999 rezultate për

gara

Klopp: Gara për titullin nuk ka mbaruar dhe Guardiola e di këtë Jurgen Klopp ka hedhur poshtë talljet e Pep Guardiolas, i cili uronte titullin e kampionit për Liverpool. Klopp ka bë
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme
"Rama njoftonte gara ma makina kur jepej vendimi", Tahiri zihet ngushtë nga gazetarët Ish-ministri Saimir Tahiri ka folur mbrëmjen e së premtes në emisionin “Java në RTSH” ku ka komentuar edhe një herë përb
Gara për Gjykatën Kushtetuese, KED publikon pikët e kandidatëve Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka përfunduar procesin e pikëzimit për 6 kandidatët e 4 vendeve të lira në Gjykatën Kus
KED e përjashton nga gara për Kushtetuesen Zhaklina Peton Gjyqtarja Zhaklina Peto fitoi të drejtën në gjykatë që të vlerësohej si kandidate për Gjykatën Kushtetuese. Por Këshilli
Piloti me fat, shpëton pas një përplasje të tmershme (VIDEO) Luke Mossey mund të jetë një ndër pilotët më me fat në garat me motora pasi ai i ka shpëtuar një përplasjeje gjatë një g
I mbytur në borxhe, shqiptari shkruan letrën prekëse dhe var veten në Greqi Një shqiptar ka vendosur t'i japë fund jetës mëngjesin e ditës së sotme. Nggjarja e rëndë ka tronditur komunitëtin sh
Hapet gara për drejtor burgjesh, shkarkime masive në nivelet më të larta Në kuadër të reformimit të burgjeve, ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka urdhëruar menjëherë shpalljen e thirrjes p
Gara në mes të qytetit: E pësojnë keq "kamikazët" e rrugëve (VIDEO) Nata është një ankth i vërtetë për banorë të Unazës së Madhe të Tiranës pasi një numër i madh drejtuesish makinash shkoj
Meta: "Fitorje" të tilla garantojnë disfatë në 18 tetor Presidenti Ilir Metaditën e sotme e ka nisur duke ndarë në Facebook një analizë mbi 30 Qershorit. Sipas tij, fitore si k
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
LLOGARA/ Përplasen 3 makina, shkak moti i keq Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në Llogara, ku janë përplasur tre makina. Sipas informacioneve mësohet
Gara për Gjykatën e Lartë, publikohen 21 emrat kandidatë Zbardhet lista e plotë me emrat e juristëve të cilët kanë kandiduar pranë Këshillit të Lartë Gjyqësor për t’u bërë gjyqt
Gara për Topin e Artë, Virgil van Dijk: Sezonin e kaluar kam qenë më mirë Gara për Topin e Artë këtë vit pritet të jetë e fortë pasi pretendentët kryesorë kanë aftësi dhe arritje të ndryshme. Ma
Opozita, Dashamir Shehi: Zgjidhja vjen përmes një marrëveshje me garanci ndërkombëtare Edhe pse Presidenti Ilir Meta ka propozuar zgjedhje të trefishta, aleatët e Partisë Demokratike thonë se në 13 Tetor mun
PSG-ja plas "bombën": Nuk garantojmë se Mbappe do të qëndrojë Drejtori sportiv i Paris Saint-Germainit, Leonardo ka zbuluar shumë informacione rreth të ardhmes së klubit. Ai nuk ka s
Pendarovski takon Erdoganin dhe merr garanci për ratifikimin e protokollit të NATO-s Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski, në kuadër të pjesëmarrjes në Procesin për bashkëpunim në Evropën Ju
De Ligt telefonon Sarrin, kërkon garanci për lojën sulmuese Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se trajnerë të caktuar telefonojnë futbollistët për t’i bindur t’u bashkohen klubeve kua a
Gara për "Topin e Artë", Van Dijk parakalon Messin Të gjitha bastet e mëdha botërore, mediat e analistë e vlerësojnë holandezin si favorit për lojtarin më të mirë të mirë
U kap me 15 kg kokainë në garazh, arrestohet 48-vjeçari shqiptar në Itali Një 48-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi i është gjetur një sasi prej 15 kg lëndë nar