999 rezultate për

gala

Te Bayerni, por me mendje te Reali, Odriozola: Koha ime te "galaktikët" do të vijë Nuk po gjente hapësira te Reali dhe u huazua te Bayern Munchen, por Alvaro Odriozola duket se nuk ka ndërmend të qëndroj
Lajm i mirë nga Turqia, Trajneri i Galatasaray shërohet nga coronavirusi Fatih Terim i ka gëzuar të gjithë në Turqi pasi është shëruar plotësisht nga coronavirusi. Në një njoftim nga doktori
Galatasray nuk heq dorë nga Shaqiri (FOTO LAJM) Gjatë vitit të kaluar Galatasaray e dëshironte me çdo kusht në skuadër Xherdan Shaqirin por nuk u arrit. E siç duket
Situata del jashtë kontrollit, momenti kur presidenti i Fenerbahces përleshet me tifozët (VIDEO) Derbi Fenerbahce–Galatasaray përveç super atmosferës në shkallët e stadiumit gjithmonë dhuron edhe tensione brenda fushë
Falcao mund Muriqin, Galatasaray triumfon pas 20 vitesh në shtëpinë e Fenerbahces (VIDEO) Derbi i Stambollit mes Fenerbahces dhe Galatasaray ka dhuruar gjithçka që te dhuna spektakëli e deri te emocionet, shkru
Fenerbahçe e gatshme për ndeshjen kundër Galatasaray, premtojnë mbështetje mbi 40 mijë tifozë Sipas të dhënave të fundit Fenerbahçe është klubi me numrin më të madh të tifozëve këtë sezon, ku të pranishëm kanë qenë
Barcelona synon yllin e Galatasaray në verë, mund ta marrë me parametra zero "Falas në qershor. Mustafa Kapi i Galatasaray-t është objektiv i Barcelonës". Kështu informon revista prestigjioze "F
Messi drejt MLS, La Galaxy kontakton kapitenin e Barcelonës Pasi largoi Ibrahimovic, La Galaxy është gati të marrë një tjetër yll botëror në skuadër. Los Angeles Galaxy thuhet s
Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e "The Voice Kids" në Belgjikë (VIDEO) Nuk thonë kot që "dardha bie nën dardhë" e këtë na e vërtetoi më së miri vajza e vogël e Robert Aliaj, Gala. Vajza e
Samsung bën ulje drastike të Galaxy S10 Kohët e fundit Samsung njoftoi telefonat e tyre të ri në formën e serisë Galaxy S20. Këta telefona nuk janë aspak të
Galatasaray kthehet te objektivi i vjetër, hidhet sërish në sulm për Shaqirin Gjigandi turk nuk ka ndërmend të heqë dorë nga Xherdan Shaqiri. Mosangazhimi i tij në ndeshjet e këtij sezoni me Live
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak
Galaxy kërkon pasuesin e Ibras, Chicarito objektivi primar Los Angeles Galaxy humbi pak javë më parë një bomber si Zlatan Ibrahimovic. Për të garantuar gola për sezonin e ri që st
Po kërkohet me ngulm nga Galatasaray, Shaqiri i kthen përgjigje skuadrës turke Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Liverpooli edhe pse ofertat në drejtim të tij nuk po mungojnë. Galatasray ësht
Plas sherri në Francë, tifozët e PSG zihen me ata të Galatasaray (VIDEO) PSG-ja do të presë në shtëpi Gallatasarain ditën e sotme, në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve
Çfarë supergoli ka shënuar Nagatomo për Galatasaray (VIDEO) Nagatomo i ka dhuruar një pikë Galatasaray teksa ka shënuar në minutat e fundit një supergol ndaj Trabznospor në transfe
Zbulim i rrallë, fenomen i jashtëzakonshëm në zemër të galaktikës "NGC 6240" Një incident i supozuar deri më sot i një galaktikë i cili më parë besohej se ishte rezultat i përplasjes së dy vrimave
Ibra tifozëve të La Galaxy: S’ka përse, tani shikoni bejsboll Zlatan Ibrahimovic e ka konfirmuar largimin e tij nga LA Galaxy, duke i falënderuar tifozët dhe duke thënë: “Vajta, Pash
ZYRTARE/ Ibra largohet nga SHBA, ka një mesazh emocionues për tifozët e Los Angeles Galaxy Lidhja e dashurisë midis Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Zlatan Ibrahimovic mbaroi. Suedezit sapo i ka përfunduar