999 rezultate për

fytyres

Lamtumirë qime në fytyrë, me këta përbërës natyral Rruajtja dhe depilimi nuk janë zgjidhjet më të mira për këtë problem, pasi ato ofrojnë vetëm rezultate afatshkurtra, dhe
Nga pushi i fytyrës deri tek zona e bikinit, dy receta "dylli" për të shpëtuar nga qimet Këto receta të vjetra do t'ju ndihmojnë të hiqni qimet që keni në të gjithë fytyrën dhe trupin tuaj. Pas disa muajve të
Si do të dukeshin të famshmit e antikitetit sot (FOTO LAJM) Kush nuk do të ishte kureshtar të shihte fytyrën e vërtetë të Jezusit, Tutankhamun apo të personazheve të tjerë të antik
Rama-Bashës: Është koha të marrësh përgjegjësi për dyfytyrësinë Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërisht lidhur me shkarkimin e kryebashkiakut të Vaut të Dejës. Këtë rradhë "thumi" i t
A e dini pse nuset mbulojnë fytyrën (VIDEO) Kemi parë se edhe tek ne është bërë zakon që nusja në ditën e martesës ta mbulojë fytyrën me një shami të kuqe apo më nj
Me pranga dhe letra tualeti fytyrës: Si “përcillen” politikanët e korruptuar (VIDEO) Politikani më i fuqishëm i Rumanisë, Liviu Dragnea, iu dorëzuar autoriteteve policore kokëulur, pasi u shpall fajtor për
Kujdes, çfarë paralajmërojnë jargët gjatë gjumit Jargët kryesisht janë pasojë e pështymës së tepërt, gjë që detyrimisht e shtyn personin në fjalë të gjejë një mënyrë për
Nëna 44 vjeçare tregon sekretin, si të jeni e bukur dhe joshëse (FOTO LAJM) Një grua australiane, nënë e 3 fëmijëve, ka një pamje shumë të re për moshën e saj dhe së fundi ka zbuluar sekretin e “r
Keni shumë akne? Fajin e ka mjekra e të dashurit tuaj Çfarë i shkakton aknet? Arsyeja kryesore është prodhimi i tepërt i vajit të fytyrës, por jo vetëm. Janë disa faktorë
Kurrë mos i prekni aknet në këto pjesë të fytyrës Aknet mund t’ju tundojnë, por në disa raste, shtrydhja e puçrave mund të jetë vdekjeprurëse. Enët e gjakut janë të përqë
Grushte dhe celular fytyrës, gruaja arratiset nga shqiptari monstër Një burrë ka dhunuar barabarisht duke goditur me grushte dhe celular fytyrës gruan e tij. Cifti shqiptar që jetonte n
Pafytyrësia e rumunëve, dikur jetonin rrugve ndërsa sot bllokojnë shqiptarët Ministri i Jashtëm i Rumanisë, Teodor Melescanu, është shprehur në Komitetin me Jashtëm të Parlamentit Evropian, se çësh
Pas sfidës më të re të internetit fshihet një e vërtetë e frikshme Krejt papritur, ashtu si nga hiçi, të gjithë u fiksuan me sfidën e 10-vjeçarit. Njerëz të shumtë, të njohur dhe jo vetëm
Tentoi të vriste veten dhe u shpërfytyrua, ky person sot të habit me pamjen e tij Ai është një nga rastet më përfekte të transplanteve të fytyrës dhe për këtë është bërë viral në rrjet dhe në mediat e g
Kujdes, jargët gjatë gjumit paralajmërojnë sëmundje Jargët kryesisht janë pasojë e pështymës së tepërt, gjë që detyrimisht e shtyn personin në fjalë të gjejë një mënyrë për
Pafytyrësia e Bosnjes, edhe e luftojnë Kosovën edhe duan të përfitojnë Futja e taksave prej 100% ndaj mallrave që vijnë nga Bosnjë-Hercegovina në Kosovë është një masë më shumë me karakter po
Ky çift është i dënuar të mos qeshë kurrë, mësoni arsyen Një çift i cili nuk mund të buzëqeshë ose të ndryshojë shprehjet e fytyrës për shkak të një gjendjeje të rrallë shëndetë
Nuk mund ta zërë gjumi sepse vdes, fotot e fëmijës përlotin rrjetin Charlie Wagstaff vetëm 2 vjec ka çrregullim gjenetik Hypoventilation Qendrore Kongjenital. Kjo sëmundje ndikon se si
Zbulohet sozia e Luana Vjollcës, ngjashmëria është e llahtarshme (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër moderatoret më të ndjekura të ekranit dhe ndër më të përfolurat në showbizin shqip
Receta më e lehtë për të hequr qimet nga fytyra Qimet e fytyrës janë një problem shqetsues per shume gra te ciat duan te jene te kuruara ne detaj. Shumë prej tyre p