999 rezultate për

fusnin

“Çfarë do bëje po t’ia fusnin motrës tënde ashtu në gojë?” Mekolli i përgjigjet komentueses Sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen” në Top Channel ka nisur prej 2 javësh. Me nisjen e sezonit të ri, kanë nisur edhe k
I ndaluan të fusnin bukë e ujë, reagojnë aktorët: Këtu sundon qelbesirllëku Përplasja e 2 aktorëve Gentian Zenelaj dhe Julian Deda me policinë në orët e mbrëmshme bëri xhiron e rrjetit, ndërsa po
Skema si i vidhnin valixhet dhe i fusnin në mbathje sendet me vlerë punonjësit e Rinasit Detaje të reja kanë dalë nga vjedhja e kryer në mënyrë të vazhdueshme të valixheve në aeroportin e Rinasit. Policia arre
ÇNJERËZORE/ "Komunistët mi fusnin këmbët në prush deri sa humbja ndjenjat" I arrestuar që në rini, pasi provon torturat çnjerëzore në hetuesinë e kohës, vuajtjet e urisë në Burgun e Burrelit, sëm
Tentuan të fusnin kanabis në burg, arrestohen dy vëllezërit Policia e Lushnjes ka bërë të mundur arrestimin e dy vëllezërve pasi këta të fundit kanë tentuar që të fusin lëndë narko
Mjeku rus shpjegon se çfarë ishte substanca misterioze që fusnin lojtarët në hundë Vazhdojnë dyshimet për substancën misterioze që përdorën lojtarët e Rusisë. Dy mjekët gjermanë konfirmuan se ekipi ru
Fusnin drogë në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve 7 shqiptar dhe 1 shtetas italian janë vënë në pranga në Itali. Ata akuzohen si pjesë e një grupi që ka trafikuar sas
Fusnin në Shqipëri makina luksoze kontrabandë, në pranga disa doganierë Një grup i mirëorganizuar i cili trafikonte makina luksoze është shkatërruar nga Prokuroria e Tiranës. Midis të arre
Inter ngec kundër Lazios, romakët kënaqen me një pikë (VIDEO) Inter dhe Lazio janë ndarë në paqe në ndeshjen e luajtur sot në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për javën e 19-të
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
Fusnin emigrantë të paligjshëm në Angli, burg për shqiptarin Një shqiptar dhe gruaja e tij janë dënuar me 6 vite burg nga Gjykata e Lutoni në Angli, pasi akuzohen se kanë future emi
Fusnin drogë në burg, arrestohen 5 persona (VIDEO) Grupi kriminal i cili fuste lëngë narkotike në burg është goditur nga policia në Durrës. Specialistët për Narkotikët
Lame: Shqiptarët duhet të burgosen, por kush do t’na mbajë me bukë? Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame me anë të një statusi në faqen e tij në Facebook ka ironizuar ligjet shqiptare dhe shqiptar
Tentuan të fusnin shqiptarët në Britani me kamion, arrestohen kunetërit shqiptarë Dy kunetërit shqiptarë Ferdinand Gjolla dhe Armand Mekolli në bashkëpunim me shoferin polak Marek Niedziechi tentuan të
Akuza e tifozit nga Prizreni: Polici na vodhi celularin, monedhat i fusnin në xhep Masat ekstreme të sigurisë dhe moti i keq bënë që shumë tifozë të mos ngjiten mbrëmë në “Elbasan Arena” për të ndjekur k
Ultimatumi i Rihanna-s ndaj fansave: Largoni telefonat! Pas rastit të Adele, edhe Rihanna nuk lejon në mënyrë kategorike që telefonat të jenë aktivë kur ajo performon. Riha
Ndërsa e fusnin në arkivol, hapi sytë Një ngjarje e ka ndodhur në Egjipt. Një kamerier 28-vjeçar me emrin Hamdi Hafez al-Nubi, nga fshati Al-Naga SimMan në p