E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

fytyrat

E gjeni dot sa fytyra fshihen në këtë pikturë? Një fotografi e titulluar ‘Roses and Noses’ apo thënë shqip "trëndafila dhe hundë" kërkon nga ju të gjeni fytyrat e fshe
Studimi: Maskat po ndryshojnë mënyrën se si truri ynë përpunon fytyrat e njerëzve Dëshironi ndonjëherë që të nxitoni për të përshëndetur dikë që është pra jush, por nuk jeni të sigurt se personi që qënd
6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne 6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne Proporcionet e belit Proporcionet i belit me ijet është k
"Te fytyrat e tyre do të më shihni mua", Lleshaj thirret në interpelancë për dhunën te Teatri Tetë deputetë të opozitës parlamentare kanë kërkuar interpelancë me ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj. Sipas shkre
Një luftë e vështirë, si janë bërë fytyrat e mjekëve shqiptarë nga maskat (FOTO LAJM) Sot sytë tanë janë te mjekët dhe infermierët, që po luftojnë në vijën e parë të betejës me këtë armik të panjohur dhe sh
Çelësi për fytyrat e thata është kjo maskë natyrale me tre përbërës! Ditët e ftohta të janarit mund t’ju kenë shkaktuar probleme me tharjen ose plasaritjen e lëkurës tek zona e fytyrës ose
Humbi betejën me flakët në Australi, vajza e zjarrfikësit të ndjerë përlot rrjetin (FOTO LAJM) Andreë O'Dëyer, 36 vjeç humbi jetën në 19 dhjetor ndërsa po luftonte me një zjarr të madh në Buxton, në jug të Sidneit.
Nga Kili te Kolumbia, këto janë 10 shtetet me tifozet më të zjarrta (FOTO LAJM) Gjëja që e bën futbollin akoma më tërheqës dhe më interesant është tifozëria, sidomos ajo femërore. Kur flasim për ti
Emrat dhe fytyrat: Kush janë të rinjtë që theren Florian Selimin (VIDEO) Zbardhen emrat e të arrestuarve për ngjarjen e rëndë që ndodhi disa ditë më parë në Fier, ku trupi i Florian Selimit, u
Pamje të frikshme, kështu dëmtohet trupi dhe fytyra pas përdorimit të drogës (FOTO LAJM) Keqpërdorimi i drogës shkakton dëmtime të dëmshme dhe kjo është e dukshme në fytyrat e këtyre 16 njerëzve. Drugabuse.
Zbardhen fytyrat e dy shqiptarëve që u dënuan me burg në Angli (FOTO LAJM) Dy shqiptarë të akuzuar për trafik emigrantësh me gomone nga Franca në Angli përmes kanalit të La Manshit janë dënuar so
Shkatërrohet banda e drogës në Itali, dalin fytyrat e shqiptarëve që u kapën (FOTO LAJM) Policia italiane ka prangosur sot 5 shqiptarë e 1 italiane me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Sipas mediave l
Dy fytyrat e Luka Modriç, një profil i Lojtarit të Vitit Luka Modric u shpall lojtari më i mirë në botë duke e ndërprerë serinë e fitoreve të Ronaldos dhe Messit. Në Kroaci 33-v
E gjeni dot sa fytyra gjenden në këtë pikturë? Një fotografi e titulluar ‘Roses and Noses’ apo thënë shqip "trëndafila dhe hundë" kërkon nga ju të gjeni fytyrat e fshe
Dy fytyrat e një qyteti Nga Fatbardha Bushi ]Në mëngjesin monoton e të lodhshëm, diku hapat e shpejtë më ndalen në ritmin e saj nxitimth
Duke iu lutur zotit, fytyrat e deputetëve kur ra tërmeti i parë (VIDEO) Tërmetet e njëpasnjëshme që goditën vendin shkaktuan panik tek qytetarët të cilët braktisën me urgjencë banesat e zyrat.
“Teatri Je Ti” merr hov, fytyrat publike në mbrojtje të TK (FOTO LAJM) Unë jam Teatri është kthyer shumë shpejt në një refren të qytetarëve dhe artistëve që mbrojnë kauzën e Teatrit Kombëtar.
KMDLNj mesazh politikanëve: Këto janë dy fytyrat e Serbisë Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMDLNJ) ka vlerësuar se Serbia po bën një politikë me dy e m
Grabitja në Durrës, zbulohen fytyrat e autorëve Këtë të mërkurë, në Durrës dy persona kanë grabitur një argjendari. Ditën e sotme ka qarkulluar një fotografi e autor
Lali dhe Përbindëshi, 2 fytyrat e Veliajt Nga Koloreto Cukali Më në fund, shpëtimi erdhi andej nga nuk e prisnim, nga Fevziu. U desh vetëm 1 emision