999 rezultate për

futem

A do të rifutemi në karantinë? Rakacolli: Situata në vend është kritike! Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli nuk e përjashtoi mundësinë e një mbyllje të dytë nga pandemia. Sipas Ra
A do të rifutemi në karantinë? Rama e pranon: Ka shumë kosto! "Kur Greqia u mbyll ka një ‘konto’ europiane që përgjigjet. Janë të gjithë këta komponentë që ne duhet t’i marrim në kon
Rama zihet ngushtë: Vaksinat nga Rinasi i sollëm me kuaj dhe i futëm në arka domatesh! "Nga Rinasi në ISHP, i kemi sjellë me kuaj vaksinat dhe i kemi futur në arka domatesh. Unë kam vajtur ditën e hënë kam f
"Do futem se jam deputet", Janisheri sqaron videon virale Deputeti Selam Janisheri u bë viral pasi në një video ai debatonte me një zonjë teksa prisnin në një qendër shëndetësore
"Do futem se jam deputet", e moshuara-Jenisherit: S'të pyes edhe nëse je president (VIDEO) Një situatë e tillë mund të ndodhë vetëm në Shqipëri. Teksa qytetarët po prisnin në radhë për të marë shërbimin në një q
Spiuni i Sevillas: Maradona budalla, ja si e futëm në kurth Diego Armando Maradona ishte futbollist i përsosur në fushën e blertë, por jashtë saj shndërrohej plotësisht. Shumë ngja
Arjola Demiri: Paguhem më shumë se një deputete, por do i futem politikës për Tropojën (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Arjola Demiri e ka deklaruar hapur mbështetjen e saj ndaj Partisë Socialiste dhe për tu futur në politi
Rama batuta me zyrtarin amerikan: Kemi një të përbashkët, s’na lejojnë të futemi në Europë Nënsekretari i Shtetit të SHBA për Zhvillimin Ekonomik, Energjinë dhe Mjedisin ka mbërritur në Tiranë. Keith Krach ka
"Bojkoti i Kategorisë Superiore me karakter politik", Prodani: E ekzagjeruar, po futemi në kohë zgjedhjesh Ish-sekretari i FSHF-së, Eduart Prodani, e ka cilësuar si shumë të rëndë bojkotin e klubeve të Kategorisë Superiore.
QSHA bën deklaratën qesharake: "Turin" e futëm me qëllim, të shihnim nëse do e zbulonit Protestat e maturantëve gjetën një mbështetje të madhe në shoqëri, për shkak se testi i Gjuhë-Letërsisë qarkulloi lirshë
Kryemadhi e thotë hapur: Pse më leverdis të futem në zgjedhje me Edi Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, e ftuar në “Real Story” ka komentuar marrëveshjen e Reformës Zgjedhore duke thënë se
Durrsakët i përvishen keq Ramës, kryeministri detyrohet të largohet (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama vizitoi qytetin bregdetar të Durrësit. Ky takim zhvillohet për të inspektuar nga afër
Soreca flet për Teatrin Kombëtar: Nuk futemi në punët e qeverisë "Ne nuk na takon të ndërhymë në punët e brendshme të qeverisë shqiptare, nese zgjedh t'a shëmbë apo t'a rindërtojë, ne k
"Do të futemi në vëllavrasje", motra e Drita Saliajt kërkon drejtësi Vrasja makabre e Drita Saliaj nga nipi i saj bashkë me dy adoleshentë të tjerë ka tronditur Mallakastrën. Motra e të
Ahmataj flet për ndeshjen ndaj Kukësi: Nuk kemi presion, futemi në fushë për fitore Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj doli në konferencën zyrtare për shtyp në prag të sfidës së javës së 14-të të Superlig
Shpat Kasapi: Kam ndërmend t’i futem politikës, vajzat shkulin krevatin për mua Këngëtari i njohur shqiptar nga Maqedonia e Veriut Shpat Kasapi ka ndërmend që t’i futet botës së politikës, njësoj si n
Rama-gazetares: Kur mjekra ime të bëhet më e gjatë se flokët e tua do futemi në BE! "Kur do të futet Shqipëria në BE"? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme foli rreth përgjigjes negative që mori Shqipë
Ilda Bejleri i "zuri" vendin, reagon Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja takat e të futem vetë aty (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është tashmë prezantuesja femër në krah të Edi Manushit në emisionin "Procesi Sportiv", por një batutë nuk
Zyrtari i LDK: Futemi vetëm në zgjedhje Arben Gashi, nga Lidhja Demokratike e Kosovës tha se në parim qëndrimi i LDK-së është që çdo parti të dalë e vetme në zg
Kryetari i Bashkisë Mallakastër: Me 30 qershor do futem në burg Kryebashkiaku i Mallakastrës, Agron Kapllanaj nga studio e emisionin “360 Gradë” në Ora News u shpreh se do të futet në