999 rezultate për

gambino

Krahu i djathtë i familjes së famshme, mafiozi shqiptar tregon pasurinë Ish-mafiozi me origjinë shqiptare John Alite ka habitur mbrëmë shqiptarët në "Zonën e Lirë" ku ka rrëfyer më shumë mbi j
Ish-mafiozi shqiptar mbërrin me dy djemtë e tij në Tiranë Krimi shqiptar ka arritur të gjejë shtgje edhe jashtë vendit duke ngjalur kshtu damkën e zezë të bandave dhe drogës që b
Vjen në Kosovë mafiozi shqiptar që shkatërroi familjen Gambino Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në Kosovë dje ka mbërritur në Prishtinë një ish-mafioz i familjes Gambino. Ish mafi
Mafiozi më i famshëm shqiptar rrëfen familjen "Gambino" ku bënte pjesë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë” nëpërmjet regjisorit Andi Deljana ka ardhur në vëmendje jeta e një mafiozi të
Mafia siçiliane në SHBA kërcënon ISIS-in (VIDEO) Disa nga mafiozët më të njohur të Nju Jorkut kanë thënë se janë të gatshëm ta mbrojnë SHBA-në nga forcat e ISIS. Koka