999 rezultate për

fustanin

"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Ada Deda është vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e sa
"Ka lezet dy metra shalë", Alesia Bami “tërbon” rrjetin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
Era nxjerr zbuluar Luanën, i ngre fustanin në mes të rrugës (VIDEO) Luana Vjollcës i ndodhi një incident teksa po sfilonte për promon e emisionit. Moderatorja ka postuar një video në In
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Fustani i kuq tërboi të gjithë shqiptarët, Kejvina tregon çfarë i tha i ati (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, ka treguar se si e kanë pritur familjarët daljen e s
Mbretëresha e Spanjës thyen “rregullat”, shfaqet joshëse me fustanin e zi (FOTO LAJM) Mbretëresha Letizia u shfaq e veshur me një fustan të zi super joshës në daljen e saj të fundit. Monarkja spanjolle mban
Fustanin e bardhë e bëri "rrugë", por këtë herë Anxhela martohet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Jeta personalene e Anxhela Peristerit është vënë shpesh në qendër të mediave. Këngëtarja disa herë është përfolur për
Këto nuse VIP kanë një gjë të përbashkët (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Rita Orën e tradhton veshja, tregon të brendshmet (FOTO LAJM) Ajo nuk heziton asnjëherë që të eksperimentojë veshjet e saj. Pamja e fundit të Rita Orës tregojnë aksidentalisht të
Për një arsye domethënëse, Meghan Markle vesh sërish fustanin e famshëm (FOTO LAJM) Pas turneut në Afrikë, princ Harry dhe Meghan Markle shkuan bashkë në ndarjen e çmimeve WellChild, që kanë për qëllim të
E fejuara e Ronaldos sensuale me fustanin e stilistes shqiptare (FOTO & VIDEO) Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e
Sfidë mes motrash, kush e veshi më bukur fustanin e zi? (FOTO LAM) Marina dhe Luana këtë të shtunë ishin që të dyja kokë më kokë në Prime Time, njëra në Klan dhe njëra në Top Channel.
Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM) Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, j
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
28 vite pasi e veshi e ëma, Ivanka Trump shkëlqen në fustanin e saj (FOTO LAJM) Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasëm në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së jëmës shkruan Albeu.c
E fiksuar pas tij, vesh fustanin e dasmës çdo fundjavë qëkur është martuar (FOTO LAJM) Një grua e porsamartuar ka krijuar një listë eventesh ku paraqitet vazhdimisht me fustanin e saj të dasmës edhe pse ka n
Dasmë në vjeshtë? Zgjidhni fustanin perfekt (FOTO LAJM) Nëse duhet të merrni pjesë në një martesë në Vjeshtë,në shtator konsiderojeni atë një bekim. Sezoni ju jep motin e përso