999 rezultate për

gabriel

UEFA prezanton formacionin e javës në Champions (FOTO LAJM) UEFA ka publikuar formacionin e javës së fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Atalanta ishte befasia e
"Mbreti" i ri i Amerikës Latine përmbys finalen në minutat e fundit për të dërguar titullin në Brazil (VIDEO) Flamengo është ‘Mbreti’ i ri i në Amerikën Latine. Ata kanë arritur ta mposhtin skuadrën e River Plates me rezultat 2:1
800 km për të humbur virgjërinë me burrin 24 vite më të madh dhe të dashurën e tij (FOTO LAJM) Një vajzë e re udhëtoi më shumë se 800 kilometra në SHBA për të humbur virgjërinë me një burrë 24 vjet më të madh në mos
Cili ekip kërkon shërbimet e Jesus duhet ti paguaj Cityt 100 milion euro Manchester City e ka vendosur çmimin për Gabriel Jesusin. Klubet e interesuara për sulmuesin e rrezikshëm brazilian duhe
"Gëzuar ditëlindjen babi", djali i Hueyda El Saied surprizon partnerin e ri të mamasë (VIDEO) Pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, balerina Hueyda El Saied nisi romancën e re me partnerin e saj, Thierry-n. T
Hueyda El Saied publikon videon më të bukur të djalit, nënë e bir ndajnë të njëjtin pasion (VIDEO) Hueyda El Saied ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me djalin e saj, Gabriel. Me ndjekësit e saj në rrje
U largua nga Interi si dështak, çfarë "perle" ka shënuar Gabigol (VIDEO) Gabriel Barbosa, ose siç njihet nga të gjithë me nofkën "Gabigol" ka realizuar një tjetër gol të bukur. Sulmuesi i In
City po shkatërron Watford në finalen e FA Cup (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 4:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për mo
Çmenduri, 25 skuadra kërkojnë talentin brazilian E përditshmja "Globo Esporte" ka konfirmuar sot se sulmuesi 17-vjeçar brazilian Gabriel Martinelli është pranë nënshkrim
Nëna e djalit të sëmurë apel CR7: Vizitoje edhe djalin tim (FOTO LAJM) Me rastin e Krishtlindjeve Cristiano Ronaldo dhe e fejuara e tij Georgina Rodruguez kanë vizituar disa fëmijë të sëmurë
Gabigol riktheht të Interi, por e kërkojnë në Angli Gabriel Barbosa ose ndryshe sic e thërrasin në Brazil Gabigol është gati të rikthehet në te Interit pas huazimit te Sant
Zyrtare: Ky është presidenti i ri i Federatës Italiane të Futbollit Gabriele Gravina është zgjedhur që të jetë presidenti i ri i Federatës Italiane të Futbollit. 65-vjeçari Gravina ish
I pafat për të dytën herë, shtylla i mohon golin Gabriel Jesus (VIDEO) Sulmuesi brazilian, Jesus po shkëlqen në takimin kundër Kosta Rikës edhe pse është e dyta herë që fati nuk është me të.
Miku i ekipit prish planet, zbulon formacionin e Brazilit kundër Zvicrës Brazili shihet si një nga pretendentët kryesorë për të fituar Kupën e Botës edhe pse Botërorin e kalur u "turpërua" nga
Këshilla e çmendur e Romarios për Gabriel Jesus Legjenda e Brazilit, Romario, është pyetur në një intervistë se çfarë këshille do t’i jepte sulmuesit, Gabriel Jesus, pa
Brazili shënon golin e avantazhit ndaj Gjermanisë (VIDEO) Barzili ka kaluar në epërsi ndaj Gjermanisë në "Olympiastadion". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi i talentuar, G
E fiksuar pas operacioneve plastike, katandiset në një tmerr të vërtetë (FOTO LAJM) Një adoleshente ka zbuluar se 1 mijë dollarë në muaj për të transformuar veten në një kukull Barbie në jetën reale. G
Brnabiq: Dialogu me Kosovën varet vetëm nga ne Kryeministrja serbe, Brnabiq ka komentuar vizitën e ministrit të Jashtëm gjerman në Beograg, Zigmar Gabriel, duke thënë
Amerika në mbështetje të deklaratës për njohje të Kosovës nga Serbia Ministri i Punëve të Jashtme i Gjermanisë, Sigmar Gabriel, ka porositur dje Serbinë se duhet ta njohë Kosovën si shtet t
Reagon ashpër Serbia pas kërkesës së Gjermanisë për njohjen e Kosovës, Evropa s’na do Ministri i Mbrotjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i është kundërpërgjigjur ashpër deklaratave të ministrit të Jashtëm Gje