999 rezultate për

fyese

"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
Rama sulmon sërish Metën: Gjuhë fyese e shantazhuese, nuk e ka bërë as Saliu Kryeministri Edi Rama ka "sulmuar" sërish presidentin Meta pas deklaratave të këtij të fundit në konferencën për shtyp m
"Do ta marr gardhin e do të ta fus në...", kërcënohet blogerja e s*ksit “Sa ta gjej shtëpinë dhe do të zhduk fare” .Ky është një nga mesazhet e dërguara Zhaklinë Lekatarit një aktiviste për t
Rrëfehet Alketa Vejsiu: Ja pse më shajnë dhe më ofendojnë në vendin tim! (FOTO LAJM) "Unë vazhdoj të marr mesazhe jashtëzakonisht fyese që përpiqen të më poshtërojnë mua si femër, për fytyrën dhe fizikun t
Ndodh sërish në Gjermani, ndërpritet ndeshja për shkak të banderolave fyese Përsëritet rasti i djeshëm në Bundesligë, ndeshja mes Herthës dhe Wolsbourg është ndërprerë për disa minuta për shkak të
Jo më titra fyese në Instagram, "ju kap" inteligjenca artificiale Instagram do t’i dërgojë njoftime paralajmëruese përdoruesve të tij kur shënimet e tyre në një fotografi ose video mund
Fjala fyese që Edi Rama i dërgoi Kujtim Gjuzit: Mos hajde si pede*ast në Kuvend! Janë zbuluar mesazhet kërcënuese që deputeti Kujtim Gjuzi pretendon se ia ka dërguar kryeministri Edi Rama. Në foto
A ka përgjime që po i përdor për shantazh? Flet Saimir Tahiri Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është pyetur nëse disponon përgjime të politikanëve të tjerë, të cilat mund t’i p
Prokuroria në pritje të raportit të MPB-së Anëtarët e tifo-grupit “Komitët”, që gjatë festimit të fitores së klubit hendbollist “Vardar” fyen shqiptarët dhe funksi
Futbollistën e City-t kalojnë cakun, kore fyese për tragjedinë e Liverpool (VIDEO) Lojtarët e Manchester Cityt kanë bërë një gjest që po quhet skandal i madh në Angli pasi fituan titullin e Premierligës.
Heq dorë nga depilimi, nuk ndalen komentet fyese 24 vjeçarja, Ana Calatayud Perez-Manglano nga Valencia ka marrë një vendim jo shumë të lehtë! Ajo ka vendosur mos të de
Drejtuesit e Bayernit i japin mbështetje të plotë trajnerit Kovac Zyrtarët e Bayern Munichut i kanë ofruar përkrahje të plotë trajnerit të tyre shumë të kritikuar, Niko Kovac, pasi e ard
Kryeson Rama, kush janë 8 deputetët me gojë të shthurur në Kuvend Nuk është çudi të thuhet se deputet e Kuvendit të Shqipërisë kanë fyer me fjalor fyes njëri tjetrin. Madje, ka edhe
Dedaj bëhet Ambasador i Kosovës Një ankesë e deputetëve të Grupit 6+ ka detyruar kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, të distancohet nga deklarata
Botimet fyese, shkarkohet drejtuesi i sektorit Pas skandalit me librin fyes, suspendohet drejtuesi i sektorit për rini dhe sport. Drejtori i Agjencisë Darko Kaevsk
Mustafa Nano kritikon Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin: Ç'janë ato veshje vulgare, aq fyese (VIDEO) Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Provok
Sauditi i mëson gruas makinën, njerëzit shpërthejnë në komente fyese Muaj pas dekretit të Mbretit Salman, që iu mundëson prej qershorit të ardhshëm grave pajisjen me patenta, Faisal BaGugai
Haradinaj kërkon autorët e grafiteve fyese para drejtësisë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj grafiteve fyese, që janë shkruar nga persona të panjohur në nj
Çani: Ambasadori ofendoi shqiptarët, kriminelët duhen arrestuar tani Gazetari Arian Çani është shprehur se sipas tij deklarata e Lu-së ishte fyese, pasi deklarohet që ne i dimë kush janë p
Shau Erdoganin në Facebook, dënohet maqedonasi Ka përfunduar çështja e hapur vitin e kaluar me iniciativën e ambasadores së Turqisë në Shkup, Tülin Erkal Kara, ndaj nj