe Belgjika fusin sulmuesit në "garazh", asnjëra nuk e do fitoren Sot luhen 4 ndeshjet që do të mbyllin përfundimisht fazën e Grupeve të Botërorit të Rusisë. Në Grupin H, Senegali do
Me helikopter, pishinë dhe garazh, vjen super jahti spektakolar (FOTO LAJM) Një super jaht spektakolar i frymëzuar nga anijet pirate të shekullit të 17-të është krijuar dhe vjen me helikopterin e
U përfol për haremin me vajza, por Noizy ka një pasuri marramendëse në garazh Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Zjarr në Gjirokastër, flakët përfshijnë një garazh Një garazh është përfshirë nga zjarri në lagjen “Dunavat” të Gjirokastrës. Garazhi i përfshirë nga flakët ndodhet pos
Merr flakë garazhi i një banese në Dunavat të Gjirokastrës Një garazh në Gjirokastër është përfshirë nga zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Dunavat të Gjirokastrës. Nga të d
"Ferrari" gati për të dalë nga garazhdi, koha që Sadiku të debutojë me Levanten Armando Sadiku është gati për të bërë debutimin e tij me skuadrën e Levantes. Mediat spanjolle bëjnë me dije se trajn
Laborator droge në garazh, shqiptari përfundon në pranga Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar nga autoritet italiane në Montecosaro, pasi u kap me një sasi të konsiderueshme d