999 rezultate për

fytyrĂ

Letër djalit, Tahiri flet për tradhtarët me shumë fytyra Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri në shenjë urimi për të birin e tij i cili sot mbush 8 vjeç ka publikuar një mesa
Kush e dinte? Truri i njeriut mund tĂ« njohĂ« vetĂ«m 5000 fytyra Çdo ditĂ« shohim dhe pĂ«rballemi me njĂ« numĂ«r tĂ« pacaktuar njerĂ«zish, kudo, nĂ« rrugĂ«, nĂ« punĂ«, nĂ« dyqane, nĂ« udhĂ«time, nĂ«
E gjithë fytyra e çarë, si u shpërfytyrua me thikë tifozi i Evertonit Një përleshje e frikshme ka ndodhur para takimit të FA Cup, të shtunën pasdite mes tifozëve të Everton dhe Millëëallit.
Me fytyra dhe logo, del njĂ« grup qĂ« quhet Ushtria Çlirimtare e ÇamĂ«risĂ« (FOTO LAJM) NĂ« rrjetet sociale po qarkullojnĂ« disa fotografi tĂ« njerĂ«zve tĂ« uniformuar me emblemĂ«n e UÇÇ-sĂ« (Ushtria Çlirimtare e Ça
Ramën e shqetëson gozhdimi i dyerve të fakulteteve Kryeministri Rama ka reaguar në lidhje me protestën që studentët ku disa prej tyre gozhduan ose vendosën zinxhirë në dy
Fytyra e vĂ«rtetĂ« e kompanisĂ« kineze, torturon punonjĂ«sit nĂ«se kanĂ« iPhone Raportohet se dy punĂ«torĂ« tĂ« kompanisĂ« kineze “Huawei” janĂ« ndĂ«shkuar me ulje tĂ« pozitĂ«s sĂ« punĂ«s pĂ«r shkak se kanĂ« post
Jemi nĂ« dimĂ«r, si t’i zhdukni aknet nga fytyra NĂ«se ju shqetĂ«sojnĂ« aknet dhe jeni nĂ« kĂ«rkim tĂ« produkteve qĂ« do ti eleminojnĂ« ato, atĂ«herĂ« ju sjellim disa kĂ«shilla se
Kjo është fytyra e Serbisë, nuk lejon shqiptarët të festojnë me simbole kombëtare Dita e flamurit 28 Nëntori, shqiptarët e Luginës së Preshevës i gjen me çështjen e pazgjidhur të përdorimit të lirshëm t
Zbardhen fytyrat e dy shqiptarëve që u dënuan me burg në Angli (FOTO LAJM) Dy shqiptarë të akuzuar për trafik emigrantësh me gomone nga Franca në Angli përmes kanalit të La Manshit janë dënuar so
Shkatërrohet banda e drogës në Itali, dalin fytyrat e shqiptarëve që u kapën (FOTO LAJM) Policia italiane ka prangosur sot 5 shqiptarë e 1 italiane me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Sipas mediave l
Pa make up, kjo është fytyra e vërtetë e Trejsit (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim në pasarela të ndryshme ku shpesh ka rezultuar triumfuese, duke u kurorëzuar me arritje të ndryshm
Receta më e lehtë për të hequr qimet nga fytyra Qimet e fytyrës janë një problem shqetsues per shume gra te ciat duan te jene te kuruara ne detaj. Shumë prej tyre p
SHOKUESE/ Gjatë xhirimeve, Ronela Hajatit i digjet fytyra Ronela Hajati është një ndër këngëtaret me më shumë stil në Shqipëri. Por tersi gjatë xhirimeve e ka ndjekur gjithmo
Tmerroi botĂ«n me filmin horror, kush Ă«shtĂ« fytyra e vĂ«rtetĂ« e murgeshĂ«s TashmĂ« nĂ«pĂ«r kinematĂ« botĂ«rore ka filluar tĂ« jepet filmi i shumĂ«pritur “The Nun” dhe duket shikuesit e kanĂ« mirĂ«pritur k
Dy fytyrat e Luka Modriç, një profil i Lojtarit të Vitit Luka Modric u shpall lojtari më i mirë në botë duke e ndërprerë serinë e fitoreve të Ronaldos dhe Messit. Në Kroaci 33-v
Ndërhyrje drastike në fytyrë, fansat masakrojnë Anxhela Martinin Referuar fotove të hershme, modelja ka patur një fytyrë tipike midis formës katrore dhe asaj drejtkëndore, që karakteriz
Receta me oriz dhe qumësht që largon vitet nga fytyra juaj Orizi është përbërësi i mrekullueshëm që është përdorur për 80 vjetët e fundit në kozmetikë gjithandej botës. Orizi k
5 sjelljet që nuk duhen toleruar tek njerëzit me dy fytyra Ndonjëherë në aspektin e miqësisë, pavarësisht moshës që kemi, gënjejmë veten, sepse konsiderojmë miq të vërtetë ata që
Kjo recetë largon të gjitha pikat e zeza nga fytyra Pikat e zeza shkaktohen nga ushqyerja e dobët, lëkura e yndyrshme, poret e dëmtuara dhe flokët e yndyrshme. Kur iu d
E gjeni dot sa fytyra gjenden nĂ« kĂ«tĂ« pikturĂ«? NjĂ« fotografi e titulluar ‘Roses and Noses’ apo thĂ«nĂ« shqip "trĂ«ndafila dhe hundĂ«" kĂ«rkon nga ju tĂ« gjeni fytyrat e fshe