999 rezultate për

futbollistit

Nga divani i shtëpisë me të brendshme, Wanda Nara ngre temperaturat (FOTO LAJM) Wanda Nara ka 6.6 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan momente nga më të ndryshme nga jeta e saj profesional
Nënë e 3 fëmijëve, por bashkëshortja e ish-futbollistit "çmend" në bikini (FOTO LAJM) Ilary Blasi, edhe pse vitet kalojnë, vazhdon të jetë në formë. Prezantuesja e njohur italiane, këtë periudhë po shijon p
Plas sherri mes lojtarëve të Partizanit poshtë pallatit të futbollistit rumun Pas pesë rasteve me Koronavirus të konfirmuara te Partizani, është rritur edhe tensioni në kampin e kuq, aq më tepër par
Partizani tenton transferimin e ish-futbollistit të Shkëndijës së Tetovës Te Partizani priten ndryshime të mëdha në merkaton e kësaj vere, me skuadrën që mund të përjetojë një revolucion të vërt
Habit e dashura e futbollistit të Real Madrid: I vetmi hat-trick që ka bërë ka qenë me mua (FOTO LAJM) Sara Salamo ka mbrojtur lidhjen e saj me Iskon duke hedhur poshtë zërat që ajo ka qenë një pengesë në karrierën e futbo
Pas vdekjes së futbollistit 18-vjeçar, flet babai: Nuk kishte frikë se do vdiste Një lajm i rëndë tronditi ditë e premte në mbrëmje mbarë opinionin sportiv dhe jo vetëm. Ish-futbollisti i akademisë
Dalin pamjet e sherrit mes Grezdës dhe futbollistit kroat (VIDEO) Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda, u përfshi në një sherr me grushta sulmuesin Antonio Mirko Çolak, në parkin
Rrëzimi nga bicikleta i rrezikon karrierën futbollistit të Ligue 1 Një biçikletë i rrezikon karrierë sulmuesit të Dijon, Yassine Benzia. Ky i fundit pësoi një aksident të rëndë teksa p
Vetëm 25-vjeç, COVID-19 i merr jetën futbollistit të parë profesionist (FOTO LAJM) Teksa shumë shtete po lejojnë ndeshjet e futbollit, vjen lajmi se Deibert Roman Guzman u nda nga jeta në moshën 25-vjeça
"Shita medaljen e Kupës së Botës, për të blerë drogë", rrëfimi tronditës i ish-futbollistit brazilian Ish-mbrojtësi i Sao Paulos, Flavio Donizete, nëpërmjet një rrëfimi tronditës ka zbuluar që varësia e tij ndaj drogës e s
Foto super të "nxehta", vajza e futbollistit legjendar shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Bianka, vajza e ish-futbollist të famshëm anglez Pol Gaskonj, tashmë ka filluar të mendojë për pushimet verore. Bukur
Bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit rrezikon burg, u kap me armë (FOTO LAJM) Një incident i pakëndshëm u regjistrua së fundmi, teksa bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit, Senad Kolashinaç, ës
Gruaja e ish-futbollistit të Milanit po i "çmend" të gjithë me format e saj (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Milanit, Lucas Ocampos prej më shumë se dy vitesh është i martuar me Majooh Barbeito, me të cilën ka e
Oferat për Vedat Muriqin, reagon agjenti i futbollistit të Kosovës Agjenti i sulmuesit të Fenerbahçe Vedat Muriqi ka thënë se nuk është befasi që Tottenhami e kërkon klientin e tij. Pr
Gruaja e Reyes ndan videon e futbollistit të ndjerë të filmuar vetëm disa javë para aksidentit tragjik (VIDEO) Noelia Lopez, gruaja e të ndjerit Jose Antonio Reyes, ndau një video të filmuar vetëm disa javë para aksidentit që i mor
E pazakontë ajo që ndodh me klubin e futbollistit shqiptar, ndërpret kontratat me lojtarët Situatë dramatike në futbollin norvegjez, për shkak të krizës së rëndë financiare që ka shkaktuar Koronavirusi. Skua
Frika nga koronavirusi dhe sëmundja e rëndë që ia fshehu klubit, rrëfimi drithërues i futbollistit që po lufton me jetën (VIDEO) Pandemia e Koronavirusit e ka prekur edhe botën e futbollit duke mos perjashtuar asnjë klub të Evropës. Dhe më shumë se
Gjigandë europianë shfaqin interes për Kumbullën, Verona rrit çmimin Marash Kumbulla padyshim është një nga zbulimet më të mëdha në Serie A këtë sezon, teksa po tregon paraqitje të shkëlqye
Atak në zemër, ndërron jetë e fejuara e futbollistit të Serie A E fejuara e Ricardo Centurion, futbollist argjentinas që dikur ka veshur edhe fanellën e Genoas në Serie A dhe sot luan
Transferimi më i ri i Barcelonës ngjall interesin e dy ekipeve angleze Martin Braithwaite, i blerw si emergjencw nga Barcelonws pwrtej afatit zyrtar tw merkatos sw janarit, ka ngjallur intere