999 rezultate për

fusni

Elvis Naçi tregon historinë me pallatin që u shemb në Thumanë: Do fusnim një familje Elvis Naçi ishte me kryeministrin Rama, aty ku panë nga afër situatën në një prej zonave më të shkatërruara siç është aj
Ide brilante, ku t’i fshihni sendet me vlerë në shtëpi Gjithë qëllimi i fshehjes së sendeve me vlerë është që të mos gjenden lehtësisht nga hajdutët. Sidoqoftë, kur e mendon,
“Çfarë do bëje po t’ia fusnin motrës tënde ashtu në gojë?” Mekolli i përgjigjet komentueses Sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen” në Top Channel ka nisur prej 2 javësh. Me nisjen e sezonit të ri, kanë nisur edhe k
I ndaluan të fusnin bukë e ujë, reagojnë aktorët: Këtu sundon qelbesirllëku Përplasja e 2 aktorëve Gentian Zenelaj dhe Julian Deda me policinë në orët e mbrëmshme bëri xhiron e rrjetit, ndërsa po
Të bësh një omletë të shpejtë, të shijshme brenda kavanozit INGREDIENTËT 2 vezë 50 gram proshutë të tymosur të grirë imët 2 lugë gjelle djathë çedar 1 filxhan me spina
Gazetari: Fusni në burg dyshen Meta-Berisha, qelinë ia ndërtoj unë Gazetari në emigracion Partizan Cene ka bërë deklaratën e fortë, duke paralajmëruar se është gati të ndërtojë me shpenzi
Albin Kurti: Fusni në burg "Al Capone-n" e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se koalicioni qeveritar e ka thyer sundimin e ligjit duke mbajtur su
Skema si i vidhnin valixhet dhe i fusnin në mbathje sendet me vlerë punonjësit e Rinasit Detaje të reja kanë dalë nga vjedhja e kryer në mënyrë të vazhdueshme të valixheve në aeroportin e Rinasit. Policia arre
ÇNJERËZORE/ "Komunistët mi fusnin këmbët në prush deri sa humbja ndjenjat" I arrestuar që në rini, pasi provon torturat çnjerëzore në hetuesinë e kohës, vuajtjet e urisë në Burgun e Burrelit, sëm
KUJDES! Nëse e shihni këtë pajisje, mos e fusni kartën në bankomat! (VIDEO) Kjo është pajisja Skimmer Card, e cila iu bllokua bullgarit Victor Eftimov mesditën e të dielës në bankomatin e një bank
Tentuan të fusnin kanabis në burg, arrestohen dy vëllezërit Policia e Lushnjes ka bërë të mundur arrestimin e dy vëllezërve pasi këta të fundit kanë tentuar që të fusin lëndë narko
Sa para mund të fusni dhe nxirrni nga Maqedonia Çdo person që futet me më shumë se 10 mijë euro në Maqedoni duhet ta deklarojë shumën pranë autoriteteve doganore. N
Mos e fusni kurrë shalqirin në frigorifer E adhuroni shalqirin e ftohur? Nëse e vendosni në frigorifer bëni gabim shumë të madh. Ministria e bujqësisë në Amerikë
Bëni si të bëni, por mishin e pulës mos e fusni më në gojë Të gjithë njerëzit që kanë mish të preferuar atë të pulës, tani duhet të përpiqen ta shmangin. Kjo pasi pula është us
Pse duhet të fusni një monedhë në frigorifer kur ikni me pushime Nëse energjia elektrike nuk kthehet për më shumë se 1 ose 2 ditë, ushqimi në frigorifer mund të shkrijë i tëri. Megjitha
Pse duhet të fusni një monedhë në frigorifer kur ikni me pushime Nëse energjia elektrike nuk kthehet për më shumë se 1 ose 2 ditë, ushqimi në frigorifer mund të shkrijë i tëri. Megjitha
Mjeku rus shpjegon se çfarë ishte substanca misterioze që fusnin lojtarët në hundë Vazhdojnë dyshimet për substancën misterioze që përdorën lojtarët e Rusisë. Dy mjekët gjermanë konfirmuan se ekipi ru
Fusnin drogë në Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve 7 shqiptar dhe 1 shtetas italian janë vënë në pranga në Itali. Ata akuzohen si pjesë e një grupi që ka trafikuar sas
Prindër që keni vajza, përgatituni t'i fusni në dhe! Vrasja e sotme në Tiranë ku një 31 vjeçar ekzekutoi një 19-vjeçare pas refuzimit të lidhjes tronditi kryeqytetin. Ka
Fusnin në Shqipëri makina luksoze kontrabandë, në pranga disa doganierë Një grup i mirëorganizuar i cili trafikonte makina luksoze është shkatërruar nga Prokuroria e Tiranës. Midis të arre