999 rezultate për

gabuar

Pse duhet të vendosni 3 topa tenisi brenda në lavatriçen tuaj Gjëja e parë që duhet të bëni për t’i bërë rrobat tuaja të pastra dhe të bukura është të mësoni se si t’i lani ato si du
E bëjmë të gjithë, ky veprim teksa hamë është i gabuar Nëse deri më tani ju është thënë se frutat duhen konsumuar gjithmonë pas vaktit ushqimor, na lejoni t’ju tregojmë se ky
Momenti i gabuar dhe vendi i gabuar, nëna fluturon me beben (VIDEO) Një nënë dhe foshnja e saj u panë duke fluturuar në ajër, pas shpërthimit të rrotës së një automjeti mallrash. Pamje
Planeti Mars do shkatërrojë çdo gjë që keni ndërtuar, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi Astrologe Meri njofton se planeti Mars do shkaktojë tension, keqkuptime, nerva, mosmarrëveshje dhe mund të shkatërrojë ç
Komisioni i Disiplinës me "dorë të hekurt" ndaj Luftëtarit Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit publikoi vendimet e marra ndaj skuadrave dhe lojtarëve që
Shmanget tragjedia më e madhe ajrore në histori, 1000 vetë mund të kishin vdekur (VIDEO) Një tragjedi me përmasa të frikshme është shmangur në ajër. Një avion i Air Canada, ka qenë duke shkaktuar aksidentin
Emigrantët e ngjitur në kamion tërbohen kur kuptojnë drejtimin e gabuar (VIDEO) Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të zbrisnin në autostradë, kur e kuptuan se kamioni nuk sh
Bëri dalje të gabuar, kjo është nota e Strakoshës në derbi ndaj Romës Derbi i shumëpritur mes Lazios dhe Romës përfundoi me fitoren verdhekuqve me rezultat 3-1. Skuadra e drejtuar nga Di
Pamje të tmerrshme, parakalimi i gabuar shkakton tragjedi në Shqipëri (VIDEO) “Nuk është e nevojshme të ngrini sytë në qiell për të parë ku është droni i Policisë Rrugore, mjafton të ngrini sytë der
Droni kap mat "kamikazin" në Tiranë, shikoni çmendurinë e tij (VIDEO) Policia vijon prej disa ditësh patrullimet me dron në akset më problematike sa i përket aksidenteve duke gjobitur mjaft
Opozita e konsideron të gabuar shkuarjen e Thaçit në Bruksel Ndonëse ka dështuar, takimi i planifikuar ndërmjet presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Aleksandar
Maqedonia turpërohet para botës, pret kancelarin austriak me flamur të gabuar (FOTO LAJM) Kancelari i Austrisë, Sebastian Kurz sot është pritur me flamur të gabuar në ceremoninë zyrtare përpara Qeverisë së Maqe
Më dorë të hekurt, policia arreston 12 shoferë në Lezhë 12 drejtues mjetesh në Lezhë janë vënë në pranga pasi thyen rregullat e qarkullimit. Policia bën me dije se 9 shoferë
DETAJET/ Një parakalim i gabuar i mori jetën italianes në Ksamil (FOTO LAJM) Një parakalim i gabuar prej mjetit "Ford" me targa AA 609 UD ka qenë shkaku i aksidentit tragjik në Kanalin e Çukës, në
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
Armiqtë po vdesin për bukë! Shkresa "e gabuar" që alarmoi kupolën komuniste (FOTO LAJM) Urdhri, Kiço Ngjela: Mund të vdesin fëmijët, të rishihet heqja e triskave familjeve të të burgosurve. Kadri Hazbiu: tër
Vasili për ndryshimin e kufijve të Kosovës: Ja çfarë deklaronte presidenti Bush për këtë ide Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, i është rikthyer sërisht çështjes për ndry
Flet për herë të parë nëna e Bin Laden: Osama ishte një djalë i mirë, u mashtrua nga miqësitë e gabuara Për herë të parë Alia Ghanem pranon të flasë. “Ishte një student i mirë, i bënë shpëlarje truri”. Ajo flet dhe për frikë
Bëri manovër të gabuar në Gjermani, FIA merr vendimin për Lewis Hamilton Federata Ndërkombëtare e Automobilave (FIA) ka marrë vendimin në lidhje me Lewis Hamilotn. Piloti britanik nuk do të
Zakone të gabuara që po ju shkaktojnë infeksione urinare Nëse jeni prekur ndonjëherë nga infeksionet urinare, mund t’i dini vuajtjet e ndjesisë së tmerrshme të djegies dhe nevoj