ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

futet

Ky është ylli i skuadrës së Realit që ndryshon lojën kur futet nga minuta e parë Mesfushori i Real Madridit, Martin Odegaard bën ndryshime të mëdha të bashkëlojtarët kur është i pranishëm në lojë nga m
Trump: Biden futet në Shtëpinë e Bardhë vetëm nëse vërteton që... Presidenti Donald Trump nuk ka ndërmend të dorëzohet për Presidencën. Joe Biden mund të futet në Shtëpinë e Bardhë s
Mbreti spanjoll Felipe VI futet në karantinë pas kontaktit me një të infektuar Pallati Mbretëror i Spanjës ka njoftuar se Mbreti Felipe VI do të qëndrojë në karantinë për dhjetë ditë në kuadër të mas
Kryetari i partisë serbe: Ushtria jonë të futet patjetër në Kosovë! Kryetari i Partisë Radikale Serbe (SRS), Vojislav Sheshel kërkon që ushtria serbe të futet në Kosovë. Duke folur për nda
Tmerrohen lojtarët e tifozët, policia futet me armë në fushë (VIDEO) Pamje tmerri po qarkullojnë në internet, nga ndeshja Grin Bufalos-Nkana e cila përfundoi 5-0 për vendasit, në kampionati
Rumuni dhuron show, shënon në stilin e akrepit dhe futet në listë për Çmimin Puskas (VIDEO) Një supergol vjen nga lojtari rumun Robert Asavoaei, teksa ka shënuar një supergol në stilin e akrepit në ligën e tretë
Napoli futet në garë për shërbimet e Emerson Napoli është duke shpresuar të arrijë marrëveshje për huazimin e mbrojtësit të Chelseas, Emerson Palmieri. Italiani ë
Me emisionin më të veçantë, aktorja e njohur shqiptare i futet moderimit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si aktore, e cila ka bërë për vete publikun shqiptar me tipin e batutat e saj spontane. Mirëpo, An
Luajti 45 minuta me Covid-19, Vida zëvendësohet dhe futet në izolim pas pjesës së parë Domagoj Vida ka luajtur 45 minuta i infektuar me COVID-19 në miqësoren Turqi – Kroaci. Mbrojtësi ishte kapiten i Kroa
Dyshohet se mund të jetë infektuar, Dendias futet në karantinë Kryediplomati grek, Nikos Dendias është futur në karantinë, pasi ka pasur një kontakt me një person që u diagnostikua po
Reali futet në garë për Lautaron, dridhet Barcelona Barcelona kërkon prej kohësh sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez. Katalanasit nuk paguan klauzolën e tij në verë,
Nga sot Gjermania futet në izolim, çfarë pritet të ndodhë me vendet e tjera të Evropës Gjermania, nga sot, futet në izolim të pjesshëm, për të frenuar përhapjen e koronavirusit. Numri i rasteve të reja në
Aktori i njohur Koço Devole futet në intubim me COVID-19 Aktori i njohur i humorit, Koço Devole, i diagnostikuar me Covid-19, është vendosur ditën e sotme në intubim. Mësohet
I infektuar prej 10 ditësh, artisti Koço Devole futet në intubim Artisti dhe skenaristi shqiptar Koço Devole, 10 ditësh është infektuar me koronavirus. Mësohet se mbrëmjen e djeshme
Franca futet në karantinë, makinat "përpijnë" Parisin vetëm pak orë para bllokimit (VIDEO) Trafik i rënduar ka kapluar Parisin vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri kombëtar në të gjithë Francën. Trafik
COVID-19/ Nga e hëna, Gjermania rifutet në karantinë Pas Francës dhe Spanjës dhe Gjermania vendos për të rifutur vendin në karantinë. Vendimi është marrë pak minuta më pa
Dy të infektuar, COVID-19 futet në Bashkinë e Vlorës COVID-19 ka prekur edhe bashkinë e Vlorës. Në 24 orët e fundit në Vlorë u testuan pozitivë 13 persona, nga 284 që ishte
Manchester United futet në garë për të siguruar shërbimet e Traore Manchester United është futur në garë për Adama Traore. Adama Traore ka shkëlqyer në sezonet e fundit me Wolverhampto
"Kokëdhima s'ka hyrë në Superiore! Siç futet, ashtu del", Gjici: Largimi i Nexhipit? Mua më lusin aman të rri Presidenti i Nderit të Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Fax Sport”. Në intervistën
Takoi ushtarakun e infektuar, presidenti futet në karantinë Presidenti bullgar Rumen Radev do të duhet të vetizolohet në pritje të një testi koronavirusi, pasi ra në kontakt në fun