999 rezultate për

futbollisteve

Sindikata e Futbollistëve thirrje Edi Ramës: Vaksino ish-sportistët Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, bën me dije se i ka drejtuar
Në Angli ndodh me "pikatore", Tuchel i jep pushim futbollistëve Skuadra e Chelseat ka shënuar një fitore të madhe mbrëmë ndaj Newcastle United me rezultat 2-0. Në Angli vazhdon të j
Vajzat mahnitëse të ish-futbollistëve, "fortunë" në Instagram (FOTO LAJM) Dikur të vogla, krenare me baballarët e tyre futbollistë që tërhiqnin vëmendjen e të gjihëve, sot janë ato të rritura q
10 makinat më të njohura në pronësi të futbollistëve (FOTO LAJM) Nëse keni dëgjuar dikë që thotë, "një nga fëmijët e mi duhet të bëhet futbollist" të sigurohet se ka një arsye pse perso
Disa nga kontratat më të çuditshme të futbollistëve në Evropë Transferimi i një futbollisti me emër nëpër skuadrat e njohura të futbollit të Evropës, përfshin edhe klauzolat në kontr
Shpenzimet më të çuditshme të futbollistëve (FOTO LAJM) Shumë futbollistë paguhen me rroga marramendëse dhe gjatë karrierës së tyre ata përfitojnë miliona edhe nga sponsor apo
Plot surpriza, publikohet lista e futbollistëve më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Pandemia globale ka ndikuar sigurisht edhe në futboll, ku u vendos që ai të ndërprehej deri më 5 tetor. E kjo ndikoi që
Messi dhe Ronaldo jashtë 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë Observatori zviceran i futbollit, CIES ka përditësuar sot listën e futbollistëve më të shtrenjtë në botë dhe këtë vit nu
Dënimi i Cavanit: Sindikata e Futbollistëve në Uruguai akuzon FA për diskriminim Sindikata e Futbollistëve në Uruguai i ka dal në mbrojtje Edinson Cavanit. Sulmuesi i Manchester United u dënuan nga Fed
Zgjidhen Top-10 futbollistët më të mirë të vitit 2020 Përkundër pengesave për shkak të pandemisë Covid-19, futbolli evropian ka vazhduar rrjedhën e tij dhe nuk ka munguar as
Skandali me Napolin, nuk i ka dhënë pagat futbollistëve dhe stafit Në njërën prej ligave më të forta në Evropë, në Serie A të Italisë, shumë futbollistë nuk po marrin pagat. Stafi, tra
Pushtojnë gjithnjë kopertinat, kush janë të dashurat diva të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Gratë dhe të dashurat e futbollistëve janë gjithmonë një temë e nxehtë diskutimi. Disa nga çiftet në këtë listë ishin
"Bomba" nga Spanja, Interi dhe Reali po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve Interi dhe Reali i Madridit po bëhen gati për të bërë një shkëmbim bombastik lojtarësh. Sipas “Don Balon”, Interi i
ZYRTARE/ Kjo është lista e futbollistëve të Barcelonës për ndeshjen në Champions (FOTO LAJM) Klubi i Barcelonës ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen kundër Ferencvarosit në kuadër të Ligës së
Formacioni me futbollistët që paguhen më shumë në Serie A (FOTO LAJM) Mediet në Itali gjatë ditës së sotme kanë publikuar të hyrat e skuadrave, humbjet dhe pagat e futbollistëve. Ajo që k
Georgina Rodriguez vs Wanda Nara, gratë e futbollistëve sfidë në shfaqjen e LV (FOTO LAJM) Njëra më provokuese se tjetra, me qindra e mijëra artikuj të dedikuara atyre, Georgina Rodriguez dhe Wanda Nara janë gra
Lista e futbollistëve shqiptarë që ndryshuan skuadër gjatë merkatos verore Disa nga lojtarët shqiptar kanë qenë shumë të zënë në këtë afat kalimtar, duke tentuar që të gjejnë klube të reja. Tr
Rrufeja godet futbollistët gjatë ndeshjes, shumë përfundojnë në spital Rrufeja lëndoi 14 futbollistë adoleshentë gjatë ndeshjeje në Zvicër. Në takimin e zhvilluar dje në Saint Gallen midis
LISTA/ 10 futbollistëve që kanë fituar më shumë brenda një viti Revista amerikane e biznesit "Forbes" ka publikuar listën me 10 futbollistët që kanë fituar më shumë gjatë një viti kale
Ftuan vajza në hotel, Southgate i tregon derën dy futbollistëve të rinj Trajneri i Anglisë, Gareth Southgate i ka përjashtuar nga lista Phil Fodenin dhe Mason Greenwood pasi shkelën rregullat