999 rezultate për

gaetano

Dermaku debuton me gol te Lecce, e shpëton nga humbja Gola dhe emocione në stadiumin "Via del Mare", ku Lecce arriti të shmangte humbjen (2-2) ndaj Cremoneses, pasi e mbylli
25 vite më i ri, kush është bukuroshi që i ka marrë zemrën Gabriel Garkos (FOTO LAJM) Aktori i njohur italian, Gabriel Garko, deklaroi pak javë më parë se ishte gay, duke tronditur fansat e tij e duke shkak
Pranoi publikisht se është gay, zbulohet i dashuri yll i Gabriel Garko (FOTO LAJM) Aktori dhe modeli i njohur italian, Gabriel Garko pohoi para pak ditësh se është gay para miliona shikuesve të emisionit
Premtimi i drejtorit për futbollistin: Do të jap leje të flasësh me mbesën time (FOTO LAJM) Fiorentina këtë fillim sezoni ka arritur rezultate dhe një nga futbollistët që ka shkëlqyer është 22-vjeçari Gaetano Cas
Si të shmangni shëndoshjen gjatë festave të fundvitit Festat janë më pranë se kurre dhe dietologët rekomandojnë që të mos përfundoni mbipeshë, duke i bërë më të vetëdijshëm k
Ndryshon "E diela shqiptare", Arditi jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Moderatori Ardit Gjebrea ka treguar se në sezonin e ri për ‘Të djelën shqiptare’ gjërat do të jenë ndryshe. Ai ka nda
Ja si të shmangni kilogramët e tepërta në këto festa të fundvitit Festat janë më pranë se kurre dhe dietologët rekomandojnë që të mos përfundoni mbipeshë, duke i bërë më të vetëdijshëm k
Benitez dhe skudeto, në Napoli edhe pizza (FOTO LAJM) Kishte vite që Napoli nuk e priste kështu një trajner. Ndoshta vetëm epoka e artë e Diego Armando Maradonas mund të kalo
Arrestohet bosi i mafias në Corleone Bosi i mafias në Corleone, vendi siçilian i bërë i famshëm në filmin "The Godfather", u arrestua ditën e premte. Gaet