999 rezultate për

gabimet

"Ka probleme me pijen", Vidal i kthehet Chiellinit: Unë jam qënie njerëzore dhe kam bërë gabimet e mia Chiorgio Chiellini ka shkruar një libër që pritet të publikohet ndërsa copëza tw tij po publikohen çdo ditë në media.
4 gabimet që bëni kur nisni një dietë dhe nuk ju lejojnë të humbisni peshë Pjesëmarrësit e një studimi për rëndësinë e një diete dhe rutinen e vakteve humbën mesatarisht 3.1 kg (6.8 lbs) pas 12 j
Gjyqtari i njohur italian tregon gabimin më të madh në karrierës Ish gjyqtari i Serie A, Paolo Tagliavento, pranon se VAR do t’i mundësonte të shmangte pesë gabimet më të rënda në karri
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Gabimet pa dashje me rrjetet sociale, 8 gjërat që nuk duhen postuar asnjëherë Shumë njerëz i kanë kthyer rrjetet sociale në dritare komunikimi, por edhe informimi. Por, asnjëherë nuk kanë menduar se
Gabimet që nuk duhet kurrë t'i bëni në fytyrën tuaj uk ngacmojnë puçrrat apo poret e bllokuara. Ngacmimi i puçrrave dhe poreve të bllokuara vetëm sa do ta përkeqësojë si
Ju prishin gjithë ditën, 5 gabimet që bëni në mëngjes Pas 8 orëve gjumë trupit i duhet energji për të nisur ditën, jo më kot rëndësia e konsumimit të mëngjesit është shumë e
3 gabimet e përditshme që bëni pa kuptuar kur lani rrobat me lavatriçe Lavatriçja është një ndër pajisjet më të rëndësishme elektroshtëpiake që padiskutim ka ndryshuar jetën e shumë njerëzve
5 gabimet që bëni kur përgatisni pica në shtëpi Pica që përgatitet në shtëpi kërkon shumë pak përbërës: salcë, domate, djathë, brumë. Ndaj picën e ëndrrave tuaja mund t
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
4 gabimet më të mëdha që vajzat bëjnë gjatë kujdesit të fytyrës Mospastrimi i fytyrës para gjumit Nëse e shmangni këtë procedurë, e rrezikoni lëkurën tuaj. Si? Numër i madh i bakter
E keni pyetur veten si funksionon truri? 7 gabimet që ai bën çdo ditë Sado i mrekullueshëm të jetë truri, shpesh ai mund të jetë arsyeja për disa nga gabimet që bëjmë çdo ditë. Truri vazhdim
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Të mësojmë nga gabimet e Italisë, masat e rëndësishme për të izoluar koronavirusin “No c’e piu tempo!” Me këto fjalë, Kryeministri italian Xhuzepe Konte njoftoi të hënën lëvizjen më radikale të çdo vendi
Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot ng
Gabimet e përditshmërisë që duhet të rregulloni sa më parë (FOTO LAJM) Ndonjëherë nuk i kushtojmë vëmëndjen e duhur gjerave të përditshme. Sigurisht që të gjithë dime të bëjmë dush dhe te
Gabimet gjatë veshjes që komplikojnë jetën tuaj (FOTO LAJM) Veshja e rrobave aksidentalisht në mënyrën e gabuar, jo vetëm që na bën të ndihemi jo rehat por ka ndikim edhe në shënde
Gabimet më të mëdha që bëjnë të gjithë burrat me veshjet e tyre (FOTO LAJM) Pavarësisht besimit popullor, burrat nuk janë më pak të interesuar për modën sesa grate, madje edhe ata shpenzojnë shumë
Gabimet më të mëdha që bëni kur karikoni telefonin tuaj Është e vështirë të kalojmë një ditë pa përdorur telefonin. Tani është bërë pjesë e jetës tonë dhe nuk e heqim dot ng
Conte i zhgënjyer: Ia falëm fitoren Lazios Interi është mposhtur nga Lazio me rezultatin 2-1 dhe ka humbur vendin e dytë i cili ka shkuar pikërisht për lacialët.