999 rezultate për

futen

Katër hapa para se t’i futeni biznesit Nuk jeni vetëm nëse po mendoni për të ndërruar punën ose për të filluar një biznes të ri dhe të hidheni në korporatën Am
Jo vetëm Liverpool, në garë pë Thiagon futen dhe Juve e Man.City Mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara, me shumë gjasë do të largohet nga ‘Allianz Arena’ gjatë merkatos së kësaj vere.
Rudina Hajdari nuk tërhiqet, pranon krijimin e një partie të re: Më futën si vajza e Azemit! Deputetja Rudina Hajdari do të bëjë parti të re politike për të garuar në zgjedhjet e ardhshme. "Kam qenë e qartë që
Tifozët nuk durojnë dot për Tirana-Kukësi, tentojnë të futen në stadium (VIDEO) Ditën e sotme do të luhet ndeshja më vendimtare e këtij sezoni, mes Tiranës dhe Kukësit, me dy ekipet që luftojnë për ti
Bie nga liga, tifozët irritohen me klubin legjendar, futen në fushë dhe godasin me grushte (VIDEO) Një kaos i vërtetë ka ndodhur pas përfundimit të ndeshjes mes Debrecenit dhe Paksi, e cila u mbyll në barazim 1-1. Pi
A do të lejohen shqiptarët? Shtetet që mund të futen në BE pas rihapjes së kufijve Të mbyllur në një sallë takimesh, zyrtarët në Bruksel janë duke diskutuar se kush do të lejohet të hyjë në Bashkimin Eur
Fitorja e Vuçiç, për herë të parë 4 shqiptarë futen në parlamentin e Serbisë Sipas rezultateve paraprake, Partia Përparimtare e udhëhequr nga presidenti Aleksandër Vuçiç, ka shënuar një fitoretë th
Sirianët vjedhin në mes të ditës dyqanin e parfumeve në Tiranë (VIDEO) Prej ditësh bizneset e Tiranës kanë ngritur shqetësimin për vjedhjet dhe kërcënimet që shtetasit sirianë të ardhur ilega
Avdylajt e dosjes "339" nuk futen në izolim, ia hedhin paq Gjykata e Tiranës ka vendosur anulimin e vendimit të drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismaili, i cili vendosi
Hajdutët futen për të vjedhur në stadiumin e Napolit Në Itali po përgatiten për rifillimin e kampionatit, i cili është vendosur të fillojë më 20 qershor. Megjithatë diçka
Ish-ministri socialist për policët pa numër identifikimi: Fotografojini, mund të jenë kriminelë! Detaji që shkaktoi jo pak shqetësim gjatë protestës së Teatrit, ishte fakti se efektivët nuk mbanin në uniformën e tyre
Tirana nis mosbindje civile? Një grup qytetarësh futen tek Liqeni Artificial Një grup njerëzish kanë shkuar tek parku i Liqenit Artificial duke thyer kështu masat e qeverisë Rama. Thirrja u bë f
U futën emrin në listën për shembjen e teatrit, Ema Andrea dhe Kozeta Kurti: S'kemi firmosur asgjë! Peticioni i ri i artistëve që kërkojnë Teatër të ri, te godina aktuale, të publikuar në mënyrë të beftë dje në media, du
I futën emrin në listë, aktori i humorit: Nuk kam firmosur për shembjen e teatrit! (FOTO LAJM) Ndërkohë që Bashkia e Tiranës ka vendosur shembjen e Teatrit Kombëtar pasi e mori atë në pronësi, në faqen e bashkisë u
Një epidemi e panjohur në Shqipërinë e 1938: U mbyllën kufinjtë e u futën në karantinë fshatrat! Në shekullin e kaluar, bota është goditur vazhdimisht nga epidemi e pandemi të ndryshme, të cilat padyshim që kanë prek
Pamje nga New York! Viktimat nga COVID-19 dhe të braktisur nga familjarët futen në varre masive (VIDEO) Pamje të tmerrshme nga Nju Jorku janë bërë publike nga The Telegraf nga ku shihen qindra trupa njerëzish të varrosura në
"Bombat", 50 emigrantë tentojnë të futen në Shqipëri nga Kapshtica Mbi 50 shtetas shqiptarë janë bllokuar në Kapshticë dhe nuk lejohen të futen në Shqipëri. Burra, gra, të moshuar dhe
Ishin bllokuar në Kakavijë, futën në tokën shqiptare 33 persona 33 shqiptarë janë lejuar të futen në tokën shqiptare pasi mbetën aty të bllokuar për një kohë të gjatë. Fatmirësisht ata
E pafalshme! Mjekët e infermierët shqiptarë futën në provim në Itali pasi "harruan" diplomat në Shqipëri Me zemër të madhe por me mendje të vogël. Kështu mund të konsiderohet veprimi i qeverisë shqiptarë për të dërguar në Ita
Migjen Basha dhe skuadra e tij futen në karantinë Mesfushori shqiptar, Migjen Basha ka zbuluar se është në karantinë se bashku me skuadrën e tij pas urdhrit që kishte dhë