999 rezultate për

galaktiket

Nuk ndalet Reali, ofron 53 milion euro dhe një lojtar për Eriksen Real Madrid nuk di të ndalet në merkato. Sipas The Sun, Los Blancos i ofrojnë Tottenhamit 53 milion euro plus kartonin e
Ylli Ajax-it i ofrohet Realit, "galaktikët" e refuzojnë Sezoni i jashtëzakonshëm i Dusan Tadic, ndër të tjera edhe më i miri në fushë në "Santiago Bernabeu", me një gol dhe dy
Ikjet e mëdha dhe rikthimi i Muo-s, Marcelo flet për situatën tek "galaktikët" Marcelo ishte lojtari i zgjedhur nga Real Madridi për të dalë para mediave në prag të gjysmë-finales të Kupës së Botës p
Ronaldo shënon golin e katërt për Galaktikët ndaj Real Betis (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Real Betis në "Estadio Benito Villamarin". Nuk kishte si të mungonte
Emery paralajmëron Galaktikët: Ne kemi punuar në çdo detaj Unai Emery thotë se kanë punuar në çdo detaj për të qenë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Real Madridit. Trajneri i P
Mediat polake raportojnë se Lewandowski ka kërkuar kalimin tek Galaktikët Robert Lewandowski kohët e fundit është kthyer në orbitën e Real Madridit. Gazeta spanjolle "Marca", ditë më parë rap
Ish-lojtari madrilen: Galaktikët e Realit shkonin një orë para në stërvitje Mesfushori aktual i Real Betisit, Javi Garcia ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të UEFA-s në të cilën ka folur
STATISTIKË / Zinedine Zidane në dy vite me Galaktikët ka fituar 8 trofe Si futbollist ishte një prej më të mëdhenjve të epokës së tij, duke fituar thuajse gjithçka e duke u bërë transferimi më
Perez-Zidane bëjnë planet e Realit, këta janë lojtarët që do të afrojnë Galaktikët Një portier dhe një sulmues, këto janë objektivat e Realit të Madridit për afatin kalimtar të janarit, kurse nuk përjash
Mariano nuk ia mbyll derën rikthimit tek galaktikët Ish sulmuesi Madrilen, Mariano Diaz është rikthyer të flas për ish klubin e tij Real Madridin duke theksuar që nuk do ta
Vazhdojnë problemet për Galaktikët, Zidane nuk grumbullon as mbrojtësin spanjoll kundër Atleticos Lajmet e këqija për Zinedine Zidane nuk kanë të ndalur pasi mbrojtësi i djathtë Dani Carvajal nuk do të jetë i gatshëm t
Tottenham shkatërron Galaktikët, miqtë zbërthehen në Wembley (VIDEO) Tottenham ka fituar bindshëm me rezultatin 3-1 kundët Realit të Zinedine Zidane në Wembley, për kreun e grupit H. Nj
Real Madrid "dopietë" Funelabradas, Asensio dhe Vazquez shënojnë për Galaktikët Real Madrid ka fituar në transfertë kundër Fuenlabradas me shifrat 0-2 në "Estadio Fernando Torre". Vendasit i mbajt
Perez i ka zgjedhur dy galaktikët e verës së ardhshme Pas nuk nënshkroi me një galaktik të zakonshëm këtë afat kalimtar, drejtuesit e Real Madridit tashmë ka kthyer sytë nga
Juve i druhet Realit, "galaktikët" fitojnë thuajse gjithmonë në finale! Juventus do të ketë një mision të vështirë sonte në mbrëmje, të mund një ndër ekipet më të frikshme në finalen e Champio
Reali zbulon fanellat për finalen ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Reali i Madridit do të luajë si skuadër mike në finalen e madhe të Cardiff-it më 3 qershor ndaj Juventusit. Në këtë mëny
Formacioni më i mirë i javës në Champions, Juve dominon me Realin (FOTO) Këtë mesjavë janë luajtur ndeshjet e para të fazës gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve. Real Madrid dhe Juventus kanë hed
Reali e nis 2017-ën me "manita", Zidane barazon rekordin e Barçës (VIDEO) Reali i Madridit është i papërmbajtshëm në sfidën e parë të vitit 2017-të në La Liga. "Los Blancos" fitojnë lehtësisht 5
Alaves-Real Madrid/ "Galaktikët" rikthehen me BBC në sulm Reali i Madridit pas pak minutash do të sfidojë skuadrën debutuese për këtë sezon Alaves. Pasi shkaktoi befasinë e m
Mbani frymën, sonte luhet finalja e Champions League (FOTO) "I duruari, i fituari", është një shprehje popullore, dhe kur bëhet fjalë për një finale Championsi ja vlen të presësh.