999 rezultate për

fustan

Funde dhe fustane në dimër, vajzat shqiptare ju mësojnë si të shkëlqeni në ditët e ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Pa të brendshme me fustan transparent, Aurela Hoxha i nxjerr të gjitha në mes të Milanos (VIDEO) Ne super festën e "Vogue" mori pjesë edhe super modelja shqiptare Aurela Hoxha. Aurela tqrhoqi të gjithë vëmëndjen me
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Ada Deda është vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e sa
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një
"Ka lezet dy metra shalë", Alesia Bami “tërbon” rrjetin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
U vesh dje në Oscar, por Adelina Ismaljli e ka mbajtur këtë fustan 12 vite më parë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve Oscars, një ceremoni që merr vëmendjen e të gjithëve e komento
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në ditë të ftohta (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
Blona, Bebe dhe Dua, si na "zbardhën faqen" vajzat shqiptare në "Grammy" (FOTO LAJM) Mes emrave më të njohur të shoëbizit në botë, në ceremoninën e çmimeve "Grammy Award 2020" ishin edhe 3 shqiptaret: Bleo
Pranvera po afron, këto fustane do të jenë trendi i 2020-tës (FOTO LAJM) Fustanet janë gjithmonë një zgjidhje e mirë, pasi të kursejnë mundin e kombinimit, bluzë fund apo bluzë xhinse. Për këtë
Mjeshtre për të vjedhur vëmendjen, këtë herë Ivanka "çmend" liderët botërorë në Davos (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj shoqëruan presidentin amerikan, Donald Trump në Davos të Zvicrës. Ata morën pjesë
Kryefjala e trendit të momentit, si u veshën të famshmet shqiptare me kuadrate (FOTO LAJM) Trendet e veshjeve janë gjatë gjithë kohës në ndryshim dhe sa hap e mbyll sytë ajo çfarë mbajmë veshur ka dal nga moda p
7 fustanet që do shihni kudo në 2020-ën (FOTO LAJM) Kryefjala e fustaneve të 2020-ës është: "Joshëse"! Disa prej trendeve të së shkuarës rikthehen sërish këtë pranverë, po
Era nxjerr zbuluar Luanën, i ngre fustanin në mes të rrugës (VIDEO) Luana Vjollcës i ndodhi një incident teksa po sfilonte për promon e emisionit. Moderatorja ka postuar një video në In
U shpall e veshura më keq në Golden Globes: Rrjeti shpërthen në "meme" për fustanin e JLO (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmjen e djeshme ceremonia e ndarjes së çmimeve "Golden Globes 2020" dhe një vëmendje të madhe morën edhe vesh
Të gjitha këto nuse VIP kanë një të përbashkët shumë të rëndësishme (FOTO LAJM) Këtë vit duhet thënë se ka pasur disa dasma të bujshme VIP-ash por ka qenë një detaj i rëndësishëm ai që ka rënë në sy.
Cmimi i kripur, sa i ka kushtuar fustani Marina Vjollcës për një natë në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Me të vërtetë Marina Vjollca na ka paramlajmëruar se nata e ndërrimit të viteve do te jetë spektakël në "Klanifornia", p
12 fustane! Alketa Vejsiu reagon pas kritikave të ashpra (FOTO LAJM) 12 fustane në 3 netë të festivalit të RTSH, Alketa Vejsiu padyshim që theu një rekord. Një prej detajeve për të cilën
Fotot që kanë turpëruar dukeshën, "tapë" në klub nate me mini fustan (FOTO LAJM) Princi William dhe Kate Middelton janë prindër të tre fëmijëve dhe gjithmonë jemi mësuar t’i shohim familjarë dhe me një