999 rezultate për

futi

Futi Jasminën e Antonelën në sherr, Andi e thotë troç cila vajzë i pëlqen në Për’puthen Andi ka dalë në takim me Jasminën dhe Antonelën këtë javë, por u komentua gjatë për sjelljen e mirë dhe fjalët pozitive
Rilindja i futi gruan në punë si pastruese, si e rrahën 57-vjeçarin shokët e dehur Mirënjohës që Bashkia e drejtuar nga Partia Socialiste i punësoi bashkëshorten në ndërmarrjen e pastrimit. Pelivan Si
Saimiri te "Love Story" me plan sekret?! Dyshime se futi në garë të dashurën për të zgjedhur në finale Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me
Nainngolan "shfryn" ndaj Contes: Më futi në fushë 8 minuta dhe më hodhi gjithë fajin I rikthyer te Cagliari në këtë fillim viti 2021, Radja Nainggolan ka gjetur menjëherë lumturinë. Pas një periudhe 6 mujo
Serbie futi ilegalisht vaksinën anti COVID-19 në Kosovë, reagon BE Bashkimi Evropian thotë se janë duke i ndjekur zhvillimet mbi shpërndarjen e vaksinës kundër COVID-19 në veriun e Kosovë
"Obobo e futi brenda Saimirin ajo", vajzat e "Love Story" harrojnë që janë para kamerave (VIDEO) Pas spektaklit, Enxhëll, Ariana dhe Suela dhanë një intervistë për "Daily Love Story", ku komentuan takimin e Enxhit në
Akuza e rëndë e nënës: Djali më futi në bagazh të makinës Një grua nga fshati Shëngjin i Shëngjergjit akuzon djalin e saj se nuk e lejon të jetojë, ndërsa thotë se e ka futur në
I futi gishtin në prapanicë kundërshtarit, lojtari francez e pëson rëndë (VIDEO) Xhoel Tomkins ylli i skuadrës franceze të regbisë, ka befasuar me veprimin e tij në fushë gjatë përplasjes me kundërshta
E RËNDË: 14 vjeçarja lind e vetme në garazh dhe fut foshnjen në ngrirje Një 14 vjeçare në Rusi ka dhënë një deklaratë shokuese pasi përfundoi në spital në gjendje serioze për jetën. Ajo th
Kush është bukuroshja bullgare që futi në kurth avokatin e famshëm të Trump (FOTO LAJM) Ajo ishte thuajse e panjohur deri para se të merrte pjesë në filmin “Borat”. Aktorja bullgare Marina Bakalova ishte ajo
"Më bëj bllok mua!", kush është politikani që futi në sherr Kreshnik Spahiun me mikun e tij? Ish-kryetari i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu, ka postuar në Facebook pjesë nga biseda e tij private me një mik të ti
Si e futi Trump debatin e parë presidencial në kaos Në duelin e parë televiziv mes presidentit Trump e kandidatit demokrat, Joe Biden nuk pati shkëmbim replikash, sepse Tru
Arrestohet stomatologu në Tiranë, futi drogë brenda burgut 313 Stomatologu i burgut 313 në Tiranë është arrestuar pasi shpërndante lëndë narkotike në institicionin e vuajtjes së dënim
Futi nën rrota gruan e kushëririt pas sherrit, habit me dëshminë autori Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën “Arrest me burg” për 50-vjeçarin Hilë Simoni, i cili akuzohet se përplasi me makinë
Futi nën makinë fqinjen e i theu këmbët, merret vendimi për 61 vjeçarin Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg 61-vjeçarin Hile Simoni i cili dhunoi komshien e tij Katrinë Hila, pas një sherri për
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë Policia ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Shkodër, ku Hilë Simoni goditi dhe kaloi nën rrotat e makinës k
Artistja shqiptare tregon kurthin që i ngritën: Më futi disa burra në shtëpi Ditën e sotme në “Shihemi në gjyq” është trajtuar historia e dhimbshme e artistes së njohur Burbuqe Rada. Në muajin Q
Detaje të reja: Zbulohet personi që i futi vajzat në dhomën e hotelit të lojtarëve anglezë Dy futbollistët e Anglisë Phil Foden dhe Greenwood janë përjashtuar nga përfaqësuesja pasi thyen rregullat e koronavirus
"Sa shoqe jeni? Mund të vini", Publikohet biseda ku 2 lojtarët futin në hotel vajzat (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, dy talentet e Anglisë, Mason Greenwood (18-vjeç) dhe Phil Foden (20-vjeç), futën në hotelin e kombët
Situata e covid-19 e futi në depresion, reagon për herë të parë Josip Ilicic Pas njëzet ditësh mungesë dhe heshtje, Josip Ilicic ka reaguar për herë të parë në rrjetet sociale. Sulmuesi i Atalan