999 rezultate për

gama

Milani përgatit transferimin e rradhës, një danez përkrah kapitenit Stefano Pioli pret përforcime në merkato dhe drejtuesit e klubit po punojnë në shumë fronte. Matteo Politano është dëshi
Vdes në varfëri të tej-skajshme në moshën 36 vjeçar ish-sulmuesi i cili dikur luante me Romarion Ish-sulmuesi brazilian i Vasco de Gama, Valdiram Caetano de Morais, është gjetur i vdekur në rrugët e Sao Paulo. Vald
Shkencëtari amerikan shpjegon ekzistencën e UFO-ve Kërkimi për UFO-t ka nisur që kur njeriu zbuloi se ka diçka përtej kufijve të Tokës. Por pa marrë parasysh kësaj, ende n
Si po ju vrasin dentistët me këtë mbushje që përdoret rëndom në Shqipëri Në vendet e Bashkimit Europian, apo në shtetet e zhvilluara të Perëndimit, i kanë ndaluar prej shumë vitesh amalgamat de
Kujdes me konsumin e peshkut vdekjeprurës Qyteti japonez Gamagori ka dhënë paralajmërime emergjente për banorët e tij për parandalimin e konsumimit të peshkut fug
Mourinho kërkon të transferojë yllin e United Manchester United këmbëngul për të pasur në skuadër Franck Kessie në këtë sesion të merkatos. Sipas asaj qe shkruan “The
Dy djemtë e Hosni Mubarak lirohen nga burgu Një gjykatë egjiptiane gjatë javës së kaluar ka urdhëruar lirimin nga burgu të dy djemve të presidentit të rrëzuar Hosni
Studimi, ja si u krijua ari që gjendet në Tokë Shkencëtarët amerikanë kanë zbuluar se i gjithë ari që ndodhet në Tokë është krijuar kur yjet e vdekur përplasen. Sipas
Juve, 3 emra për të zëvëndësuar Lucion (FOTO LAJM) Sipas asaj që raporton "TuttoSport", janë të shumtë emrat që po vëzhgon Juventus për të gjetur zëvëndësuesin e Lucio, i
Forlan, goli i parë me Internacional (VIDEO) Më në fund ka mbërritur goli i parë i Diego Forlan me fanellën e Internacional Porto Allegre. Sulmuesi uruguajan ka gjet
Brazil, mesfushori del huq para portës (VIDEO) Mjaftonte ta shtynte topin për ta çuar atë në rrjetë por mesfushori i Palmeiras Joao Vitor nuk ka arritur ta godasë topi
E rrahin kundërshtarët, vdes tifozi Ka humbur jetën tifozi i Flamengo, Bruno Santa Ana Saturino, 31-vjeç, i sulmuar të dielën në mbrëmje në Rio De Janiero n
Arrestohet pengamarrësi në Londër (VIDEO) Policia britanike ka arrestuar pengmarresin i cili mori peng katër persona në qendër të Londrës. Personi, që mbante bomb
Romario ofron djalin për Barcelonën (VIDEO) Sulmuesi legjendar i Brazilit Romario, pasi vari këpucët në gozhdë në vitin 2009 dhe pas problemeve që pati me drejtësin
Amalgamation, 1 foto me shumë portrete (VIDEO) Një foto iluzionuese që tregon qindra portrete të shkrira me njëra-tjetrën është krijuar nga artisti francez Micaël Reyn
Megamarreveshje per Rooneyn Manchester United është i gatshëm ta bëjë Wayne Rooneyn futbollistin më të paguar n&e