999 rezultate për

fustaneve

5 modelet e pantallonave që do t’ju bëjnë t’u thoni “lamtumirë” fundeve dhe fustaneve (FOTO LAJM) Jemi në muajin e dytë të vjeshtës dhe duhet te themi se tashmë është koha të ndryshoni stilin dhe t’u hapni rrugën heroi
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM) Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që v
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në të ftohtë (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Nga Lori Hoxha te Elvana, si e veshën të famshmet shqiptare trendin e puplave (FOTO LAJM) Vitin e kaluar puplat u kthyen në detajin mbizotërues të fustaneve të nusërisë. Ky trend na rikujtoi të gjithëve vitet ’
Funde dhe fustane vetëm treçerekshe, ky është trendi i vitit Elegante, plot stil dhe shumë tërheqëse. Kështu do të duken femrat me trendet e fustaneve dhe fundeve të këtij sezoni. N
Stilistja e njohur nxjerr bllof Tean e "Big Brother", i publikon bisedat (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e spektaklit “Big Brother Albania” Tea Zhuli njoftoi pak ditë më parë se e kishte marrë shumë seriozish
Këto janë stilet më "in" të fustaneve të fustaneve të verës (FOTO LAJM) Harrojeni pikat klasike të bardha në një sfond të zi ose të kaltër, atë dizenjo që të kthen menjëherë në vitet ’50 dhe z
Gjithmonë tha se ishte single, këngëtarja shqiptare flet për dasmën që po vjen Marsela Çibukaj tha se s’ka qenë kurrë e dashuruar në të vërtetë. Të paktën deri në 2016-n. Tani, në një intervistë për
Edhe nusja e Sinanit hap këtë biznes? (VIDEO) Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft
Çfarë ndodhi në Oscar? Aktoret "fiksohen" pas fustaneve të gjatë Mbrëmja e madhe e ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar, e organizuar nga Akademia e Arteve dhe Shkencave në SHBA, u sh
Domethënia e fustaneve të shoqërueseve të nuses Bukuria e një dasme nuk mbetet vetëm të nusja dhe dhëndri, një vëmëndje goxha të madhe kanë edhe shoqërueset e nuses.
Jonida Maliqi si Kim Kardashian (FOTO LAJM) Jonida Maliqi është tashmë një ndër idhujt për të rinj, lidhur me paraqitjen e saj. Teksa veshjet e saj dallohen qar
Shpërthen Mevlani: Pse merreni me çmimet e fustaneve të mia?! Armina Mevlani duket se nuk i ka mjaft të mira marrëdhëniet me median rozë, ndërsa ajo ka shpërthyer sërish pas shkrimev
Trendi më i fundit i fustaneve verore (FOTO LAJM) Veshja ideale gjatë ditëve të nxehta të verës është fustani, një veshje që ju bën të ndiheni më komod dhe freskët. Këtë
Trendi më i fundit i fustaneve verore (FOTO LAJM) Stina e nxehtë sapo ka filluar dhe ne tashmë duhet të bëhemi gati të ndryshmojmë garderobën tonë në mënyrë që të kemi nj
Stili përfekt i fustaneve për 2015-ën (FOTO LAJM) Fustani është një stil veshje i cili ju ndihmon për të pasur format e duhura. format e trupit duhet të jenë parësore te
Trendi më i fundit i fustaneve pranverore (FOTO LAJM) Fustani është stili i veshjes që ju duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Në foto janë dhënë disa nga modelet trend
Trendi më i fundit i fustaneve të mbrëmjeve (FOTO LAJM) Mbrëmjet festive gjithmonë janë momentet kur ne përpiqemi të kërkojmë diçka që do të jetë e rehatshme e dhe e bukur.
Stili i fustanit që ju duhet në një ambjent pune (FOTO LAJM) Veshja në një ambjent pune shpesh na bën të mendojmë dhe të jemi në dilema të njëpasnjëshme, por nëse ju jeni personi ad
Trendi më i fundit i fustaneve pranverore (FOTO LAJM) Stina e pranverës është afër dhe ju duhet të bëni gati rrobat e duhura për këtë stinë, po vjen koha të nxirrni rrobat e