999 rezultate për

garĂs

"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
"Fitoj më shumë", 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat +18 (FOTO LAJM) Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.
Përfshihet nga flakët pylli i Llogarasë, zjarrfikësit nisën në këmbë për të shuar flakët Pylli i Llogarasë është përfshirë nga flakët. Zjarri rrezikon të marrë përmasa të mëdha nëse era përparon në drejtim të
Dëbora zbardh Llogaranë, pamje magjike në prag të festave (VIDEO) Reshjet e dëborës kanë pushtuar dy ditët e fundit Qafën e Llogarasë. ABC news sjell këto pamje nga maja e Llogarasë,
Erërat e forta bëjnë të pakalueshme rrugën e Llogarasë Për shkak të motit të keq rruga e Llogorasë është e pakalueshme. Si pasojë erës së fortë janë rrëzua shtylla tensioni t
Ngircë në Qafën e Llogarasë, asnjë borëpastruese në terren Bora dhe moti i ftohtë kanë sjellë probleme në disa akse kryesore të vendit, ndërsa një nga pikat më problematike është
Humbën në Llogara, gjenden pas 3 orësh turistët e humbur (VIDEO) 4 turistë të cilët kishin humbur kontaktet në një zonë të Llogarasë janë shpëtuar sot falë Policisë. kërkimet sipas p
Nuk fiton prej 21 garash. Rossi, presion Yamahas Yamaha pritej të ishte një pretendente serioze për titullin në klasin mbretëror të motorëve, por në fakt nuk fiton prej
Turistja çeke humb në pyllin e Llogarasë Një shtetase Ceke që kishte ardhur për turizëm në Shqipëri është shpallur e humbur. Sipas burimeve policore, turistja
Gruaja që zgjodhi të jetojë me një dem në vend të martesës (FOTO LAJM) Selvarani Kanagarasu, një grua nga shteti indian jugor i Tamil Nadu, ka braktisur martesën në mënyrë që ajo të kujdeset
Moti i keq bllokon aksin e rëndësishëm rrugor në Shqipëri (FOTO LAJM) Moti i keq ka vështirësuar qarkullimin në aksin rrugor të Llogarasë rrugor të Llogarasë. Mësohet se problemet më të
Makina ne Llogara përfshihet nga flakët (VIDEO) Një makinë është përfshirë nga flakët pak momente më parë teksa ngjiste Qafën e Llogarasë. Nuk dihen ende shkaqet, p
Fermerja stërvit lopën që të hidhet si kalë garash (VIDEO) Hannah Simpson nga Zelanda e re, kur ishte 11-vjeçare kishte dëshirë të kalëronte, por familjarët e saj nuk mund kishin
Nacionalizmi serb nga “Nacertanije” te Mbretëria Jugosllave Leksionet 13 dhe 14 lidhen me dy tema të ngjashme – nacionalizmi Grek dhe ai Serb – dhe janë renditur në një mënyrë të t
Shoferi flet në telefon në rrugën më të rrezikshme të Llogarasë (VIDEO) Përdorimi i telefonit gjatë drejtimit të automjeteve është një nga shkaqet që mund të çojë në humbjen e vëmendjes dhe pë
Fushatë ripyllëzimi në Llogara (FOTO-LAJM) Ministri i Mjedisit Lefter Koka dhe kryetari i Bashkisë Orikum, Gëzim Capo përuruan fillimin e procesit të rehabilitimit
Ujëvara e Niagaras e gjitha blu për nder të djalit të Kate (FOTO-LAJM) Ujëvara e Niagara nderon ardhjen në jetë të “Royal Baby”. Pak minuta pas lindjes së djalit të Kate dhe William, ujërat e
"Fundi i botës", fisi Maya ia futi kot (FOTO-LAJM) Duket se njerëzimi "ia ka hedhur paq" edhe këtë vit edhe pse sipas kalendarit të fisit Maya në datën 21 në orën 11:11 mi
Ndryshon ngjyra e Ujëvares së Niagarasë (FOTO LAJM) Pjesa rreth 6 kilometra e gjatë e Ujëvares së Niagarasë është ndriçuar me rreth 3 milionë drita dhe mbi 100 projektorë g
Sfilatë Bretkosash (FOTO) Bob Garas, një fotograf amator 53-vjeçar, i cili me durim e tij ka fotografuar amfibët në shtëpinë e tij në Florida. Fo