999 rezultate për

ganes

Shtimi i rasteve me koronavirus, Greqia shtyn mbylljen e doganës së Kapshticës Qeveria greke ka vendosur të shtyjë datën e hapjes së pikës kufitare të Kapshticës deri më 14 Dhjetor si pasojë e shtimi
Shqiptari thyen traun e doganës në Kakavijë dhe kalon drejt Greqisë Ai shtypi gazin dhe theu shufrat metalike të kontrollit të trafikut në pikën e kalimit kufitar të Kakavijës. I vendos
Mbyllja e doganës së Kapshticës, nga do të kalojnë kamionët Ashtu sikundër është raportuar, pika Kufitare e Kapshticës do të qëndrojë e mbyllur deri më 4 dhjetor për shkak të përke
Gana në zi, autobusi më futbollistët e të rinjve përfundon në lumë, konfirmohen 6 viktima Gana është zgjuar me lajme të hidhura. Një autobus që po transportonte lojtarët e rinj të Ganës është aksidentuar duk
Sali Berisha: Akuzat për trafikim organesh, kurth i ngritur nga Serbia (VIDEO) Ish-presidenti i Shqipërisë Sali Berisha ka hedhur serish poshtë akuzat në raportin e senatorit zviceran Dick Marty për
Tjetër prurje te Tirana, kryeqytetasve i bashkohet mesfushori i kombëtares së Ganës Ibrahim Sulej është lojtari më i ri i Tiranës. Mesfushori me tipare sulmuese ka mbërritur ditën e sotme në Shqipëri dhe
Reali e mbyll me barazim La Ligan, Leganes bie në Segunda Divizion (VIDEO) Real ka barazuar 2:2 ndaj Leganes me këta të fundit që bien në Segunda Divizion. Sergio Ramos kaloi në epërsi 0-1 Rea
Polici i doganës i merr para serbit: Ke vulë? Ke dokumente? Jo! Emisioni “Stop” sjell një denoncim ku tregon se si një polic i doganës së Tiranës, i merr 5 euro një shtetasi serb, duke
Punonjësit e doganës së Tushemishtit në vetëkarantinim, dyshohet për një të infektuar Punonjësit e doganës së Tushemishtit dhe stafi mjekësor që ka qëndruar atje janë vetëkarantinuar. Kjo për shkak se dy
La Liga e padrejtë, nuk e lejon Leganes të transferojë Pas kërkesës së bëra nga Barcelona për të kryer një transferimin urgjent, La Liga i ktheu përgjigje pozitive. Ditën
Messi shkatërron Leganes, Barcelona në çerekfinale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Barcelona ka fituar 5-0 ndaj Leganesit në Kupën e Mbretit duke arritur në çerekfinale të Kupës së Mbretit. Pjesa e pa
Mosnjohjet mund të çojnë në izolimin e Kosovës Aktualisht, në faqen e internetit të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Kosovës, figurojnë 116 shtete, të cilat thuhet s
Zëvendësministri i Jashtëm i Ganës konfirmon tërheqjen e njohjes së Kosovës Zëvendësministri i Jashtëm i Ganës, Charles Owiredu ka konfirmuar se kanë tërhequr njohjen e pavarësisë së Kosovës.Agjen
Republika e Ganës shpjegon pse tërhoqi njohjen e Kosovës Republika e Ganës është vendi i 16-të që tërhoqi njohjen e Kosovës, sipas ministrit të Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivi
Reali "argëtohet" në Bernabeu, 'manita' ndaj Leganes (VIDEO) Real Madrid është rikthyer te fitorja, duke e mposhtur Leganesin me rezultat 5-0 në ndeshjen e xhiros së 11-të të La Lig
Reali shënon dy gola në dy minuta përballë Leganes (VIDEO) Raali ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Leganes në 'Santiago Bernabeu'. Madrilenët nuk kanë ndërmend të l
Real Madrid – Leganes, formacionet zyrtare Real Madridi dhe Leganes kanë publikuar formacionet zyrtare në kuadër të përballjes së javës së 11-të në La Liga. Mad
Vinicius lihet në shtëpi nga Zidane për ndeshjen e së mërkurës Zinedine Zidane ka vendosur të mos e ftojë Vinicius Juniorin në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen kundër Leganes të
200 policë bëjnë aksion blic me drone dhe qen, shoqërohen 7 persona në Tiranë Të paktën 7 persona janë shoqëruar ditën e sotme pas operacionit blic që zhvilloi Policia. Kontrollet u bënë në pjesë
Radhë kilometrike në Muriqan, nuk dihet ande arsyet Një radhë e gjatë makinash është krijuar në pikën doganore të Muriqanit, duke krijuar një vijë të gjatë automjetesh rret