Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
999 rezultate për

fytyra

Pamje të frikshme, kështu dëmtohet trupi dhe fytyra pas përdorimit të drogës (FOTO LAJM) Keqpërdorimi i drogës shkakton dëmtime të dëmshme dhe kjo është e dukshme në fytyrat e këtyre 16 njerëzve. Drugabuse.
Matadori spanjoll fshin gjakun nga fytyra e demit të plagosur (FOTO LAJM) Një matador spanjoll fshiu gjakun nga fytyra e një demi para se të vriste kafshën e plagosur rëndë. Ky gjest mund të
Kryemadhi parashikon fatin e Ramës: Atij do t’i merret fryma dhe do t’i nxihet fytyra Monika Kryemadhi ka përshkallëzuar akuzat në emisionin Open, kur publikoi një video ku ajo tha se votat e PDIU-së i janë
"Nuk je e bukur nga fytyra", moderatorja i kthen komentin 'epik' komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani është një nga më të dashurat e publikut. Vëmendjen kohet e fundit e morri divorci i saj nga pa
Kim Kardashian dhe Kortney tmerrojnë rrjetin me foton e fundit (FOTO LAJM) Kur familja Kardashian s'merret me skandalin e tradhtisë mes Jordyn Woods dhe Tristan Thompson, çfarë bën? Sigurisht,
Letër djalit, Tahiri flet për tradhtarët me shumë fytyra Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri në shenjë urimi për të birin e tij i cili sot mbush 8 vjeç ka publikuar një mesa
Kush e dinte? Truri i njeriut mund të njohë vetëm 5000 fytyra Çdo ditë shohim dhe përballemi me një numër të pacaktuar njerëzish, kudo, në rrugë, në punë, në dyqane, në udhëtime, në
E gjithë fytyra e çarë, si u shpërfytyrua me thikë tifozi i Evertonit Një përleshje e frikshme ka ndodhur para takimit të FA Cup, të shtunën pasdite mes tifozëve të Everton dhe Millëëallit.
Me fytyra dhe logo, del një grup që quhet Ushtria Çlirimtare e Çamërisë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa fotografi të njerëzve të uniformuar me emblemën e UÇÇ-së (Ushtria Çlirimtare e Ça
Ramën e shqetëson gozhdimi i dyerve të fakulteteve Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me protestën që studentët ku disa prej tyre gozhduan ose vendosën zinxhirë në dy
Fytyra e vërtetë e kompanisë kineze, torturon punonjësit nëse kanë iPhone Raportohet se dy punëtorë të kompanisë kineze “Huawei” janë ndëshkuar me ulje të pozitës së punës për shkak se kanë post
Jemi në dimër, si t’i zhdukni aknet nga fytyra Nëse ju shqetësojnë aknet dhe jeni në kërkim të produkteve që do ti eleminojnë ato, atëherë ju sjellim disa këshilla se
Kjo është fytyra e Serbisë, nuk lejon shqiptarët të festojnë me simbole kombëtare Dita e flamurit 28 Nëntori, shqiptarët e Luginës së Preshevës i gjen me çështjen e pazgjidhur të përdorimit të lirshëm t
Zbardhen fytyrat e dy shqiptarëve që u dënuan me burg në Angli (FOTO LAJM) Dy shqiptarë të akuzuar për trafik emigrantësh me gomone nga Franca në Angli përmes kanalit të La Manshit janë dënuar so
Shkatërrohet banda e drogës në Itali, dalin fytyrat e shqiptarëve që u kapën (FOTO LAJM) Policia italiane ka prangosur sot 5 shqiptarë e 1 italiane me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Sipas mediave l
Pa make up, kjo është fytyra e vërtetë e Trejsit (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim në pasarela të ndryshme ku shpesh ka rezultuar triumfuese, duke u kurorëzuar me arritje të ndryshm
Receta më e lehtë për të hequr qimet nga fytyra Qimet e fytyrës janë një problem shqetsues per shume gra te ciat duan te jene te kuruara ne detaj. Shumë prej tyre p
SHOKUESE/ Gjatë xhirimeve, Ronela Hajatit i digjet fytyra Ronela Hajati është një ndër këngëtaret me më shumë stil në Shqipëri. Por tersi gjatë xhirimeve e ka ndjekur gjithmo
Tmerroi botën me filmin horror, kush është fytyra e vërtetë e murgeshës Tashmë nëpër kinematë botërore ka filluar të jepet filmi i shumëpritur “The Nun” dhe duket shikuesit e kanë mirëpritur k
Dy fytyrat e Luka Modriç, një profil i Lojtarit të Vitit Luka Modric u shpall lojtari më i mirë në botë duke e ndërprerë serinë e fitoreve të Ronaldos dhe Messit. Në Kroaci 33-v