999 rezultate për

garanci

Lippi: E kam mbyllur me trajningun, Immobile garanci për Italinë "Përfundimisht e kam mbyllur punën time si trajner. Me kaq mjafton. Ndoshta mund të isha i dobishëm në role të tjera, le
Ibrahimovic kërkon ti plotësohen këto 3 kërkesa për të mbetur te Milani Zlatan Ibrahimovic kërkon tri garanci për të mbetur në Milan. Zlatan Ibrahimovic ka tri kushte për vazhdimin e qëndri
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
OBSH: Nuk ka garanci se do të ketë vaksinë kundër Covid-19! "Është shumë e vështirë të thuhet me siguri se do të kemi vaksinë..." Nuk ka garanci se shkencëtarët do të mund të zb
Shtyhet afati i Garancisë Sovrane, ministrja bën njoftimin e rëndësishëm Afati i aplikimeve për garancinë e parë sovrane është shtyrë deri më 20 qershor. Lajmi bëhet i ditur nga Ministrja e
Nuk u pranuan listat e hapura! Hajdari: Mora garancinë e ambasadores Kim! "Unë sot mora garancinë më së tepërmi nga ambasada amerikane, nga delegacioni i BE se bisedimi për ndryshimin e sistemit
Damian Gjiknuri: Uroj që PD të mos hedhë në erë Reformën Zgjedhore Edhe pse kanë debatuar për 4 orë në mbledhjen e Këshillit Politik për Reformën Zgjedhore, palët nuk kanë arritur konsens
Garancia që u mor për të shembur Teatrin Kombëtar NGA REDI GJUZI Në një koment të fundit, para se fadromat e pushtetit të dhunonin Teatrin, studiuesi Aurel Plas
Pipero jep garanci: Shkoni në plazh, virusi nuk qëndron në ujin e detit Duke iu referuar plazhit, doktor Pëllumb Pipero tha, këtë mbrëmje në "Open" se rëra dhe uji i detit janë pozitive, sepse
Po shkëlqen me Milanin, PSG gati ta "rrëmbejë" francezin I blerë nga Reali i Madridit për shifrën e 20 milionë eurove verën e kaluar, mbrojtësi francez Thoe Hernandez ishte një
"Lulzim Berishës i është liruar pasuria me garanci të ish-deputetit të PS" 14 persona të dënuar për krime të rënda, por edhe në hetim kanë kaluar në “sitën” e OFL-së në vetëm 4 ditët e para të pu
Dako i dha garanci ndërsa OFL i çon formular Lul Berishës, Balla: Këto dy emra i kam edhe unë merak Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha sot se koha e gjyqtarëve dhe prokurorëve të korruptuar që hapnin e
Ofertat nuk kanë mbërritur, por Dortmund nuk jep garanci për të ardhmen e Sancho Drejtori sportiv i Borussia Dortmund ka insistuar se ai nuk ka kontaktuar me asnjë klub për transferimin e Jadon Sancho,
Avokati i Popullit reagon për paketën anti-shpifje: AMA nuk ofron garanci Avokati i Popullit ka reaguar për paketën anti-shpifje që pritet të votohet sot në Kuvend. Përmes një deklarate, Avo
Neymar vazhdon mos i japë garanci PSG-së Neymar deshi ta braktisë Paris Saint-Germainin për Barcelonën gjatë verës dhe thotë se është i lumtur tani kur luan futb
Banorët i kërkojnë garanci me vulë për pallatin, Lleshaj: S'e merrni për 100 vjet! (VIDEO) Ministri Sandër Lleshaj është kthyer në një ekspert pallatesh duke këmbëngulur me forcë që banorët të futen brenda banes
Deklarata e fortë nga Arta Dade: Opozita fiton zgjedhjet, ka marrë garanci Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Arta Dade, thotë se kryeministri Edi Rama është braktisur edhe nga vetë socialistët.
Maldini: Unë dhe Boban, garanci për një Milan fitues Milani po kalon një tjetër sezon të turbullt, që ka sjellë edhe reagimin e vazhdueshëm të tifozërisë në shkallët e stadi
10 mijë euro garanci për secilin, lirohen tre skafistët vlonjatë Tre skafistët vlonjatë që u kapen në një operacion në detin Egje, janë lënë të lirë. Shqiptarët Aleksander Brozi, 25-
Rama: Zgjidhni të punoni me gra se janë garanci, burrat vetëm justifikohen Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në Forumin Rajonal: “Fund dhunës ndaj grave në Ballkanin Perëndimor dhe në Turqi