999 rezultate për

fustanet

Kështu u dukën nuset që vendosën të krijonin vetë fustanet e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Amerikanët shpenzojnë mesatarisht 33,391 dollarë në ditën e martesës. Dhe ndërsa shumica e zogjve të dashurisë janë t
Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM) Çdo vajzë, të paktën një herë të vetme e ka menduar veten veshur me të bardha në ditën më të bukur dhe të paharueshme të
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në vjesht (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në vjesht apo dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje
Do t'ju bëjnë të dukeni kaq joshëse, fustanet më të bukura "flirtuese" të verës (FOTO LAJM) Nëse doni t'i kaloni ditët tuaja të verës me dicka të re flirtuese, ky është vendi i duhur. Kjo përmbledhje fotosh t
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM) Princeshë Diana la gjurmë të mëdha në historinë e modës dhe mund të vlerësohet lehtësisht si një nga ikonat më me ndikim
Me këtë truk, tani mund t’i veshim fustanet e freskët pa ardhur vera (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje, në ato ra
7 fustanet që do shihni kudo në 2020-ën (FOTO LAJM) Kryefjala e fustaneve të 2020-ës është: "Joshëse"! Disa prej trendeve të së shkuarës rikthehen sërish këtë pranverë, po
E dini sa shpesh duhet t'i lani disa pjesë të rrobave? Numrat do t'ju befasojnë! Vëmë bast që xhaketën, për shembull, nuk e lani aq shpesh. Gjërat e përditshme siç janë fanellat dhe fustanet e pambukta
People Choice Awards, vajzat bëjnë namin me fustanet marramendëse (FOTO LAJM) People Choice Awards është mbushur mbrëmë me yjet e Hollywood-it. Nga Gwen Stefani, ylli Kim Kardashian dhe aktorja Z
Me këtë truk që mësuam, tani mund t’i veshim fustanet e verës në dimër (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë të vishni fustanet e verës në dimër? Sigurisht që kjo gjë ju ka shkuar në mendje, në ato ra
Fustanet e thurur po bëjnë namin, janë të duhurit për gardërobën e vjeshtës (FOTO LAJm) Një nga tendencat më të përhapura të kësaj vjeshte do të jenë fustanet e thurur. Materiali i tyre është shumë i përsh
Bleu fustanet për 1.6 milion euro, modeli shqiptar bën gjestin madhështor (FOTO LAJM) Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka qenë shpesh në vëmendje për fotot me VIP-a me famë ndërkombëtare duke u shfaqur krah Ir
14 fustanet me lule më të bukur për këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin sepse me sa duket nuk na mërziten kurrë. Dhe pava
Vajzat e showbizit shqiptar ju japin këto ide si të visheni vetëm me të bardha (FOTO LAJM) E bardha është ngjyra që simbolizon pastërtinë dhe fisnikërinë. Dhe ndonëse është e lehtë të kombinohet me çdo ngjyrë tj
Një nga këto fustane duhet të jetë me patjetër në garderobën tuaj ( FOTO LAJM) Edhe pse jemi pothuajse në fillim të qershorit ende nuk kemi hequr nga garderoba jonë trikot e pulovrat e dimrit. Po
Yjet shfrenojnë fantazinë me fustanet në "Met Gala" (FOTO LAJM) Yjet botrore dhuruan një spektakël madheshtor mbrëmjën e së hënes në Met Gala në New York. Kim Kardashian, reperja C
A mjaftojnë fustanet për financimin e jetës luksoze të Luana Vjollcës? (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ditën e djeshme ajo publikoi këngën e saj më të re “S
Nga bikini te torta, këto janë fustanet më të çuditshme të nuseve (FOTO LAJM) Dita e ceremonisë martesore është një ditë e rëndësishme dhe për shumë vajza përzgjedhja e fustanit të nusërisë është nj
Harrojini bikinit dhe fustanet e shkurtra, Ilda mbulohet me shami (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga moderatoret më të komentuara shqiptare. Shpesh e vënë në shenjstër për fotot proo
Thyen rekorde/ Dasma e blogeres së famshme dyfishin e impaktit të dasmës mbretërore Dasma më e përfolur e vitit deri para pak ditësh mbetej ajo e Meghan Markle dhe princ Harry-t. Por më datën 1 shtator u