999 rezultate për

gani

Rama kopjon Erdoganin dhe mbyll websitet: Çfarë ndodhi pasditen e djeshme me faqen satirike Gjatë ditës së djeshme një ëebsite satirik me domainin "www.kryeministri.com" shkaktoi të qeshura online pasi shpallte v
Gjithçka mbi super vlerat e lëngut të karrotave Vlerat e karrotës po dhe lëngu i saj janë të jashtëzakonshme. Nëse lexoni se çfarë ndikimi ka në organizëm e sigurt nuk
EMRI/ Arrestohet një doganier në Korçë Policia e Korçës ka vënë në pranga një doganier. Ai është vënë në pranga pasi dyshohet se ai ka lejuar kalimin e një
Fusnin në Shqipëri makina luksoze kontrabandë, në pranga disa doganierë Një grup i mirëorganizuar i cili trafikonte makina luksoze është shkatërruar nga Prokuroria e Tiranës. Midis të arre
Jo vetëm ata të Kimit, edhe badigardët e Erdoganit vrapojnë pas limuzinës (VIDEO) E gjithë bota u habit nga pamjet kur 12 truproja vrapuan rreth limuzinës së liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, më
Deklarata e bujshme: Erdogani, i dërguar i Zotit Kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviç në fjalimin e tij në Kongresin e gjashtë të Unionit
The Globalist: Nëse do Europën, Rama të heqë dorë nga Erdogani The Globalist i ka kushtuar një artikull lidhjeve të ngushta që ekzistojnë midis Shqipërisë dhe Turqisë së Rexhep Taip E
Këta janë deputetët e Kosovës që agjërojnë Numër i vogël i deputetëve të Kosovës janë duke agjëruar, me rastin e muajit të Shenjtë të Ramazanit. Mirëpo, gjatë s
Nipi i Bamir Topit dhe Luan Bregasit mbush 1 vjeç, festa e realizuar deri në detaje (FOTO LAJM) Duket se dita e djeshme për Bamir Topin ishte e veçantë. Nipi i ish-Presidentit Bamir Topi, Etian ka mbushur 1 vjeç.
SHBA nuk i beson Erdoganit, trondit Turqinë me këtë vendim Ligjvënësit amerikanë kanë krijuar një ligj që ndalon shitjen e avionëve F-35 Turqisë pasi Ankaraja ka vendosur të blejë
E FUNDIT/ I sekuestrohen pasuritë "kokës" së organizatës kriminale në Malin e Zi Prokuroria ditën e sotme ka njoftuar sekuestrimin e shtatë pasurive të paluajtshme në Bajzë, njësia Kastrat, bashkia Mal
Ky është i riu që organizoi rrëmbimin dhe përdhunimin e 13-vjeçares në Fier "Sapo dola në oborr më sulmuan 3 persona. Ata të tre më morën me forcë dhe më cuan në një godinë të pabanuar..." Kësh
Kongresi amerikan shtang Erdoganin: Bllokojmë shitjen e avionëve F-35 (FOTO LAJM) Një grup kongresmenësh amerikan kanë ndërmarrë nismën për të bllokuar shitjen e avionëve të avancuar F-35 tek Turqia si
Ndërron jetë rekordmeni i atletikës shqiptare Gani Aliaj, rekordmeni i atletikës shqiptare është ndarë sot nga jeta në moshën 80 vjeçare. Aliaj lindi në Burrel më
Zbardhet mbledhja e Këshillit të Sigurisë/ Meta: Duhet reflektim ndaj raporteve të DASH dhe BE për drogën Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Çështjet e diskutuara ishin: gjendja e
Kripa apo sheqeri, cili është më i dëmshëm për organizmin, ekspertët japin përgjigjien Konsumi i tepruar i sheqerit dhe i kripës shoqërohet me jo pak probleme shëndetësore, por duhet të dini se ndryshe nga s
Apeli refuzon ankesën, konfirmohet aktakuza ndaj Ferid Aganit Gjykata e Apelit të Kosovës ka refuzuar ankesat e mbrojtësve të Ferid Aganit dhe Gani Shabanit ndaj aktvendimit të Gjyka
Shokuese! Ishte duke parë film porno, djali pret me thikë organin gjenital Pamjet janë shumë të rënda, dhe tregojnë momentin kur një 30-vjeçar preu me thikë organin e vet gjenita, teksa ishte duk
Parandalon infarktin: Kjo pije është burim i shëndetit për krejt organizmin Shtypja e lartë e gjakut paraqet rrezik të drejtpërdrejtë për infarkt dhe pikën në tru, por shkencëtarët zbulojnë se vet
Këto janë shenjat që tregojnë se organizmi juaj ka parazite Prania e krijesave të tilla në zorrë nuk mund të japë asnjë shenjë apo simptomë. Ndonjëherë ka njerëz me krimba parazita