999 rezultate për

gani

Momenti që po bën xhiron në rrjet, Neymar kap kundërshtarin tek organi gjenital (VIDEO) Ylli brazilian Neymar ishte protagonist në një veprim që po bën xhiron e internetit. Futbollisti i PSG-së, gjatë një
Shifra të çmendura: Kaq ka kushtuar shtyrja e Lojrave Olimpike Organizatorët e Lojërave Olimpike të Tokios kanë vlerësuar se shtyrja e shkaktuar nga koronavirusi për realizimin e tyre
Kategoria e Parë: Egnatia as nuk e diskuton Flamurtarin, fiton Besa dhe Lushnja Lushnja kishte mundësinë më të mirë në ditën e sotme të Kategorisë së Parë, Grupi B, për të marrë tre pikët e plota në t
Një orë gjumë më tepër, efektet e papritura dhe ndikimi në organizëm Kur vjen koha për t’u zgjuar, njeriut i duket sikur edhe pesë minuta shtesë në shtrat kanë rëndësi. Në disa raste këto p
GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
10 ditë pa ngrënë sheqer dhe këto janë mrekullitë që ndodhin në trupin tuaj Sheqeri ka një efekt shkatërrimtar në organizëm dhe nxit shfaqjen e shumë problemeve dhe sëmundjeve shëndetësore siç jan
Nga problemet me jashtëqitjen tek trajtimi i anemisë, pse duhet të hani sa më shumë hurma Shpeshherë është quajtur edhe si “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7
Zëvëndësoi Bin Ladenin, vdes lideri famëkeq i Al Kaedës Shefi i Al Kaedës, Ayman Al-Zawahiri ka vdekur në Afganistan për shkaqe natyrore. Lajmi është raportuar nga Arab News
Uragani "Iota" i merr jetën 28 personave në Amerikën Qendrore Uragani “Iota” që goditi Amerikën Qendrore i ka marrë jetën 28 personave. Aktualisht erërat e kanë ulur shpejtësinë,
Italia fiton Grupin dhe organizon fazën finale të Nations League (VIDEO) Mision i përmbushur! Italia kalon pa problem Bosnje Hercegovinën, edhe pse me mungesa (Immobile, Verratti) dhe e mbyll n
DAP nxjerr urdhrin: Si do organizohet puna në distancë dhe në zyrë Të martën e kësaj jave Departamenti i Administratës Publike miratoi urdhrin që specifikonte rregullat standarde të punës
Rastet në rritje, ndalohen dasmat, ceremonitë mortore dhe takimet elektorale Komiteti Teknik i Ekspertëve ka njoftuar përmes një deklarate për mediat se nga sot ndalon takimet elektorale, dasmat, f
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Është shqetësuese, çfarë do të thotë ngjyra e errët e organit gjenital Shkaku kryesor që disa pjesë të trupit tuaj janë më të errëta është puberteti. Hormonet seksuale, si estrogjeni dhe t
Rama shpërthen kundër Berishës: Një mbetje organike Kryeministri Edi Rama shpërtheu në akuza të rënda ndaj ish-paraardhësit të tij, Sali Berisha. Rama: Ky është lideri y
Bombë në makinë, vritet gazetari i REL-it në jug të Afganistanit Elyas Dayee, gazetar i Radios Evropa e Lirë, është vrarë të enjten në provicën afgane Helmad, si pasojë e një bombe që i
Masat e reja, organizohet protestë për ditën e premte Një thirrje për protestë po shpërndahet në rrjetet sociale për të kundërshtuar masat e reja anti-Covid të Qeverisë së Ko
Arrigo Sacchi sulmon Juventusin për sloganin "fitorja është e vetmja gjë që ka rëndësi" Arrigo Sacchi foli për veten e tij në një intervistë të gjatë për Eurosport France. Nga e kaluara deri në ditët e so
Ky është organi që ka imunitet nga Covid-19 Bota po përballet me valën e dytë të Covid-19, ndërkohë në shumë vende është rikthyer izolimi i pjesshëm. Njerëzve u
Po shtoni peshë edhe pse nuk hani shumë? Problemi me organizmin tuaj është ky Shumë prej nesh nuk e kuptojmë se ku po gabojmë, që nuk po mundemi të arrijmë peshën tonë ideale ose po shtojmë më shumë