999 rezultate për

futbollisti

E RËNDË/ Gjendet i vdekur në makinë futbollisti i kombëtares amerikano-latine (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Venezuelë, teksa lojtari Gerardo Mendoza, është gjetur i vrarë në makinën e tij. 30-vj
Nuk kaloi me sukses vizitat mjekësore, futbollisti "i ngec në derë" Juventusit Ditën e djeshme Matia Perin ka mbërritur në Portugali, ku do të firmosë një kontratë 5-vjeçare me Benficën. Por sipas
Milan "dashurohet" me mbrojtësit e Juventusit, futbollisti i njohur vishet kuq e zi Milan “dashurohet” me mbrojtësit e Juventusit. Pasi kërkoi shërbimet e Demiral, klubi kuqezi ka kërkuar nga kundërshtarë
Serbët në panik, i frikësohen futbollistit shqiptar se mund ta bëjë shqiponjën kundër Crvena Zvezdës Festimi i golave me shqiponjë vazhdon të mbetet një ankth për serbët. Tronditja që ata morën në Kampionatit Botëror 2
Breshëri plumbash në makinë, vritet ish-futbollisti pranë shtëpisë së tij Një lajm i hidhur ka goditur sërish botën e futbollit, duke qenë se Mark Batçelor është vrarë pas një sulmi me armë që i
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Rreziku nga lentet, futbollisti humb pjesërisht shikimin (FOTO LAJM) Lentet janë shumë të rrezikshme nëse nuk i përdorni në mënyrën e duhur! Këtë e vërteton një futbollist amator, i cili ka
Mbi jaht luksoz, Quagliarella e "djeg" me të dashurën në Greqi (FOTO LAJM) Në sezonin që përfundoi në maj, Quagliarella u shpall golashënuesi më i mirë në Serinë A me 26 gola. Tashmë Italiani
Kërkohet nga skuadrat e mëdha, flet babai i Hysajt Juventusi, Atletico Madrid dhe Inter flitet se janë skuadrat që kanë shfaqur interes për futbollistin shqiptar Elseid Hy
Dele Alli u "kthye" nga vdekja në Greqi (FOTO LAJM) Festat e zhurmshme dhe ekskluzive, në ishullin e Mikonos, tërheqin yje të sportit dhe shoubizit anembanë globit dhe thua
Man. City firmos zyrtarisht me Rodri-n, spanjolli bëhet futbollisti më i shtrenjtë i klubit Manchester City ka zyrtarizuar sot blerjen rekord të klubit futbollistin Rodri, i cili vjen nga Atletico Madrid. Të
Futbollisti i PSG nuk përmbahet me të dashurën modele në Mykonos (FOTO LAJM) Ajo është 6 vite më e madhe se ai, por kjo nuk i ndaloi që të martoheshin qëbashku. Kevin Trapp, futbollisti i PSG-së
Si e turpëroi Gjyqtarja seksi në mes të ndeshjes futbollistin (VIDEO) Ditë më parë, gjyqtarja braziliane Fernanda Kolombo, ishte protagoniste në një ndeshje miqësore, ku veprimi i saj u bë v
E rëndë, ndahet nga jeta në moshën 23-vjeçare ish-futbollisti i Laçit Një ngjarje e rëndë ka prekur sërish botën futbollit. Ish-futbollisti i Laçit, Amadu Boiro është ndarë nga jetë në mënyr
Juventus kujton Riza Lushtën Riza Lushta është njëri nga futbollistët më të mirë që ka njohur futbolli shqiptar. I lindur në Mitrovicë në vitin 19
Votimet vazhdojnë, Meta vazhdon pushimet, i bashkohet ish-futbollisti i Kombëtares (FOTO LAJM) Ndërkohë që në mbarë vendin po zhvillohen votimet për drejtuesit lokalë, Presidenti Ilir Meta ka vendosur ta kalojë të d
Arrestimi i ish-futbollistit, militantët e PD marshojnë drejt Drejtorisë së Policisë Pak pas arrestimit të ish-lojtarit të mirënjohur të Apollonisë dhe njëkohësisht anëtarit të kryesisë së degës së Partisë
Futbollisti i Kombëtares refuzon të votojë, jep mesazh për gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Vendi momentalisht është ngërthyer nga kauza e zgjedheve vendore, që do të mbahen të dielën. Debatet e forta mes politak
Momenti kur futbollisti i Sevillas aksidenton për vdekje me makinë çiftin e sapomartuar (VIDEO) Talenti i futbollit meksikan, Joao Maleck ka goditur me veturë një çift duke shkaktuar vdekjen e tyre. Futbollisti 20
Torres bën të njohur futbollistin më të mirë me të cilin ka luajtur Fernando Torres ditë më parë ka bërë të ditur se është tërhequr përfundimisht nga futbolli aktiv. Ish-futbollisti i A