999 rezultate për

futbollisti

Mbi jaht luksoz, Quagliarella e "djeg" me të dashurën në Greqi (FOTO LAJM) Në sezonin që përfundoi në maj, Quagliarella u shpall golashënuesi më i mirë në Serinë A me 26 gola. Tashmë Italiani
Kërkohet nga skuadrat e mëdha, flet babai i Hysajt Juventusi, Atletico Madrid dhe Inter flitet se janë skuadrat që kanë shfaqur interes për futbollistin shqiptar Elseid Hy
Dele Alli u "kthye" nga vdekja në Greqi (FOTO LAJM) Festat e zhurmshme dhe ekskluzive, në ishullin e Mikonos, tërheqin yje të sportit dhe shoubizit anembanë globit dhe thua
Man. City firmos zyrtarisht me Rodri-n, spanjolli bëhet futbollisti më i shtrenjtë i klubit Manchester City ka zyrtarizuar sot blerjen rekord të klubit futbollistin Rodri, i cili vjen nga Atletico Madrid. Të
Futbollisti i PSG nuk përmbahet me të dashurën modele në Mykonos (FOTO LAJM) Ajo është 6 vite më e madhe se ai, por kjo nuk i ndaloi që të martoheshin qëbashku. Kevin Trapp, futbollisti i PSG-së
Si e turpëroi Gjyqtarja seksi në mes të ndeshjes futbollistin (VIDEO) Ditë më parë, gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore, ku veprimi i saj u bë v
E rëndë, ndahet nga jeta në moshën 23-vjeçare ish-futbollisti i Laçit Një ngjarje e rëndë ka prekur sërish botën futbollit. Ish-futbollisti i Laçit, Amadu Boiro është ndarë nga jetë në mënyr
Juventus kujton Riza Lushtën Riza Lushta është njëri nga futbollistët më të mirë që ka njohur futbolli shqiptar. I lindur në Mitrovicë në vitin 19
Votimet vazhdojnë, Meta vazhdon pushimet, i bashkohet ish-futbollisti i Kombëtares (FOTO LAJM) Ndërkohë që në mbarë vendin po zhvillohen votimet për drejtuesit lokalë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë të d
Arrestimi i ish-futbollistit, militantët e PD marshojnë drejt Drejtorisë së Policisë Pak pas arrestimit të ish-lojtarit të mirënjohur të Apollonisë dhe njëkohësisht anëtarit të kryesisë së degës së Partisë
Futbollisti i Kombëtares refuzon të votojë, jep mesazh për gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Vendi momentalisht është ngërthyer nga kauza e zgjedheve vendore, që do të mbahen të dielën. Debatet e forta mes politak
Momenti kur futbollisti i Sevillas aksidenton për vdekje me makinë çiftin e sapomartuar (VIDEO) Talenti i futbollit meksikan, Joao Maleck ka goditur me veturë një çift duke shkaktuar vdekjen e tyre. Futbollisti 20
Torres bën të njohur futbollistin më të mirë me të cilin ka luajtur Fernando Torres ditë më parë ka bërë të ditur se është tërhequr përfundimisht nga futbolli aktiv. Ish-futbollisti i A
Mamaja i thotë "po", Adrien Rabiot është futbollisti i ri i Juventusit Adrien Rabio do të jetë një futbollist i Juventusit duke filluar që nga java e ardhshme. Gjithçka është mbyllur me sukse
Veprimi i Nevinës që i vendos vulën lidhjes së modoles me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Ka tash e një kohë që dyshohet mbi një lidhje të futbollistit kosovar Eros Grezda dhe prezantueses bukuroshe nga Shqipër
Rashica me bashkëshorten shijojnë pushimet në "parajsën" e Ishujve Maldive (FOTO LAJM) Pas suksese që ai arriti gjatë këtij sezoni, futbollisti ka filluar pushimet me të dashurën e tij, Belkiz Kera, shkruan
Eros dhe romancë, Nevina Shtylla del hapur me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Jo më larg se gjashtë muaj më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se mes moderatores së ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollistit
Flet vëllai i Higuain: Do ta mbyllë karrierën te Juventusi Juventusi ende nuk i ka të qarta idetë për sezonin e ardhshëm ku si fillim duhet të emërojë një trajner në krye të stoli
Nëna e Hazard shpërtheu në lot gjatë prezantimit të djalit të saj në "Bernabeu" (VIDEO) Nëna e Eden Hazard ka shpërthyer në lot në prezantimin e djalit të saj në “Santiago Bernabeu”, ku veshi për herë të parë
Zyrtare/ Tjetër goditje e Realit të Madridit, firmos futbollisti i 5 (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare. Reali i Madridit ka kryer edhe goditjen e 5-të në këtë merkato. Skuadra spanjolle ka njoftuar