999 rezultate për

garantuar

Inter - Atalanta, spektakël i garantuar në "San Siro" Luhet Inter – Atalanta, sfida që i përket javës së 26-të të Serisë A, të cilën skuadra e Contes kërkon ta fitojë me çdo
"Skuadra e ëndrrave", Fenomeni: Unë, Messi e CR7 do t'i kishim tmerruar kundërshtarët "Dream Team Ballon d’Or" (formacioni më i mirë i historisë) i hartuar nga "France Football" shkaktoi diskutime për një f
Dita Botërore kundër SIDA-s, Manastirliu nxjerr shifrat e të infektuarve Në Ditën Botërore Kundër Sida-s, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu përmes një postimi n
Shfrytëzojeni! Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat m
"E sigurt që është hit", bashkëpunimi i rradhës i Fifit është sukses i garantuar (FOTO LAJM) Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare. Pas Young Zerkës, ajo
Rama drejt fushatës zgjedhore, PS lajmëron nismën e rëndësishme për të garantuar mandat tjetër Progami "Fressh Voice" që do të nisë së shpejti u bë publik nga Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, i cili
Hit i garantuar, treshja specale e Three Dots ka gati këngën e verës (FOTO LAJM) Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni do të bashkojnë forcat për një këngë të re këtë verë! Listës së hiteve nuk ki
Policia gati për të garantuar rendin në tubimin e nesërm të VV Policia e Kosovës ka njoftuar se organizatorët kanë e kanë lajmëruar në këtë institucion mbajtjen e tubimit të nesërm, d
U dëmtua sapo u kthye në stërvitje, mësohet gjendja shëndetësore e Tomas Strakoshës Portieri i Shqipërisë dhe Lacios Tomas Strakosha nuk ka pësuar dëmtim në kyçin e dorës. Sipas medias italiane "TMW",
Rama jep lajmin e mirë: Pagë të plotë ata që janë mbyllur në shtëpi! "Do të bëjmë atë që na takon se ata që janë mbyllur në shtëpi të kenë të garantuar kompensimin e pagës sikur do ta merrn
Paketës Anti-KÇK, Lleshaj: Suksesi i këtij operacioni do të jetë i garantuar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij reparti RENEA ku është trajnuar Njësia OPERACIONI FORCA E LIGJIT, de
DETAJE/ "El Clasicco" do të blindohet nga 4000 agjentë Bota e futbollit sot ka vëmendjen tek “El Clasico” e famshme që zhvillohet në "Camp Nou", mes Barcelonës e Real Madridit
Formacionet e mundshme: Derbi Inter-Juve, spektakël dhe rivalitet i garantuar (FOTO LAJM) Luhet derbi i Italisë, Inter-Juventus. Në orën 20:45, më “San Siro”, dy skuadrat me traditë të futbollit italian sfidohe
Zidane ia bën të qartë Courtois: Askush nuk e ka vendin e garantuar! Zinedine Zidane ka dhënë një mesazh të fuqishëm për lojtarët e Real Madrid. Vendi i titullarit për Thibaut Courtois t
Ky vend ju paguan 200 euro vetëm për të ndezur dritën A mendoni se një punë ideale nuk ekziston? Ju jeni gabim! Nëse ju pëlqen ideja për të fituar një rrogë, dhe mos bëni
Ndiz-fik dritën dhe merr pagë 2000 euro në muaj A mendoni se një punë ideale nuk ekziston? Ju jeni gabim! Nëse ju pëlqen ideja për të fituar një rrogë, dhe mos bëni
Sot derbi i Londrës Arsenal-Chelsea, spektakli është i garantuar Sot në orën 18:30 në Emirates Stadium, Arsenali pret Chelsea-in në një duel të paparashikueshëm që pritet të dhurojë spe
PSG kërkon mesfushorin e Dortmundit PSG është në kërkim të një mesfushori në merkaton e janarit, shkruan Albeu.com. Parizienët kanë pikëtuar mesfushorin
Nëse e keni në plan të emigroni për punë, patjetër që ky është shteti ideal Punëtorët e një kompanie në Zelandën e Re tani e tutje do të punojmë vetëm katër ditë në javë. Ky vendim erdhi pasi k
Haradinaj i prerë kundër Thaçit: Ndryshimi i kufirit i intereson Putinit Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pas mbledhjes të qeverisë ka flur përsëri në lidhje me idenë e Presidentit Hash