999 rezultate për

futbollisteve

Zanetti zgjedh formacionin më të mirë në historinë e Interit (FOTO LAJM) Legjenda e Interit dhe kombëtares argjentinase, Javier Zanetti, tani në rolin e zv/presidentit të zikaltërve, ka dhënë n
Xhelal Mziu prezanton 4 blerjet e reja të Kamzës Skuadra e Kamzës, e ngjitur në Superligë, sot ka zyrtarizuar 4 blerje të reja, si dhe përgatitësin atletik italian. Prez
Juventus "specialist" për të marr falas yjet e njohur (FOTO LAJM) Transferimet e futbollistëve në vitet e fundit po njohin ndryshime të mëdha, teksa vlerat e futbollistëve po prekin shif
Griezmann lojtari më i "shtrydhur" këtë sezon, në listë edhe Hysaj (FOTO LAJM) Antoine Griezmann është lojtari që ka luajtur më shumë se të gjithë në sezonin që u mbyll nga 5 kampionatet kryesore në
Bogdani "kopjon" De Biasin, u dërgon letër futbollistëve Erjon Bogdani, trajneri i Shqipërisë U19, pas kualifikimit të skuadrës së tij në gjysmëfinalet e “Lazio Cup”, u ka shkru
Vllaznia-Tirana, futbollistëve u konfiskohen telefonat para ndeshjes Tensioni, frika dhe paragjykimet janë në nivele të larta para Vllaznia-Tirana. Për të evituar situatat e pakëndshme, pse
Kaos te PSG-ja, policia u futet me forcë në dhomë dy futbollistëve Klubi i PSG-së po përjeton një moment aspak të mirë. Policia kombëtare franceze anti-korrupsion ka bastisur sot që në or
Simeone: Besoj në përmbysje Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, ka folur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Realin. Ai e ka përsë
Memushaj mes 10 futbollistëve më të mirë të Seria A për ... Ledian Memushaj ka zhvilluar një sezon mjaftë të mirë te Pescara, e cila sezonin e ardhshëm do të rikthehet në Seria B.
Duel edhe jashtë fushe, njihuni me partneret bukuroshe të futbollistëve (FOTO LAJM) Në prag të Itali-Shqipëri, nuk flitet vetëm për përballjen në fushë, por edhe atë mes “Wags”¬ave. Me italianet jemi mësu
CIES/ 20 futbollistët më të vlefshëm në botë, ka surpriza (FOTO LAJM) Observatori i futbollit “CIES”, i bazuar edhe te të dhënat e portalit “Transfermarkt”. ka publikuar listën e 100 futboll
Thirrja e Shoqatës së Futbollistëve: Mos shkoni të luani në Serbi Shoqata e Lojtarëve Profesionistë të futbollit këshillon lojtarët që të luajnë kudo, por jo në Serbi. Ky institucion ka
15 super bukuroshet e futbollistëve që kanë spikatur në vitin 2016-të (FOTO) Bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve kanë qenë protagoniste absolute në rrjetet sociale në vitin 2016-të duke q
Disa nga deklaratat më pikante të futbollistëve gjatë vitit 2016 Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Zlatan Ibrahimovic e të tjerë, kanë bërë disa deklaratë gjatë vitit 2016, të cilat do t
Bukuroshet sexy të futbollistëve urojnë për Krishtlindje (FOTO) në këto ditë festash nuk mund të qëndronin jashtë vëmendjes edhe bukuroshet e njohura. Shumë gra, të fejuara, të dash
Ilda s'u ndahet futbollistëve të kombëtares, ja me kë është tani (FOTO LAJM) Gaztearja e "Super Sport", Ilda Bejleri ka ndërmarr udhëtimin e radhës, për punë sigurisht. Pas zërave të shumta se kish
11 super bukuroshet që do të zbukurojnë "El Clasicon"(FOTO LAJM) Sot në orën 16:15 do të luhet supe sfida mes Realit të Madridit dhe Barcelonës, por sigurisht që vëmendja nuk do të jetë
Foto pikëlluese/ Arkivolet me trupat e pajetë të futbollistëve brazilianë (FOTO LAJM) Këta janë arkivolet me trupat e pajetë të futbollistëve brazilianë, të cilët humbën jetën gjatë aksidentit ajror në Kolu
Xhaka ngushëllon familjarët e futbollistëve që humbën jetën nga rrëzimi i aeroplanit Granit Xhaka ka ngushëlluar familjet e viktimave të skuadrës së Chapecoense Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka u ka
Ja motrat bukuroshe të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Kur je futbollist sigurisht që duhet të marrësh përsipër edhe risqet që të vijnë nga ekspozimi edhe i familjarëve. D