Tërmet i frikshëm në Tiranë, ka dëme: Qytetarët braktisin banesat në panik
999 rezultate për

futbollisti

Atalanta befason Milanin (VIDEO) Atalanta ka shokuar Milanin duke kaluar në avantazh në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është futb
Arrestohet motra e futbollistit të Atletico Madrid Julieta Correa, motra e futbollistit të Atletico Madridit, Angel Correas, është arrestuar nga policia në Argjentinë në q
Futbollisti i Liverpoolit: Guardiola më kërkoi te Bayern Munich Futbollisti i Liverpoolit, Sadio Mane, ka thënë se Pep Guardiola ka qenë i interesuar për shërbimet e tij, derisa spanjo
Ky është destinacioni i ardhshëm i James Rodriguez James Rodriguez do të refuzojë çdo ofertë nga Premier League në fund të sezonit, për t’u rikthyer te Real Madrid. Gaz
Futbollisti i Bayern Munich i jep fanellën vogëlushit, por shqiptari ia rrëmben nga duart (VIDEO) Në takimin mes Bajernit dhe Schalkes këtë fundjavë ka ndodhur një episod mjaft interesant. Një fëmijë i ka kërkuar f
Skautët e klubit të Serie A monitorojnë futbollistin 22-vjeçar Futbollisti i Brescias, Emanuele Ndoji ka rënë në sy për paraqitjet e tij pozitive me kryesuesit e Seria B. Në sfidën e
Futbollisti shqiptar shënon dy gola për 7 minuta në Greqi Mesfushori shqiptar i AEL Larisës, Fatjon Andoni, po kalon një formë të shkëlqyer në kampionatin grek, duke luajtur rreg
Zyrtare: Futbollisti anglez rinovon kontratën me Manchester United Mbrojtësi i krahut i Manchester United nuk do të largohet në fund të këtij sezoni, pasi ka rinovuar zyrtarisht kontratën
Fotoreporteri i famshëm italian sulmon ashpër futbollistin e Interit Klima tek Interi nuk është ndër më të mirat, sidomos pas fillimit të vitit 2019. Benzinë zjarrit i ka hedhur fotoreporte
Shkoi për të dëshmuar, përfundon në pranga futbollisti spanjoll Mbrojtësi i Levantes Antonio Garcia është arrestuar nga polica spanjolle teksa kishte shkuar të dëshmojë në lidhje me ar
Ish-futbollisti i Fiorentinës përfundon në burg Tomas Repka është aktivizuar në Serienë A me skuadrën e Fiorentinës në kohët e arta të skuadrës "vjollcë", por tashmë j
Akuzat për përdhunim, flet mamaja e Ronaldos Dolores Aveiro, mamaja e Cristiano Ronaldo, ka mbrojtur djalin e saj pas akuzave për përdhunim nga 34-vjeçarja Kathryn M
Gjendet në fund të detit trupi i Emiliano Sala? (FOTO LAJM) Operacioni i kërkimeve për gjetjen e aeroplanit me të cilin udhëtonte Emiliano Sala ka hyrë në fazat e fundit. Fillim
I shkatërruar nga përplasja, pamjet e avionit ku u gjet trupi i Emiliano Sala (FOTO LAJM) Zhytësit privat të paguar nga familja e futbollistit kanë gjetur trupin e avionit me të cilin u aksidentua Emiliano Sala
Pësoi thyrje në këmbë, përfundon sezoni për futbollistin e Liverpoolit Liverpool do të mbetet pa Joe Gomezin për disa muaj, dhe me shumë gjasa do ta humbasë shërbimet e 21-vjeçarit këtë sezon
Futbollisti shqiptar turpëron kundërshtarët dhe dhuron "show" në fushë (VIDEO) Futbollisti me origjinë shqiptare, Fatos Beqiraj, i ka mahnitur të gjithë me veprimin e tij në ndeshjen e kampionatit iz
Zyrtare: Futbollisti i Dortmundit huazohet te skuadra turke Futbollisti i Borussia Dortmund është transferuar te klubi turk, Besiktas. Kagawa është huazuar te Besiktas deri në p
Atalanta befason Juventusin (VIDEO) Atalanta ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është futbollis
Milani nuk ndalet, synon bomberin e Nicës (VIDEO) Një emër bombë ka dalë në orët e fundit në lidhje me merkaton e Milanit. Leonardo po punon që të rrëmbejë 21-vjeçarin A
Futbollisti i Manchester United konfirmon të ardhmen e tij Anthony Martial pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare e gjysmë me Manchester Unitedin para kësaj fundjave, sipas Sk