999 rezultate për

fustani

Dasma është afër! Armina Mevlani jep detajet mbi fustanin e nusërisë Armina Mevlani ishte sot e ftuar në “Ftesë në 5”, ku u pyet për planifikimin e dasmës dhe idenë e fustanit të bardhë.
Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM) Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, j
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
28 vite pasi e veshi e ëma, Ivanka Trump shkëlqen në fustanin e saj (FOTO LAJM) Këtë fundjavë Ivanka ka marrë pjesë në një dasëm në Romë ku ka shkëlqyer e veshur me fustanin e së jëmës shkruan Albeu.c
Meghan e ekzagjeron: Kaq kushton fustani Valentino që veshi sot (FOTO LAJM) Meghan Markle është kritikuar shpesh për veshjet e saj gjatë daljeve publike për shkak të çmimit të tyre të lartë. N
E fiksuar pas tij, vesh fustanin e dasmës çdo fundjavë qëkur është martuar (FOTO LAJM) Një grua e porsamartuar ka krijuar një listë eventesh ku paraqitet vazhdimisht me fustanin e saj të dasmës edhe pse ka n
Dasmë në vjeshtë? Zgjidhni fustanin perfekt (FOTO LAJM) Nëse duhet të merrni pjesë në një martesë në Vjeshtë,në shtator konsiderojeni atë një bekim. Sezoni ju jep motin e përso
Fustani që do dominojë vjeshtën e këtij viti (FOTO LAJM) Moti ka të tjera plane për ne këtë sezon vjeshte, kështu që nëse po mendoheni të bëni kombinimin klasik xhinse + bluzë,
U deshën 640 orë punë që të realizohej fustani i nusërisë së këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja britanike, Ellie Goulding, është zytrarisht e martuar. Ellie u martua me tregtarin e artit Caspar Jopling në
Nuk e keni blerë akoma? Ky është fustani më i shitur i vitit 2019 me super çmim (FOTO LAJM) Një fustan i firmës së njohur, “Zara” është shpallur fustani më i shitur në botë, deri tani për vitin 2019. Ai është
Marramendëse, kaq i kushtoi fustani minimalist Dua Lipës për ditëlindje (FOTO LAJM) Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë. Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi m
"Ja ke marrë borxh ndonjërës", fansat kapin detajin shokues në foton e Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet pë
Blen fustanin në interenet, vajzës i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Një blerëse ka zbuluar sesi një fustan që ajo porositi në internet erdhi me një problem mjaft të dukshëm pasi pjesa ku d
Të qeshim apo të qajmë, nusja prish fustanin 12 mijë dollarësh për këtë arsye Gjetja e një fustani perfekt për dasmë është konsumim i energjisë dhe kohës. Pasi të gjendet, ky fustan duhet të tra
3 vite pas humbjes së vëllait, Barbana Dini i rikthehet muzikës: Fustanin e bardhë nuk do e vesh kurrë (VIDEO) Tre vite më parë, në një aksident fatal me motor, Ergi Dini i cili ishte një prej talenteve të reja në muzikën shqiptare
Fustani e "tradhëton" Anxhela Peristerin, i zbulon pak nga pjesa intime (FOTO LAJM) Fustani e ka ‘tradhtuar’ Anxhela Peristerin. Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një foto të re në Instagram dhe
Një dasëm prej pice, nga fustani deri te menuja (FOTO LAJM) A e kishit menduar ndonjëherë që në vend të një torte dasme të krijonit një pica? Kur mendoni për ditën tuaj të dasmës,
"Fustani i hakmarrjes", cili është sekreti që fshihet pas fustanit të zi të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Në qershor të 1994-ës Lady Diana veshi një fustan jo shumë të përshtatshëm për një princeshë. Fustani i zi ishte i ngush
Elvana Gjata publikon prapaskenat e xhirimeve të "Fustani" (FOTO LAJM) Elvana Gjata padyshim është një prej artisteve më me zë në Shqipëri por jo vetëm. Këngëtarja së fundmi ka sjellë një b
4 ditë pas publikimit, "Fustani" i Elvanës dhe Capital T kryeson top listat muzikore(FOTO & VIDEO) 4 ditë më parë u publikua bashkëpunimi më i fundit i Elvana Gjatës dhe Capital T "Fustani". Ky projekt u kthye menjëherë