999 rezultate për

garĂn

"Me 80% garanci Sergio Ramos do të largohet" Një burim i afërt me kapitenin e Real Madrid Sergio Ramos ka zbuluar se ai është afër largimit nga klubi sepse nuk ka ar
Pëllumb Pipero thirrje shqiptarëve: Nuk do të na duhet të zgjedhim mes pacientëve! Doktori Pëllumb Pipero, ka dhënë garanci personale se në asnjë moment mjekëve nuk do tu duhet të zgjedhin mes pacientëve
Lippi: E kam mbyllur me trajningun, Immobile garanci për Italinë "Përfundimisht e kam mbyllur punën time si trajner. Me kaq mjafton. Ndoshta mund të isha i dobishëm në role të tjera, le
Rektori i UT: Po krijohen platforma që garantojnë proces të rregullt mësimor Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha deklaroi se viti i ri akademik që pritet të startojë më 2 nëntor mund të
Basha garanton transparencë, çfarë do të ndodhë me kandidatët për deputet që u skualifikuan Kryetari i PD, Lulzim Basha u pyet nga gazetarët se çfarë do të ndodhë me kandidatët për deputetë apo kryebashkiakë që u
Shfrytëzojeni! Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat m
Rama garanton grekët nga Athina: Erdogan nuk ka ndjenja kundër jush! Kryeministri Edi Rama ka deklaruar në Athina, teksa ndodhet në cilësinë e kreut të OSBE në takimin e organizuar nga “The
"E sigurt që është hit", bashkëpunimi i rradhës i Fifit është sukses i garantuar (FOTO LAJM) Fifi e ka siguruar edhe një tjetër bashkëpunim hit me një emër të njohur të muzikës shqiptare. Pas Young Zerkës, ajo
Ibrahimovic kërkon ti plotësohen këto 3 kërkesa për të mbetur te Milani Zlatan Ibrahimovic kërkon tri garanci për të mbetur në Milan. Zlatan Ibrahimovic ka tri kushte për vazhdimin e qëndri
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
Filipçe i vendosur: Protokolli i KSI-së garanton siguri në ditën e zgjedhjeve Ministri i Shëndetësisë, Venko FIlipçe në videon e sotme theksoi se në katër muajt e kaluar ai dhe kolegët e tij në Komi
BE na mbylli kufijtë! 10 vendet në Shqipëri që do ju garantojnë pushime të paharrueshme (FOTO LAJM) Në kulmin e sezonit veror ku njerëzit mezi e prisnin të pushonin me familjen e tyre, pandemia ndryshoi cdo gjë. Sot
Metodat që ju garantojnë lëkurë të pastër edhe pas të 40-ve Cassie Hodges, nga New South Wales, Australi, kanë përjetuar një tragjedi të tmerrshme, të shkaktuar nga një tenxhere me
OBSH: Nuk ka garanci se do të ketë vaksinë kundër Covid-19! "Është shumë e vështirë të thuhet me siguri se do të kemi vaksinë..." Nuk ka garanci se shkencëtarët do të mund të zb
Rama drejt fushatës zgjedhore, PS lajmëron nismën e rëndësishme për të garantuar mandat tjetër Progami "Fressh Voice" që do të nisë së shpejti u bë publik nga Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla, i cili
Nga miratimi i Reformës Zgjedhore tek zbatimi i asaj në Drejtësi, KE sqaron ç’duhet të përmbushë Shqipëria Komisioni Evropian ka bërë një sqarim mbi debatin për numrin e kushteve para mbajtjes së konferencës së parë ndërqeverit
Hit i garantuar, treshja specale e Three Dots ka gati këngën e verës (FOTO LAJM) Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni do të bashkojnë forcat për një këngë të re këtë verë! Listës së hiteve nuk ki
Shtyhet afati i Garancisë Sovrane, ministrja bën njoftimin e rëndësishëm Afati i aplikimeve për garancinë e parë sovrane është shtyrë deri më 20 qershor. Lajmi bëhet i ditur nga Ministrja e
Policia gati për të garantuar rendin në tubimin e nesërm të VV Policia e Kosovës ka njoftuar se organizatorët kanë e kanë lajmëruar në këtë institucion mbajtjen e tubimit të nesërm, d
Nuk u pranuan listat e hapura! Hajdari: Mora garancinë e ambasadores Kim! "Unë sot mora garancinë më së tepërmi nga ambasada amerikane, nga delegacioni i BE se bisedimi për ndryshimin e sistemit