999 rezultate për

galaxy

iPhone e 2020-ës do të kenë teknologjinë flagshipët, Galaxy S10 e ofron sot Ndërsa rivalët si Samsung dhe Huawei shesin prej kohësh telefonë të cilët kanë skanerë të shenjave të gishtërinjve nën e
Jashtë parashikimeve, “Apple” dhe “Samsung”, telefonat më të rrezikshëm “Iphone 7″ dhe Samusung Galaxy s8” përcjellin dyfishë më shumë rrezatim sesa është e lejuar. Telefonat e mençur
Ibra i mahnitshëm! Shënon me roveshatë për MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk rresht së befasuari. Suedezi na ka mësuar me shënimin e golave të jashtëzakonshëm në karrierën e
Samsung Galaxy Home del në treg në fund të qershorit I shumëprituri Samsung Galaxy Home së shpejti mund të paraqitet në treg. Sipas zyrtarëve të Samsung, kompania e Kores
"Peshkaqeni" i ajrit i ushtrisë amerikane (FOTO LAJM) Me një gjatësi prej 91 metrash dhe lartësi afro 19 metra në bishtin e tij, ky mund të konsiderohet edhe si avioni më i f
Ibrahimovic bomber në SHBA, 7 gola në 5 ndeshje (VIDEO) IbrahimoviC nuk po përmbahet në nisejn e këtij sezoni në MLS. Ai shënoi golin e tij të 7 në këtë sezon ku Los Angele
Kjo është data e hyrjes në treg e Samsung Galaxy S10 5G Samsung në linjën Galaxy ka lëshuar edhe variantin 5G të quajtur Samsung Galaxy S10 5G. Kompania tashmë ka dhënë një
Ibrahimovic lë pas dëmtimin, rikthehet në stërvitje Sulmuesi i Los Angeles Galaxy, Zlatan Ibrahimovic do të rifillojë stërvitjen me klubin amerikan javën e ardhshme. Sue
Ibrahimovic shënon golin e parë si kapiten i Los Angeles Galaxy (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic e ka nisur mjaft mirë hapjen e kampionatiti amerikan të futbollit, shkruana Albeu.com. Shtatlarti
Ibrahimovic bëhet kapiten i LA Galaxy Pas një pushimi prej rreth tre muajsh, sezoni i kampionatit amerkian fillon sot dhe skuadra e LA Galaxy janë padyshim nd
Ja kush janë smartfonët më të mirë për selfie (FOTO LAJM) DxOmark, një laborator francez I specializuar për fotografi ka testuar një sërë smartfonësh dhe i ka renditur sipas cilë
Thyhet rrjeti, publikohet fotoja e parë e qartë e Galaxy S10 (FOTO LAJM) Insajderi i njohur i industrisë së smartfonëve Evan Blass publikoi në rrjetin social Twitter një foto të Galaxy S10. Ës
Në 2019 do të bëhet nami, kompanitë e smartphonëve paralajmërojnë ardhjen e “bishave” Teknologjia po përparon gjithnjë e më shumë. Por mesa duket viti i ardhshëm do të jetë një vit i fuqishëm për kompani
Zyrtare: Ibrahimovic rinovon kontratën me La Galaxy Zlatan Ibrahimovic i ka dhënë fund spekulimeve të një largimi nga La Galaxy dhe sot ka rinovuar kontratën. Dje sulmu
Ibrahimovic qëndron tek LA Galaxy Raportohet se futbollisti i Suedisë, Zlatan Ibrahimovic ka vendosur që të mos kthehet në Milan, pasi që familja e tij pr
Ibrahimovic kthehet te Milani vetëm me një kusht Mediat italiane vazhdojnë të raportojnë se negociatat mes Zlatan Ibrahimovicit dhe Milanit për kthimin e suedezit në Ita
Samsung vjen me ndryshimin kolosal tek Galaxy S10 Drejtuesit kryesorë të kompanisë Samsung janë takuar kohët e fundit në Kinë për të diskutuar telefonin e ri që do të nxj
Ibrahimovic mund të kthehet për sëri te Milani Zlatan Ibrahimovic është duke e konsideruar një ofertë të bërë nga Milani, megjithatë sulmuesi i La Galaxy nuk do të ish
"Çmendet" samsung, prezanton gjigantin me katër kamera (FOTO LAJM) Samsung laçoi zyrtarisht modelin me të ri, atë të Samsung Galaxy A9 i cili ka katër kamera. Samsung konkurroi fuqish
"Çmenduria" e radhës nga Ibra, kështu e shënoi golin e 20 në MLS (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic po shkëlqen në ligën amerikane, MLS me klubin e tij LA Galaxy. Ibra ka shënuar dy herë për La Gala