999 rezultate për

fustani

Është vetëm një manekin, por gëzon miliona ndjekës në Instagram Në grupin e njerëzve më të ndjekur shqiptarë, një prej tyre është më i veçantë se të tjerët. Nuk është as këngëtare e nj
Fustani që do të zgjidhnit për një mbrëmje flet për këtë anë tuajën Si mund të përcaktohet personaliteti i një personi nga veshja? Në fotografinë më sipër do të shihni disa fustane të stil
U shfaq me fustanin ku ishte stampuar p*rnostarja greke, Irin Qirjako sqaron të vërtetën “Nuse moj sorkadhe” është një nga këngët më të pëlqyera të Irini Qiriakos. Por ka një detaj në videoklip që këngëtarja e
Zbuloi më shumë se duhet, Dua Lipa provokon me fustanin e hapur (FOTO LAJM) Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka postuar një foto provokuese. Ajo ndodhet ne Neë York, teksa po sh
Mahnitëse, Nicki Minaj vesh fustanin e Albërie Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, ka hapur një atelie veshjesh në Tiranë nën emrin “Albëri Coutur
Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat seksi (FOTO LAJM) Modelja seksi, Trejsi Sejdin,i ka realizuar një set fotografik me rastin e Krishtlindjes, ku shfaqet shumë “hot”. Së
Elgiti nuk i ka qejf dasmat, por Klea po planifikon të veshë fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Klea Huta e ftuar në emisionin radiofonik “Pardon My French”, tregoi se ka në plan të bëjë një dasmë shpejti, pavarësish
Fustani e nxorri "zbuluar" në Festival, Xhesika Polo: Mendje të sëmura (FOTO LAJM) Fustani i Xhesika Polos në gjysmëfinalen e "Festivalit të Këngës" ka marrë shumë vëmendjen. Në portale u shkruajt se kën
Fustani transparent "tradhton" serish Xhesika Polon, bëhet virale në rrjet (FOTO LAJM) Përveç këngës dhe performancës LIVE të këngëtarëve në Festivalin e Këngës, publiku është shumë i vëmendshëm për të vlerë
E çuditshme, manekini shqiptar që ka mbi 1.7 milion ndjekës Në grupin e njerëzve më të ndjekur shqiptarë, një prej tyre është më i veçantë se të tjerët. Nuk është as këngëtare e nj
Veshja më e bukur e maturës, krijon fustanin e pazakontë me 1400 mango (FOTO LAJM) Një adoleshente nga Australia ka krijuar një fustan të pazakontë me 1.400 mango, duke u cilësuar si më i bukuri në mbrëm
Do vini duart në kokë, Luanës i kushtoi fustani sa një makinë (FOTO LAJM) Pas një shkëputjeje disa mujore, Luana Vjollca është kthyer sërish në ekran me "Shiko kush luan", programin argëtues të
Fustani gati sa nuk ia tregoi të gjitha, Beatrix "tërboi" kalimtarët në Tiranë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, është emër shumë i komentuar për paraqitjet atraktive në rrjete sociale. Mbrëmj
"Fustani i nusërisë po bëhet", Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku dasëm së shpejti (FOTO LAJM) Pavarësisht vitit të vështirë të të gjithëve, për Rudina Dembacajn, 2020-a ka qenë një vit me shumë ngjarje, të trishta
Veshi fustanin e markës së saj, Donatella Versace surprizon këngëtaren shqiptare (VIDEO) Dua Lipa triumfoi në “American Music Awards”, e cila arritit të rrëmbejë çmimin për këngën më të mirë Pop/Rock “Don’t St
Oriola merr edhe njëherë vëmendjen, fustani i artë i nxjerr linjat në pah Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është shfaqur vezulluese me fustanin ngjyrë ari në fotot e fundit. Së fund
Fustani i kukullës është ideali për vjeshtën, po si mund ta kombinoni? (FOTO LAJM) E dimë që shumë prej jush akoma po shijojojnë ditët e nxehta të verës, por edhe pak ditë dhe vjeshta troket. Moti bëhet
Armina Mevlani tregon si qau: Më morën fustanin që doja unë Blogerja Armina Mevlani në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” e ka shprehur hapur se blen rroba të përdor
Për të shkëlqyer këtë sezon, kombinoni kështu fustanin dhe çizmet (FOTO LAJM) A ka një dyshe më ikonike se kombinimi i duhur i fustaneve me çizme? Kjo veshje është kaq e fuqishme, sa do t’ju bëjë të
Modelja 52-vjeçare "çmend" kalimtarët, fustani i tregon më shumë se duhet (FOTO LAJM) Ajo shpesh ndan pasionin e saj për shëndetin dhe palestrën me gati 1 milion ndjekësit e saj në Instagram. Dhe Nicole