999 rezultate për

gabuar

A mund ta dalloni atë që është e gabuar në këtë foto? (FOTO LAJM) Një nënë australiane e dy fëmijëve është turpëruar pasi ka parë një gabim shumë të turpshëm në foton me babagyshin të dj
Ish-deputeti i dërgon të dashurës aksidentalisht foton e gabuar (FOTO) Lembit Opik, një ish-deputet britanik i dërgoi aksidentalisht të dashurës së tij foto me një femër tjetër. Ai dhe 45
Parkimi i gabuar i Merdeces-it i kushton shtrenjtë shqiptarit në Itali Parkimi i gabuar i makinës në Itali i ka kushtuar shtrenjt një shqiptari. Ka mjaftuar një telefonatë e një prej banor
10 gabimet në makijazh që bëjnë të dukemi më të vjetra(FOTO LAJM) Makijazhi mund të forcojnë vetëbesimin tonë duke theksuar tiparet tona më të mira të fytyrës dhe duke e bërë lëkurën ton
Ahmetin e shqetësojnë deklaratat e Ziadin Selës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, në një takim me mediat shprehu zhgënjimin e tij për veprimet që kryetari i Aleancës për Shqip
Skandaloze, kandidati i AAK-së kërkoi votën me numër të gabuar Kandidati i AAK-së për asamblenë komunale të Skenderajt, Dritan Syla, është befasuar kur i kanë treguar se është në numr
Rrëfimi i nënës që humbi foshnjën nga medikamentet e gabuara Gyltene Bytyqi ka rrëfyer në Gjykatën e Ferizajt se si për shkak të barnave të gabuara që ia kishte dhënë i akuzuari She
Luliano: Më pëlqyen shumë gjëra, mbi të gjitha karakteri Partizani arriti fitoren e parë në kampionat, në një transfertë të vështirë si ajo e Durrësit. Një fitore shpëtimi për t
A mund ta dalloni atë që është e gabuar në këtë shesh lojërash? (FOTO LAJM) Një shesh lojrash në Melburn është sulmuar në internet, pasi prindërit e kanë kritikuar atë si 'të rrezikshëm' dhe jo 's
Parakalim i gabuar, aksident i frikshëm në Durrës Një aksident i frikshëm ka ndodhur para pak minutash në zonën e Plepave në Durrës, ku një makinë tip "Mercedes" dhë një
Patozi për ringritjen e PD-së: Luli bën mirë të pranojë Një nga përfaqësuesit kryesorë të platformës për ringritjen e PD duke folur në studion e emisionit “Kjo Javë” të Nisida
FSHF zbulon Vendimet e Komisionit të Disiplines KF “Skënderbeu”, për sjellje të gabuar të spektatorëve duke përdorur fjalë fyese e duke hedhur mjete ndezëse brenda rret
Lubonja “ia plas” në sy Fevziut: Nuk je më i pavarur Mbrëmë “Opinion” ka festuar 20-vjetorin e tij dhe gjatë pritjes nuk kishte si të mungonte edhe figura e pandarë e analis
5 shenjat që ju tregojnë se po përdorni pudrën e gabuar Gjetja e fondatinës idelae për lëkurën tuaj, mund të jetë më e vështirë nga se keni menduar? Nuk duhet të shqetësohe
Disa shenja se jeni në një lidhje të gabuar (FOTO LAJM) Nëse jeni në një lidhje dhe shpesh keni dyshime se diçka nuk po shkon siç duhet ndoshta duhet të ndaloni dhe të pyesni v
U dënua për mjekim të gabuar, rikthehet në punë Pashollari Faik Pashollari, i cili është i dënuar me 1 vit burg për mjekim të pakujdesshëm pas vdekjes së një vajze 7 vjeçe, është
Aksident i frikshëm në Elbasan, makinat përplasen kokë më kokë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Elbasan-Librazhd ku dy makina janë përplasur kokë më kokë me
Aksident i frikshëm në Qafë-Krrabë, përplasen keq tre makina Një aksident ku janë përfshirë 3 automjete ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Qafë Krrabë. Mendohet se shkak për kët
Humbja drastike e PD-së, reagon dhëndri i Berishës: Kemi gabuar rëndë Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar ashpër pas hum
Basha u përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” kritikëve: Nuk e përcaktoni ju… Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u është përgjigjur zërave kritikë, të cilët pas humbjes se 25 qershorit kërkuan