999 rezultate për

gabuar

Maqedonia turpërohet para botës, pret kancelarin austriak me flamur të gabuar (FOTO LAJM) Kancelari i Austrisë, Sebastian Kurz sot është pritur me flamur të gabuar në ceremoninë zyrtare përpara Qeverisë së Maqe
Më dorë të hekurt, policia arreston 12 shoferë në Lezhë 12 drejtues mjetesh në Lezhë janë vënë në pranga pasi thyen rregullat e qarkullimit. Policia bën me dije se 9 shoferë
DETAJET/ Një parakalim i gabuar i mori jetën italianes në Ksamil (FOTO LAJM) Një parakalim i gabuar prej mjetit "Ford" me targa AA 609 UD ka qenë shkaku i aksidentit tragjik në Kanalin e Çukës, në
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
Armiqtë po vdesin për bukë! Shkresa "e gabuar" që alarmoi kupolën komuniste (FOTO LAJM) Urdhri, Kiço Ngjela: Mund të vdesin fëmijët, të rishihet heqja e triskave familjeve të të burgosurve. Kadri Hazbiu: tër
Vasili për ndryshimin e kufijve të Kosovës: Ja çfarë deklaronte presidenti Bush për këtë ide Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërisht çështjes për ndry
Flet për herë të parë nëna e Bin Laden: Osama ishte një djalë i mirë, u mashtrua nga miqësitë e gabuara Për herë të parë Alia Ghanem pranon të flasë. “Ishte një student i mirë, i bënë shpëlarje truri”. Ajo flet dhe për frikë
Bëri manovër të gabuar në Gjermani, FIA merr vendimin për Lewis Hamilton Federata Ndërkombëtare e Automobilave (FIA) ka marrë vendimin në lidhje me Lewis Hamilotn. Piloti britanik nuk do të
Zakone të gabuara që po ju shkaktojnë infeksione urinare Nëse jeni prekur ndonjëherë nga infeksionet urinare, mund t’i dini vuajtjet e ndjesisë së tmerrshme të djegies dhe nevoj
Penallti për Islandën (VIDEO) Islanda kishte mundësinë e artë për të të ngushtuar diferencën. Ishte Gylfi Sigurdsson ai i cili bëri të pamundurën d
Zhbllokohen shifrat, Suarez ndëshkon Arabinë Saudite (VIDEO) Luiz Suarez sapo ka kaluar kombëtaren e tij në avantazh. Në minutën e 22' një krosim në zonë topi është afruar pranë
I dhanë diagnozën e gabuar, vdes në gjumë 10 vjeçarja Infermierja ngatërroi diagnozën dhe një vajzë 10 vjeçe gjeti vdekjen në gjumë. Vogëlushja Mya-Louise Perri, u dërgua
Pa gabuar, si të zgjidhni çantën e duhur Ndoshta ju ka ndodhur shpesh që pasi të ecni një kohë të caktuar me çantën në krahët tuaj të ndjeheni shumë të lodhur ed
Kompania ajrore ngatërron arkivolët, e vërteta e frikshme zbulohet nga familjarët Një kompani ajrore u detyrua të kërkonte ndjesë për ngatërresën që kishte bërë me dy arkivolë, duke çuar trupin e vdekur
Gjobitet gruaja e kryetarit të Kumanovës, nuk ka tolerancë për parkim të gabuar (VIDEO) Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski, në një deklaratë për TV21 njoftoi se edhe gruaja e tij është dënua
Parakalim i gabuar në Fushë-Krujë, plagosen rëndë 3 persona Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite pranë fshatit Larushk në Fushë-Krujë, aksident i cili ka lënë të plagosur 3
MPJ e Greqisë reagon mbi deklaratën e Han Ministria e Jashtme e Greqisë, ka reaguar ndaj deklaratës së eurokomisionerit për Zgjerim, Johanes Han, përmes nëj komun
Fotoja e fundit e Oriolës: Një lëmsh i gabuar fotoshopi (FOTO LAJM) Oriola Marashi tashmë prej kohësh ka pushtuar tregun shqiptar, duke u bërë pjesë e mediave për shkak të fotografive prov
Mike Pence, Rusisë: Jeni në anën e gabuar të historisë Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, gjatë një konference për media, ka thënë se Rusia është rreshtua
Përdorimi i shamponit për depilim është gjëja më e gabuar që e bëni Nëse e keni shprehi t’i depiloni këmbët, sqetullat apo pjesët tjera të trupit duke përdorur xhel dushi, shampon ose kond