999 rezultate për

gabimi

Bonucci kthehet kokëlur tek Juve: E kuptova gabimin Leonardo Bonucci u rikthye te Juventusi dhe sot është bërë edhe prezantimi i tij zyrtar si lojtari i bardhezinjve. Lo
E dëboi gabimisht, Gjermania kthen serish emigrantin Një azilkërkues nga Neubrandenburgu, i dëbuar në mënyrë të paligjshme, do të kthehet së shpejti në Gjermani, raporton “D
Karius vazhdon me gafa, Alisson duhej me patjetër (VIDEO) Loris Karius duke se është i "mallkuar" të bëjë gabime, pasi edhe së fundmi brenda një ndeshje ka bërë disa gafa. Që
Wenger: Qëndrimi për 22 vite te Arsenali ka qenë gabimi më i madh në karrierë Arsene Wenger ka pranuar se qëndrimi për 22 vite në krye të skuadrës së Arsenalit ka qenë një gabim dhe ka thënë se isht
Shihet 95 mijë herë për pak orë për gabimin qesharak në avion (VIDEO) Një moment qesharak kur një burrë po përpiqej për të futur bagazhin e tij në kabinën e sipërme të një avioni është kapur
Mero Baze: Veliaj s'duhet të bëjë gabimin t'a shohë veten si pasardhës të Ramës “…Në histori nuk hyn doemos si kryeministër. Mund të hysh dhe si një zyrtar i thjeshtë model i shtetit, si një qytetar q
Gabimi trashanik që u zbulua më vonë tek seriali i famshëm "Ezel" Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më
Drama e 27-vjeçarit: Gruaja më tradhtonte, më çoi gabimisht mesazhin Quhet Serian Stafa dhe është 27 vjeç. Ai vjen nga Shijaku dhe është babai i një djali tre vjeçar. Ndodhet sot në stud
Si në filma, shqiptari arrestohet dhe qëndron gabimisht 135 ditë në burg Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me një shqiptar në Itali i cili shkoi për pushime por u arrestua dhe u mbajt në qeli
Ndodh edhe kjo, komuna paguan gabimisht 1.8 milionë euro Zyra Kombëtare e Auditorit në raportin e auditimit të Komunës së Prishtinës ka tërhequr vëmendjen për faktin se shpenzim
Gabimi trashanik në fanellën e lojtarit të Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Anësori 26-vjeçar i ekipit të Vijarealit ka zbritur sot në fushën e lojës me ekipin e tij të Arabisë Saudite për luajtur
Edhe në Zvicër mjekët gabojnë, si ia hoqi gabimisht gjinjtë një gruaje Si rezultat i këtij gabimi, ai pacientes së prekur ia ka amputuar të dy gjinjtë, edhe pse bëhej fjalë vetëm për një tumo
Kjo fanelë trishtoi shqiptarët në Zvicër por gabimi u përmisua (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një dyqan në Zvicër duke i mërzitur shumë shqiptarët. Butiku, i cili gjendet në
Agjenti i Asensio-s flet për "gabimin" e Barcelonës ndaj spanjollit Agjenti i Asensios, së fundmi ka deklaruar se për talentin spanjoll janë refuzuar dy oferta marramendës nga Premier Leag
Ky ishte gabimi fatal i piratëve somalezë! Pamje nga lufta në det (VIDEO) Piratët somalezë u bënë për një kohë të gjatë problem për kompanitë e transportit detar duke marrë peng shpesh anëtar të
Ndodh edhe kjo, agjensia shtetërore shpenzon gabimisht 200 mijë euro Një sërë shkeljesh ka gjetur Zyra Kombëtare e Auditimit në Agjencinë për Menaxhim të Komplekseve Memoriale të Kosovës (A
Fitoi pafajësinë pas 18 vitesh burg i dënuar gabimisht për përdhunim Tomas Komenda, i dënuar gabimisht për përdhunim dhe vrasjen e një vajze 15-vjeçare në jugperëndim të Polonisë, në vitin
UEFA shpall fituesin e Champions League pa u luajtur finalja (FOTO LAJM) Real apo Liverpool? Për UEFA-n nuk ka mëdilema. Fituesi i këtij edicioni në Champions League do të jetë Liverpool. UEFA
Gabimi që bëjmë me maskat e bukurisë Tashmë, maskat e bukurisë kanë hyrë në stilin tonë të përditshëm të jetesës.Produktet natyrale që i janë shtuar tregut,
Nainggolan u kërkon falje tifozëve për gabimin fatal që bëri (FOTO LAJM) Nainggolan avarësisht se shënoi dy gola mbrëmë kundër Liverpoolit, belgu bëri një gabim tek goli i parë i Reds i shënuar