999 rezultate për

futbollistin

Xhisiela rikthehet fuqishëm, sulmon futbollistin (FOTO LAJM) Xhisiela Maloku nuk ka ditë që të mos bëhet lajm media kësaj radhe për bëmat e saj. Ajo i është përgjigjiur futbollis
Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar refuzon një natë me Ronaldon (FOTO LAJM) Modelja Erjona Sulejmani është një nga femrat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendj
KOMENT / Kryeministri i shtetit më të varfër në Europë takon futbollistin më të pasur! nga Albeu.com - Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka udhëtuar me charter dje drejt Torinos për të ndjekur ndeshjen
Përdori gruan për njoftime të “nxehta”, 6 muaj burg për ish-futbollistin çek Tomas Repka, ish-mbrojtësi çek, i cili ka veshur fanellën e Fiorentinës në Itali, është dënuar me 6 muaj burg pasi ka pu
Policia hyn në fushë dhe arreston futbollistin gjatë ndeshjes, ngjarja shokon tifozët (FOTO LAJM) Një ngjarje tepër e çuditshme ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Peru, ku një futbollist është arrestuar në mes të fus
United gjobit futbollistin pasi u bë baba Anthony Martial nuk i është bashkuar skuadrës së Manchester United në udhëtimin e tyre në SHBA për ndeshjet përgatitore
Kolumbia zbret në fushë pa futbollistin më të mirë të saj Kolumbia dhe Japonia pritet të luajnë pas pak minutash ndeshjen e tyre të parë në këtë Botëror duke qenë pjesë e grupit
Njihuni me futbollistin milioner që jeton si i varfër Yjet e futbollit botërorë kanë prirje të jetojnë pothuajse në një planet tjetër krahasuar me pjesën tjetër të botës, ama
U takua dje me Ronaldon, kush është pasanikja shqiptare? (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë e njihni futbollistin brazilian, Ronaldo Nazario. Tashmë ai ka dalë në "pension", por fama e tij
Interi e ëndërron, por Zidane s'ka ndërmend ta lëshojë Drejtuesit e Interit i janë rikthyer pistës Mateo Kovacic të Real Madrid. Drejtori sportiv i zikaltrve, Ausilio dekl
Zbulohet lidhja e Eleni Foureiras me futbollistin (FOTO LAJM) Ajo është zyrtarisht përfaqësuesja e Qipros për këtë vit në Eurovizion. Mediat greke kanë shkruar dhe kanë publikuar
Hamsik zgjedh futbollistin më të mirë në histori Sipas Marek Hamsik Maradona është lojtari më i miri i të gjitha kohërave. Kapiteni i Napolit i dhuroi fanellën e tij leg
Chelsea shpreh interesimin për futbollistin e Bayernit Skuadra angleze, Chelsea po monitorton situatën e mesfushorit të Bayernit, Juan Bernat. Shumë skuadra kanë shprehur
E lidhur me futbollistin e njohur? Manushi ngacmon Rike Roçin Ajo është një nga vajzat më të komentuara në botën e shoëbizit. Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është rikthyer n
Modelja ironizon futbollistin shqiptar live në emisionin italian Shqiptarja Erjona Sulejmani ishte e ftuar në emisionin e Luciana Litizzetto të titulluar “C’è Posta Per Te”. Gjatë tr
Gjuriqi me ish-futbollistin e Inter-it zbarkojnë në Kosovë, çmenden kur i pyesin për SHBA-të Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, nuk e ka ndier veten rehat në Prelluzhë të dielën kur
Genta e BB flet për jetën e re dhe marrëdhënien me futbollistin Ish-konkurrentja e ''Big Brother 5'', Genta Gjalpi, ka qënë e ftuar në emisionin e Rudinës, ku foli për eksperiencën e B
Ish e dashura e Balotellit mbetet shtatëzë me futbollistin francez (FOTO LAJM) Me një foto në rrjetet sociale, Fanny Neguesha dhe Mario Lemina kanë njoftuar se së shpejti do të bëhen prindër. “Në
Pa bërë zhurmë fare, Paletta braktis përfundimisht Europë për klubin e ri Gabriel Paletta zyrtarisht ka mbyllur aventurën Europiane për tu transferuar tek Jiangsu Suning në elitën e futbollit ki
Conte zgjedh futbollistin më të mirë në botë Antonio Conte nuk ka dilema për lojtarin më të mirë në botë. Edhe pse gjatë 8 ndeshjeve nuk i ka shënuar asnjë gol Ch